Namus Abidelerine Bakın Hele.

Az önce bir soru gördüm. Adamın biri ( adam dediğime bakmayın adam ben adam yerine koymuyorum ) demiş ki evlenilecek kız kalmadı. Ve gerçekten çok sinirlendim. Ulan insan evladı o kızları o duruma getirenler kimler ? Bu kızlar kendi kendilerine mi namuslarını kaybediyorlar ? Yaptıkları hataların faturaları neden hep onlara kesiliyor. Evlilik vaatleriyle kandırıp kızlıklarını aldığınız kızlar mı namussuz sadece ? Peki ya onları evlilik vaatleriyle kandırıp kızlıklarını bozduktan sonra bir köşeye atmak itip kakmak or.spu yerine koymak namussuzluk değil mi ? Namus sadece kadında mı olur ? Gencecik kızların kanına girip onları cinsellik yasamaya ikna edip kullanıp atmak hangi namusa sığar ? İşinize geldiği gibi yazmayın lan karaktersizler. Sahip cıkıp koruyup kollayacagınıza darbe üstüne darbe vuruyorsunuz birde utanmadan namuslu kız kalmadı ayaklarına yatıyorsunuz.. Namuslu arkadas bir kız gelip seninle cinsellik yaşamak istediğini söylese hemen atlarsın değil mi ? İnsanlığınızdan utanın be insanlığınızdan. Bazı arkadaşlar bu yazdıklarımla kızlara yalakalık yapmaya çalıştığımı ya da evlilik öncesi cinselliği uygun gördüğümü düşünebilir. Ama hiç alakası yok. Burada en büyük sitemim evlilik vaatleriyle kızları kandırıp cinselliğe ikna eden y.vşak takımına.. Ve eminim çoğu kız kızlığını böyle kaybediyor.. Ve sonrada namussuz damgası yiyorlar ha tamam namussuz kavramını yakıştırıyorsunuz madem o kavramı kendinizede yakıştıracaksınız.. Eğri oturup doğru konuşacaksınız. Yok öyle ben yaparım capkın olurum kız yapar o.rspu olur.. İnsan olacaksınız insan. Unutmayın o namussuzları oluşturanlar sizlersiniz.. Sonrada yakınıyorsunuz namuslu evlenilecek kız kalmadı diye.. :@:@ öyle diyen insanlara içimden okadar şey söylemek geliyorki. Ama seviyesizleşmek istemiyorum işte.. Adi insan toplulukları.

Güncellemeler:
*Sahsıma yapılacak yorumlara saygım var tabii ki saygı cercevesi içinde oldugu sürece.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• 5 yıldız *

Çoğu düşünce maalesef böyle

Peygamberimizde şöyle demiş ; “Başkalarının hanımlarına iffetli davranın ki sizin hanımlarınız da iffetli ve namuslu olsunlar.”

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ağzına sağlık ne güzel demişsin , bende soruya denk geldim ama uğraşmak istemedim ..

O adamın kafa yapısı benim sözlerimi kaldırmayacaktı çünkü..

Namus görünmez bir cevherdir; çok kere ona sahip olmayanlar sahipmiş gibi görünürler.

(Kendisi çok namuslu ya o yüzden )

1|2
    0|3
  • aynı soruya az once cevap verdım gızlı olarak bende cok sınırlendım orumcek kafalı resmen ya

0|1
    0|3
    • ya sinirlenilmicek gibi değil ki ben erkek olmama rağmen zoruma gidiyor böyle şahsiyetsiz insanların haddini bilmezlerin böyle konuşmaları sinirden nası ne yazdım onu bile bilmiyorum

• yinede o örneklendirmeyi kullanmak hoş değil bana göre tabii ki.. yorum senin üslübuna karışma hakkım yok :)

• neyse o senın dusuncen tabıkı bende saygı duyuyorum :) bu arada senın nıck bana tanıdık gelıo sankı ya ama cıkaramadım.

