Siz inanır mıydınız.? Terkeder miydiniz?

Daha yeni ergenlik dönemlerimdeyken bir bisikletden düşme yaşadım ve sürerken tam şey noktama geldi koltuğu 3-4 gün boyunca açıda çektim o zamanlarda regl dönemindeydim ama şimdi kızlık zarı hakkında o kadar çok şey duyunca bende korkmaya başladım bişey olmuşmudur diye acaba Ve hayatımda 2 yıldır birlikte olduğum evleneceğim bir insanda var napiçam bilmiyorum Jinekoloğa gitmekte de çok korkuyorum ya bozulmuşsada bana nasıl gözle bakıçaklar ondan korkuyorum.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce muayene olsan sonra sonuca göre endişe etsen senin için daha iyi olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesinlikle kızlık zarın zarar görmemiştir. Kızlık zarı vajinal bölgenin içerisinde olup sasndığın kadar hassas değildir. Hissettiğin acı vajinal bölgendeki zorlanmadan kaynaklıdır. Gönlünü ferah tutabilirsin.

1|0
    0|0
  • Seleyi içine almadıysan bişey olmaz o kadar korkma. En fazla vajina dudakları yıpranmıştır o acı vermiştir.

1|0
    0|0
    • seleyı ıcıne alma derken tam uc noktası orama gelmıstı o an bayada acı hıssettım olabılırmı sızce oyle bısey :/

• Hımm pekı tesekkurler

• benim için önemli değil. o konuda rahat olduğumu bileceğinden çoktan söylemiş ve rahatlamış olurdun.

1|0
    1|0
  • bu bisiklet olayı çok klasik oldu başka bir şey uydur

0|0
    0|0
    • İşte ınsanlarında goremedıklerı olay bu bende sızın gıbılerden korktugum ıcın konuamyrm

• Srviyorsam sorun degil doktora git o anlar iliskimi kaza mi

0|0
    0|0
    • O konudada bıraz arastırdım ama zaman gectıyse aradan baya anlayamıyorlamıs galıba ama of ıns bısey yoktur varsada oyle oldugunu gosterecegım bısey olsa

• Ama sevdıgım ınsanda acaba boyle dusunurmu sorun orda ıste anlatsam mı sızce olayı pekı

• Bence once doktora git durum netlessin sonra anlat gizleme

• terketmezdim

1|0
    0|0
  • Terkederdim.Şaka şaka git burda yazdığın gibi ona da anlat bacım işte dünya hali olabilir böyle şeyler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle korkacak birşey yok bir jinekoloğa git ve muayene ol, umarım bozulmamıştır ki bozulduysada bence dürüstçe herşeyi anlat sana güveniyorsa inanır sana güvenmiyorsa inanamaz. Sana güvenmeyen biriylede hayatını birleştirmek çok doğru olmaz zaten.

2|0
    0|0
    • Acıkcası bana cogu seyde guvendıgını gosterdı ama anlatırsam bunu ona karsı yaptıgım bır hata var o bana ınandı ve sımdı bunu anlatırsam bu sefer gercektren yanlıs dusunucek dıye korkuyorum

• Sadece o ınsanın sana guvenmesıne kalmıs bırsey yanı anladım Cok tesekkurler

• Evet öyle.Rica ederim.

Yükleniyor...