Bütün erkekler buradaki gibi mi ? Herkes biriyle yatmış hepsinin aklı oralarda vs..

erkeklere karşı çok bir önyargm yoktu ta ki bu sitedeki erkkelerin konuşmalarını okuyana dek. Hiç cinsellik kategorisine bakmıyordum bir bakıyım dedim aman yarabbim kızlar da yoldan çıkmıs sanki ama erkekler ne öyle yaa. Herkes birileriyle yatmş herkesin aklı o şeylede. Bütün erkekler böylemi gerçekten ? ileride eşim olacak insanın geçmişinin temiz olmasını isterim ben. buradaki yazılanları okuyunca bütün erkekler öyleymiş gibi geliyor.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ne erkekler ne de kızlar hakkında genelleme yapmamak lazım. Biliyorum; buradaki erkeklerin (hepsi değil ama) önemli ölçüde bir kısmı bel altına bez bağlamış, tutturmuş bir yol gidiyor. Sadece burada değil; sen de takdir edersin ki, gerçek hayattaki erkeklerin de bir çoğu böyle. Nefis bu; bazı şeyleri istemesine engel olamazsın ama onun istediklerini yapmayarak o isteklerin fiile dönüşmesine engel olabilirsin. Buradaki herkesin affına sığınarak söylüyorum: ''Bugün şu kızla yattım, bugün falancayla bilmem ne yaptım...'' vb. bir erkeği (ne erkeği, bir insana!) yakışmayacak sözler söylemek, zayıf (hatta dibe vurmuş) kişiliğin göstergesi olmaktan başka bir şey değildir. Bir kızla cinsel anlamda birlikte olmak her erkeğin yapabileceği bir davranıştır fakat kız teklif etse ya da böyle bir ortamda olup, baş başa kalıp da o kıza ''ana, bacı ya da eş'' gözüyle bakıp onunla o naneyi yememek er (olgun) erkeğin işidir. Hem dine ters hem vicdana ters hem de insanlığa ters. Çoğu hayvanda bile yok bu. Kaldı ki, bir insanın böyle yapması içler acısı bir şey. Tekrar affınıza sığınarak söylüyorum ama; Sevişmek mi istiyorsun, biriyle cinsellik mi yaşamak istiyorsun? Git, temiz ruhlu, helal süt emmiş bir kız bul, evlen onunla. Ondan sonra istersen her gün öpüşüp seviş, her gün cinsellik yaşa. O zaman sana Allah (c.c.) da karışmaz, kul da karışmaz. Ama böyle elbise değiştirir gibi sevgili değiştirmek ya da el alemin karısının/kızının/bacısının/eşinin namusuna halel getirene kullar bir şey demese bile Allah (c.c.) zamanı geldiğinde ne diyeceğini, ne yapacağını çok iyi bilir!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• -Kimisi esprisine yazıyor

-Bir de yazan kitleye bakarsan en fazla ulaşmasa bile 100 ü geçmez.

Ve şunu bilmelisin ki ön planda olanlar genelde sevişme arayanlardır. Bunu da açıkça belli ederler ki sevişme potansiyeli olanlar kendilerine gelsinler. Ha ben hepsini kastetmiyorum, kimseye kişisel bir yargım da yok, onların kendi arayışları bişey diyemezsin. Onlara doğru, bize yanlış.

Temizlik anlayışı tamamen değişik, yani git onla bunla seviş, ama evleneceğim veya aşık oldugun insan sevişmemiş, az sevişmiş olsun veya hiç seviştiğini bilmeyeyim kafasında. Düşün biz bu noktaya gelmişiz :)

Görünen hiçbirşey aslını yansıtmaz, yoldan çıkmış diye tabir ettiğin kesimde var, yoldan çıkmamış da var. Sadece biri daha ön planda diğeri daha geri plandan bakıyor :)

cut.

