Sizce bu kadar istek normal midir?

(sadece bayanlar cevaplasın)

Sürekli cinsellik isteğim var. Yapmak istiyorum ama bakireyim. Sevgilimde uzakta. Onunla beraber olana kadar bakire kalmam gerek. Ilkim olacak çünkü.. Bu kadar fazla istekle kendimi nasıl durdurabilirim? Bu kadar istek normalmidir? Sevgilimle yaparken icimde nasıl bir his olacak falan çok merak ediyorum. Saçma sapan cevaplar atmayın.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• adet günlerinde daha kötü olur mastürbasyon yap haftada 2 kere kendi yatıştırmaya çalış

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• sanal dene bu durumda...

0|0
    0|0
  • normal hormonlar tavan yapmış arzu istek de eklenince

0|0
    0|0
  • bir süre sonra durulursun. sık mast. yapıyormusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• belli dönemlerde mi oluyor. mast yap sürelki geçer bir zaman sonra

0|0
    0|0
    • Adet dönemlerinde bunun iki katı oluyor resmen :/

• o çoğu kızda oluyor canım. sık mast yaparsan biraz daha azalır isteğin.

• Umarim. Tesekkür ederim cevabin icin

• sevgilinle değil de kocanla yap bacım.

1|2
    3|2
    • Sevgilimle evleneceğiz zaten. Biz birbirimizin ilkiyiz. Ilk ve son aşk bizimkisi.

• Bu durumda sevgilim ile bende hata var. Sevgilim ile mesajlaşıyordum. Böyle ilerde ki hayallerimiz falan yazıyordu sapık şeyler de içinde. Babam okudu hepsini. Kızdı bana çok. Bugün olsun çok pişmanım üzdüm diye :/ hıhı.

• ama hangi baba olsa yapardı. Dövse bile kızma sakın. Baban o.

Bak canım ben eşimle tanıştığımda sadece el ele tutuşmuşuzdur en fala düşün. Evlenene kadar olmadı başka bir şey. Babam nasıl benden habersiz o çocukla konuşur diye uzun süre bana kızdı. Sadece neden o bilmiyormuş diye. Söyleyemedim engel olur diye. Çünkü eşim çok uzaktandı tanımıyorlardı ve haliyle endişe duyar kabullenmez diye çekindim. Sonra tanıştılar ama neden ben önceden hemen demedim diye alındı düşün. Baban haklı canım.

Yükleniyor...