Bakire olmayanlar evlenmek istemezmiş doğru mu?

sevgilisiyle yapan bakire olmayan kadınlar evlenmeyi 30 yaş üzerinde düşünürmüş doğrumu?

Güncellemeler:
sevgilisi tarafından terkedilen kısmını eklememişim

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• istemezler tabi mk yaşıyaklarını yaşıyolar daha ne isticekler

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır değil. terk edilmek olursa bilemem

0|0
    0|0
    • niyetim evlilik neden terkedim

• alakaya mangal.

0|0
    0|0
    • burdan biriyle tanışmıştım eski sevgilim evlenene kadar evlenmicem dedi irtibatı kesti benim sevgilm hiç böyle düşünmemişti

• evlenmek istememe sebebi güvenin büyük ölçüde kırılmasından kaynaklanabilir

1|0
    0|0
    • güven kazanmama fırsat verecek birini arıyorum

• nete güven olmaz ben burdan arkadaş bile edinmiyorum tüm cevaplarım sorularım gizli seninle burdan konuşan kızın başkalarıylada konuşmadığını nerden bilebilirsin ki

• benimde 1 tane bile yok

• seven kadın zor unuturda ondan :(( halbukı evlılık öncesı sevısen kızın bı günahı yok..sevdgı için evlenmeden sevışmış..sende adam ol sahıp çık dı mi..ama adam olmayan bırakıyo... suç sahp çıkmayanda... karında olabılır pekala ..ama böyle oluyo demekkı adam sevmemssşşş

0|0
    0|1
    • benim sevgilimde bakireydi birlikte olduk 2 sene yaptık evlenecektik terketti önemsemiyorum başkasıyla evlenirim dedi

• nerdensiniz merak ettim sizi

• istemiyosunuz işte

Erkekler Ne Diyor 3

• yok ole bısey. karsıdakı de bekarete onem vermıyorsa sıkıntı etmıyorsa sorun degıl... bekaretını kaybedıpte sonradan endıselenen kızları da anlam vremıyorum o zmn bekarete onem vermeyen bırı ıle evlenın o zmn

0|0
    0|0
  • Yok öyle 1 şey..

0|0
    0|0
  • sen olayı çok yanlış anlamışsın ortak. bekaretini kaybeden kız biran önce evlenmek ister.

" bir kız evlenmek için uğraşıyorsa o kızdan kurtulacaksın. " tecrübeyle sabit şeyler bunlar.

0|0
    1|0
Yükleniyor...