0|0
    0|0
  • Kimisi yaptığını yazar. Kimisi ise yapmak isteyip yapamadığını. Bu görünen kısmın az olduğunu düşündürebilir. Ama birde yapıp söylemeyenler var. Geçen ay birinin arkadaşları dalga geçmesin diye "5-6 kızla yattım" diye yalan konuştuğunu, ve bunun acı itirafına şahit oldum. bunlar çok kıstas değil. İnsanların davranışlarına bakmak lazım. Hiç kimse çok temiz değil.

0|0
    0|0
  • O kategoridekilerin çoğu hayal dünyasında geziyor .

1|0
    0|0
  • burada biraz algıda seçicilikte söz konusu. bahsettiğin tarzda bir başlığı yine kastedilen tarzda bir kişi görüp yorum yapmak için yöneliyor. zaten aradığın tarzda bir kişilği öyle bir başlık altında göremezsin ya da bu sadece bir algı yanılsaması olur.

0|0
    0|0
  • dünyada her türden çeşit çeşit insan var her erkek/kadın burdaki gibi değil. daha kötüsü ve daha iyisi var tabikide önemli olan Rabbım gönlümüze göre versin.

0|0
    0|0
  • Suçu erkeklere atma bütün erkekler yatmışsa erkekle yatmıyor demekki kızlarda da aynı potansiyel var.

0|0
    0|0
  • hepsi aynı

0|0
    0|0
  • herkes ve bütün erkekler değil , malesef :D

0|0
    0|0
  • O kategoride tabi bulursun cinsellik yaşamış veya merakları olan insanlar orada takılıyor.

0|0
    0|0
    • bi defa bakayım dedim yuhh dedirtti. Hemcinslerimin dedikleri dahi

• Aslında çokta tuhaf bir şey değil. Yaşın ilerledikçe cinselliğin halk tarafından tabu haline getirildiğini ve aslında çok doğal olduğunu anlarsın. Kimisi cinselliği çocuk oyuncaği sanar, ama kimisi de cinselliğe açık görüşlü bakar ama yinede her önüne gelenle yatmamak gerektiğini ve bunun özel bir şey olduğunu savunur. Bence cinsellikte sorun yok, istek olabilir tabi çok doğaldır, ama yinede özel bir eylemdir ve sırf sevdiğinle paylaşman gerekir.

• inna bana o kategorii bende okuyunca tüm kızlar acaba öyle mi hepsi yatmış olarak mı gözüme çarpıyor ya bir insanın geçmişi düzgün olmaz mı nerede bir durum var aynı sanki oradaki kızlar normal

0|0
    0|0
  • Burdaki kişilerin yazdığı şeyleri bu kadar önemseme.

0|0
    0|0
  • çoğu ergen

0|0
    0|0
  • Valla çok haklısın 5 yıldızımı verdim gidiyorum.

0|0
    0|0
  • merak etme öyle değil.bende bakire kız var mıdır diye düşünüyorum.yok gibi geliyor...

0|0
    0|0
  • Dur bakalım orda herkes değil. Müslüman olanmarda var burda. Nefsine yenilmeyenlerde. Evlileri ayrı tutuyorum.

0|0
    0|0
  • Benim aklıma oaralarda değildi ama aklıma karpuz kabuğunu sen düşürdün canım benim :)

0|0
    0|0
    • yok yani düşmesin bişi aklına da vallahi merak ediyorm. Çevremde tanıdığm insanlarıda artık öyle görmeye basladım.

• sevindim o zaman.

• :)

Kızlar Ne Diyor 4

• din sohbetine gidersen herkesi dindar sanarsın, meyhaneye gidersen herkesi içkici. anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • Bir daha girme cinselliğe

0|0
    0|0
  • emin ol ki en az % 70 uydurma onların ...

0|0
    0|0
    • öyle olmalı bencede çünkü cidden insann bakış açısını değiştiriyor

• aynen öyle , belli başlı kişiler geliyor buraya kötü düşünmenin anlamı yok canım

• Genelleme yapma , ama gördükelrinde de haklısın abartan sallayanlar da çok var ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...