Sizce bakire olan, kendisini kocasına saklayan mı kezbandır yoksa sevgilisiyle yatan mı?

soru açık ve net. bana göre karım olacak kişi her sevgilisiyle yatmış birisi olacağına bakire bir kezban olsun daha iyi

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Bunun kezbanlıkla alakası yok .

Kezbanlık başka bir olgu .

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• nüfus cüzdanında kezban yazan arkadaş kezbandır kardeşim. ahmet yazan da ahmettir.

5|0
    0|1
  • İkiside değildir. Sen çok yanlış gelmişsin.

1|0
    0|0
  • Ne gerizekalı bir milletiz lan !

4|3
    3|1
  • ne yanı sen kımseyle sevısmedın mı mubarek

0|0
    0|0
    • hayır sevişmedim sevişmemmi lazım ?

• aynen katılyıorm

• sen seviştn mi ki soran kişiye hiç sevişmedn mi diyon

• Kezban genelde yalancı anlamındadır.

0|1
    0|0
    • biliyorum ama bu sitede bakire birisi soru sorunca ona kezban diyenler varya ondan dolayı dedim

• öyle bırıne kezban diyenlerin

beyni kezban.

• aynen namuslu olanlara kezban diyenler kendileri kezban ama anlamak istemiyorlar

• kezbanlıkla konuyu pek bir bağdaştıramasamda şu evlenmeden birlikte olan kızlara kötü bakanlardan nefret ediyorum evlenmeden biriyle yatar yatmaz kendi kararı kendi hayatı ama birisini bunu yapıyor ya da yapmıyo diye ayırmak saçmalıktır

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• bakireye kezban diyoruz?

peki bakire olmayan bir kıza ne diyoruz? hadi onu geçtim. (kendi isteği ile yapana sözüm yok) bekaretini kandırarak kızların elinden alan puştlara ne deniyor? ondan sonra bide gidip bakire kız arıyorum diye ortalıkta dolaşmıyorlarmı? düşünmüyorlarmı kendi ablası ya da kız kardeşi var? şu bekaret algısını bir türlü çözemiyorum. biz çok pislik bir milletiz işimize geldiği gibi konuşuyor ve davranıyoruz. bırakın insanları ne yaparsa yapsınlar. kendi hayatını ne sana nede başkasına sorarak yaşayamaz kimse. herkes kendinden sorumludur. herkesin seçtiği hayat ve hayatlar vardır. bunun bu denli aptalca bir konu ile bağdaştırılması ayrı bir açmalık. kusura bakmada ben bu kezban ve bu tarz aşağılayıcı sözler söyleyenlere PİÇ diyorum.

2|1
    0|0
  • sevgilisiyle yatan kız evlenmeyecekse eğer kaşardır

kezban bakımsız anlamında kullanılır

namuslu kendini kocasına saklayana kezban denmez

0|1
    1|0
  • Kezban lafına uyuz oluyorum namuslu diyemiyonuz mu ya da akılı erkek düşkünü değil die kezban

1|1
    0|0
    • aynn kardeşim böyle diyenler bende uyuz oluyorum namuslu kızlar kezban oluyorsa kurban olunur kezbanlara

• Kezbanlik bakirlikkavramina gore yorumlanmaz , davranislara ve karaktere bagli

1|0
    0|0
  • yatııp kalkmakla alakalı bir durum değil kezbanlık akılda başlar

1|0
    0|0
  • gösteripte vermeyene kezban denir güzel kardeşim

1|0
    0|0
Yükleniyor...