Sizce gerçekten bitti mi?

Sevgilimle 2 senedir beraberdik. arada ayrılıp barışmalarımız oldu. birbirimizi çok sevdik hata yaptım aldattım beni affetti tekrar başladık arada aklıma geliyor yapamıyorum dedi alındı küstü barıştık. bende cinselliğe aşırı ilgi vardı bunalttım sevgilimi bu yüzden durduramadım kendimi. arada yakınlaşmalarımız da oluyordu sevgilim konuşmayalım diyordu 1 ayda 1 kez yaşıyoruz zaten diyordu. dün bana bir süre konuşmayalım ,ilişkimizin devam etmesi için dedi. bugün konuştuk artık sana heyecan hissetmiyorum dedi. beraber olsak bile senle mutlu olamıcam seni kandıramam evlensek bu ilişkimiz boşanmayla sonuçlanır dedi. benim üstüme çok geldin cinsellik konusunda dedi. bitsin ayrılalım 1 hafta 1 ay 1 yıl üzülürsün sonra yeni bir hayat kurarsın dedi. başka erkek falan yok sadece üzerine o konuda çok yüklendim sen konuştukça soğudum senden dedi. biraz düşün hemen karar verme dedim. bir şey değişmeyecek kararım aynı olucak dedi. daha öncede kavgalarımız olmuştu 1 ay sonra barışmıştık. bu kez daha ciddi durum nişanlanıcaktık onu bile umursamıyor artık. Sana dokunmak bile istemiyorum artık diyor. sizce bitti mi artık gerçekten ne yapabilirim sadece susayım mı beklerken yoksa arada arayıp kısa kısa konuşayım mı.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Soğumuş gibi duruyor kız bazı konularda senden. Bak senden değil ama ayrıntıyı iyi anla, bazı konularda. Şimdi kızın çok üstüne gitmemelisin. Zamana bırak, gönlünü al, ona olan sevgini göster. Gerekirse onu şımart. Herşeyin eski haline dönme ihtimali var.

0|0
    0|0
    • bana diyo senden soğudum sana karşı heyecanım yok artık o konuşmaların yüzünden .

belki de bir süre aklım başıma gelsin diye ya da gerçekten beni bekleyecek mi acaba diye düşünüyo mudur

• Belli olmaz orası. Ama o kıza bağlı kalma çok. Önüne bakmanı tavsiye ederim.

• peki teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz kendi haline birakmalisin kizi

0|0
    0|0
  • Bence ignore et, o isterse kendi gelir zaten, ustune dusersen cok beklersin bence

0|0
    0|0
  • seni öyle seven birinin gözlerine bakmak onu anlamana yeterdi bence cinselliği evlenince istemediğin kadar bulurdun hayatında seni çok seven birini kaybetmişsin geçmiş olsun ne diyelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş hiç arama sorma bekle

0|0
    0|0
  • bıtmıs kız tavrını solemıs bı seyıne sahıp cıkamadın kacırdın al tepe tepe kullan emanetı sımdı yenı bırını bul buda ders olsun sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...