Yarın psikologa gideceğim, durumumla alakalı ne anlatmam lazım?

sorunum sevgilimle cinsel hayatımız :( sevişiyoruz falan ama iş o noktaya gelince ben kendimi geri cekiyorum aslında cok istiyorum ama elimde olmadan o an acayip isteksizlik geliyo

daha önce cok kez cinsel ilişkiye girdik bu sorun son 2 aydır var nedne oluyor anlamıyorum bir bayana tam o sırada neden isteksizlik gelir?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadığınız bir olaydan dolayı duygularında zedelenme var bence. Önce duyguların tamir edilmeli ve güven tazelemelisin.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gideceğin psiko erkekse konusman zor tabi

0|0
    0|0
  • "Durumu" anlatman lazım. Evet, çok sığ bir cevap gibi görünebilir, ama böyle soruya böyle cevap.

(Daha başka ne anlatacaksın; Barcelona-Milan maçını konuşacak değilsin)

0|0
    0|0
  • Duygular. Sevgilin seni çok kırmış olmalı. ya da başka bir erkek.

1|0
    0|0
  • bence ona karsı cınsel anlamda soguma var... pelkı yasadıgın sıtresden ıs hayatı da olabılır

0|0
    0|0
  • psikolojik, yarın gideceğin psikolog durumu aydınlatır.

0|1
    0|0
  • bıkmışsındır başkasına bak ;)

0|0
    0|0
  • canın daha önce yandıysa o histen olabilir. Ben bir çözüm biliyorum ama neyse, eşin belki yapmayabilir.

başka bir çözümü alkol alırsan hafif beynin bulanırsa bu olay olmaz gibi geliyor bence.

0|0
    0|0
    • alkollüde denedik ama olmuyo ayrılma noktasına geldik cok caresizim :(

Kızlar Ne Diyor 1

• O bende de oluyor yanımda değilken inanılmaz arzuluyorum yanıma geldiğinde isteğim kaçıyor.üstüme geldiği zaman istemiyorum ama kıçını dönüp uyuyacak olsa çok arzuluyorum.belki sen de ulaşılmaz ve zor olmasını istediğin içindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...