Yalan söyledim...Sizce ne yapmalıyım?

Ben yalan söyledim sevdiğime... Cok pişmanım... Daha önce kimseyle birlikte olmadığımı bakire olduğumu söyledim. Ama birlikte olunca herşey ortaya çıktı... Hata yaptım. Coook üzgünüm . Yalan söyledim. Bana herşey bitti dedi... Güle Güle dedi...Ama ben onu kaybetmemek için söylemiştim o yalanı... offff lütfen yardım edin...

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir kimyasal bomba olsa ve kızlık zarına dair herşeyi(bütün düşünceleri, orda zar olmasını falan) ortadan kaldırsa :) ben olsam beni bukadar seven birini bırakmazdım.

1|0
    0|0
    • ne yazık ki herkes senin kadar anlayışlı biri değil :((( malesef ...

• klavye kahramanı olmak kolay sevdiğiniz kızın üstünden kimbilir kaç erkeğin geçtiğini sindirebilmek zordur... ben olsam bırakmazdım demiş, o zaman sizinle çıksın belki ekmek çıkar mantığı bunlar başka bir şey değil...

• insanlara üstünden geçilmiş nesne olarak bakmıyorum.

Erkekler Ne Diyor 16

• Ne olmasını bekliyordun. Birlikte olmadan alıştıra alıştıra söylesen belki şansın olurdu ama sen doğrudan kandırmayı tercih etmişsin.

1|0
    0|0
  • Aklın başına geldi mi şimdi?

İnsan gibi karşısına geçip söyleyecektin. Ben başka biriyle birlikte oldum diye. Namus bacak arasında değildir zaten, sevgilin de seni sevdiğine göre hoş karşılayacaktı..

Yalan söyleyerek onun sana karşı olan güvenini kaybettirdin :/

1|0
    0|0
  • üzülme seni gerçekten sevmediği ortaya çıkmış olmuş zaten kendisi temiz olsa senle birlikte olmayı kabul etmezdi... her haltı yiyip bakire kız arayanlar ne denli samimi ortaya çıkıyor...

1|0
    0|0
  • Sana Allahtan başka kimse yardım edemez ama tavsiyem unut onu çünkü seni hiç bir zaman kabul etmeyecek seni hep nefretle anacak hadi herşeye rağmen kabul etti diyelim sen onun yüzüne bakabilecekmisin

1|0
    0|0
  • Eleman senin bakire olmadığını ona yalan söylediğini zaten biliyormuş tahminen alacağını alıp kıçına tekmeyi basmış bence de sen ve senin gibi bu konuda yalan söyleyen bütün kızların hak ettiği budur yaptığınız şeyin arkasında duramıyorsunuz

1|0
    0|0
    • Aslında doğru diyorsun.. :((( coook üzgünüm

• haklısın tskler tavsiyelerin icin

• Rica ederim

• o piçe iyi yapmışsın yalan söyleyerek. madem o kadar iyi biriydi niye senle beraber oldu. temiz biri olsa karşındaki yalan söyledin diye seni kötülerdim ama kendisi zaten bakir olmayan birine yalan söyleyin kandırın onları. onlar hak etmiyor çünkü.

0|0
    0|0
  • bundan sonra evlene kadar sevişme kesinlikle

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Geçen gizliden sevdiğin biri olduğunu ve bakire olduğunu sandığını söyleyen soru senin miydi?

0|0
    0|0
  • çocuğun güvenini boşa çıkarmışsın

yalan söylemişsin ne bekliyordun ki ?

0|0
    0|0
  • senın gıbılerden nefret edıyorum once yalan söyler herseyı batırır namuslu ayagına yatarlar sonrada aa cok uzgunum yalan söledım derler cocugun yerınde olsam bıdaha yuzune bıle bakmam

0|0
    0|0
  • ben olsam seni direkt terk ederdim. yüzsüz değilsen yapıcak hiçbir şeyin yok af dile ve kararı ona bırak.

1|0
    0|0
  • Sevgilin'de pek malmış.Her hafta mala vur daha ne istiyon.Sende maşallah sibel kekilimisin mübarek önüne gelen vurmuş :)

0|0
    0|0
  • adam bakire kız arıyomuş. bakire bulup canını yakıcak ,sonra ardına bakmadan gidicek. ya da bakire olmasa da olur dedi, bir gece yaşarım , ilişkiden sonra bahane eder giderim demiştir. yani bir gecelik heves peşinde o. kaybetmene üzülme, terkettiğine sevin. sizde ne acayipsiniz anlamadım.

1|0
    0|0
    • haklısın ama cook kötüyüm... :(

• doğru dürüst bir adam bul. seninle yatıyorsa, bakireliğine bakmasın. çünkü od bakire değil. kaldı ki bakire arıyor. adam olsa, bakire arıyorum der basar nikahı. e ama sende yalan söylemişsin. nikhı bassaydı, napacaktın. ilk gecede rezil ederdi seni...özünüz sözünüz bir olsun...

• evet doğru herşey için teşekkür ederim... haklısın... hem de cokkk

• bu çağda bekaretin artık sorun olmaması lazım

2|0
    0|0
    • tanışmak istermisin

• sorun sence bekaretmi burada ? yoksa yalan mı ? yoksa güvenini boşa çıkarmak mı ?

• boşver başkasımı yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevin bence adam olsa sevse gerçekten birlikte olmazdı sennle boş ver

1|0
    0|0
    • haklısın hem de cokkk... ama cook seviyorum... Allah belamı versin...

• tavsiyelerin için tsk ederim

• Kız yalan söyledim diyor bu aldatma sayılmıyormu senin için

• kafayı kullanıp kaantsaydın

1|0
    0|0
Yükleniyor...