• abi çok iyi yazmışsn walaa 5 *

0|1
    0|0
  • ya bişi dicem senin gibiler hala yaşıyomu gerçekten ? tebrik ediyorum seni

0|1
    0|0
  • aynısını o yazının altınada yazarsan cıdden ıyı olur :)

0|1
    1|2
  • Gizli olsaydın diye yorumlamış adam ya çömlerle uğraşıyoruz ya ayak takımıyla.bıraktım artık hayvansal varlıkları aaa pardon hayvan dediysem hayvanın onlardan üstün olduğunu bildiğimden yoksa tanımlarını yapamayacaktım

1|0
    1|2
    • ya bazen sözlerin bittiği yerde hep düşünürlerin sözleri imdadımıza yetişir ya aynen öyle sanırım.

bir lafa bakarım lafmı diye birde söyleyene bakarım adam mı diye ? daha ötesi yoktur artık heralde.

Erkekler Ne Diyor 5

• Cinsellik hem ayıplanarak bir tabu haline getirilmiştir hemde bir doğal ihtiyaçtır fakat işin içinde bu zevk meselesi olunca bazıları tarafından ticari olarakta kullanılabiliyor yani fuhuş meselsi bu kısmına şiddetle karşı çıkıyorum işin bu kısmı hariç cinsellik bir tabu olmaktan çıkmadıkça her zaman böyle olacaktır özellikle kadın için bir tabudur.

Herkes işin zevk ve haz boyutundan dolayı bu dediklerini yapmak isteyecek fakat tabu boyutundanda kendi kızının ve kardeşinin yine bu işi yapmasını istemeyecektir.

0|1
    0|2
  • Onlar kizlarla her poku yiyor sonra böyle diyorlar

Neyse

0|1
    0|3
  • mına kodumun çocukları namuslu kadın isterler ama kadın sevişmek istemese tekmeyi basar sevişse kim bilir baska kimlerle sevişti der

3|0
    1|3
  • Burda sadece bir namus ve iffet abidesi var oda benim tamam mı

0|0
    0|0
  • belli kızmış yazmışsın haklısın ancak bunu kendini gosterek yazmasaydın daha iyidi her neyse arkadaşlarınada herkese de bunları belki bir faydası olur

kadınlar erkekleri örnek alıp hareket ediyor ama onların duyguları erkeklerden daha yoğun daha fazla böyle olunca daha cok zarar görüyorlar

1|0
    3|4
    • benim gizlim saklım yok reklam olarak düşünüyorsan onada ihtiyacım yok prensip olarak ne gizli yorum yaparım nede gizli soru sorarım. dobralıktan yanayım. O arkadas biraz cesur olsaydıda gizli olarak yazmasaydı o soruyu ya da düşüncelerini. herkesin düşüncelerine saygımız vardır ancak o düşünceler başka bir kesimi yadırgıyor ve kücümsüyorsa ozaman saygıyı haketmez.

• Senin ne yaptığın benim ilgimi çekmiyor açıkçası. Sen çok görmüşsün geçirmişsin anlaşıldı. doğrudur kimine göre ilgi cekmeye calısan biri kimine göre kızlara yavşayan biriyimdir.. kısacası ağzı olan konuşur.. herkesin düşüncesine göre hareket etseydim ben ben olmazdım değilmi ? insan sırrını paylaşırsa gizli olarak normaldir ama bir düşünceyi savunuyorsa kendisini gizlerse o düşünceyi taşıyacak cesareti yoktur demektir.. Görüş farklılıkları işte yapacak birşey yok.

• he ondan öyleyim başkasına salca ol sabah sabah sidik yarıştırma benim yaptığımı yapan insan evladına raslamadım bilmeden yorumluyorsun sana sadece tavsiyede bulundum birikmiş sinirini benden cıkarmaya calısma

Yükleniyor...