Uzun oldu ama birazcık bir bakın yaa

sevgilimle dün aldatmakla ilgili konusuyoduk. o da dediki bir insan önceden cinsel anlamda bişeyler yaşadıysa ve evlendiği insanla daha güzelini yaşayamıyosa arayış içine girer bu yüzden de aldatmalar olur. o önceden çok kişiyle beraber olmuş 30 yasında bnde Allah a sükür öyle bişeyim hiç olmadı.bnde dedim ee bn yaşamadım hiç nerden biliyosun seni mutlu edecegimi sana güvendiğim için evlenmek istiyorum zaten dedi bakire olunca dedi o arayış ortadan kalkar dedi. beni çok seviyo biliyorum ama işde ne bliyim korkuyorum nasıl aşıcam bunu . tekrar konussam mı onunla. bide söz verdi evlenene kadar hiç sevişme falan olmicak aramızda bn kendimi kötü hissediyorum diye. evlenene kadar nasıl dayanıcak :( baska yönlere kayar mı acaba?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• güzelce ifade etmiş arkadaşın kısmende doğru söylemiş.evlenene kadar bişiler yapar malesef

0|0
    0|0
    • yaa bn okadar iyi olmazsam ne demek bu yaa :( yapar mı yapmam dedi ama :(

• inş :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• cok tatlı bı sekılde konusmus cıft yonlu konusmus bence yapmama demıs ama senınle yapmayı ısdıyor ama zamanla yapar cunku belkıde baska bırıyle mutlu olamıcak ılıskı konusunda senel ufak ufak baslar

0|0
    0|0
  • Bence sen onunla evlenme. Nasıl Kabullenebilirsin Kocam Diyeceğin Erkeğin Başlarıyla Yatıp Kalktığına ?

0|0
    0|0
    • kim yapmıyo ki bu devirde kızlar bile yapıyo.

• bnden sonrası önmli benim için

• Sen bilirsin :)

• iyi toparlamış senin ki iyi =)) ama ben olsam yemezdim:D:D:d güldüm yaa:D bakişre olunca bilmem olmazmış felan:d vajinan genişlediği an aldatmalar başlıcak :D sölim dedim:D

0|0
    0|0
  • offf bu insanları hakkaten anlayamıyorum.

0|0
    0|0
    • neden

• Aldatma zihinde ve yürekte başlar. Cinsellik açısından istediğin kadar partnerini mutlu et eğer ki içinde sevgi kalmamışsa bu iş bitmiştir. Kızma ama sizinki biraz ergen muhabbeti olmuş.

• sallama kaysın sıktırsın gıtsın gıden zaten gıder sen dert etme

0|0
    0|0
    • demi:( ama sevince olmuyo işde

• oda yapmaz :(

• ıns

Kızlar Ne Diyor 1

• Evlendiğin zaman kendinle baş başa kaldığında için içini yemeyecekse acaba diğerleriyle. De aynı şeyleri yapıyor muydu aynı sözleri söylüyor muydu demeyeceksen buyur evlen ama sanmıyorum ki böyle tecrübeye senin ki gibi bir tecrübesizlik aynı anda yürüsün...unutma huylu huyundan vaz geçmez!

0|1
    0|0
Yükleniyor...