XXL kondom almış bana yaa

geçen kafede otururken sevgilim bana sen de ne kadar var dedi 20cm dedim bende gülerek oda güldü dalga geçme dedi sonra ilerleyen zamanlarda birlikde olaya karar verdik ve bana korunmamı istediğini söledi gitmiş eczace kıza 20cmlik penise uygun prezervatif ver demiş XXL almış bu hafta sonu görüşücez işte halbuki ben şaka yapmıştım 16-17 standart yani hayal kırıklığına mı ugratmış olacağım onu şimdi ? :(

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kız al bunu sakla , gelecek sene falan buyuyunce takarsın deyip de kalkar giderse ? Ne diyebillirsin ki , daha yolun başında yalan söylemiş olacaksın onun gözünde ve seninle ilgili her konuda bir yalan payı bırakmasına neden olacaksın bundan sonra .

En iyisi işimçıktı falan , gelecek seneye kadar atlat kızı , yoksa yerin dibine geçirilme riskin çok fazla .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahahahahah öyle sallarsanız neticesi bu olur. Üstüne büyük gelir de gülmekten patlar kız inşallah.

0|1
    0|0
    • öyle beddua mı olur yaa :(:(

• iyi bizene bundan

0|1
    0|0
    • bu bir hayal kırıklığına yol açar mı diye fikirinizi sormuştum sadece sizin fikriniz yok ise zikrinizde olmasın teşekkürler.

• soran souyu cevabimin altinda, edepli konus.

• hani belki sende istersin ayağı yapıyo işde anlamadınmı

• bunlar çift olarak garip arkadaşlar aklsjdaslkdjakl

0|3
    0|0
  • hahahaha sende atmasaydin kardesim ozaman normal öyle almasi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kondomunu yanında götür kendine göre olanı cilekli filan alda ben böyle seviyorum filan diye uydur bişeyler cetvelle ölcecek değil

0|0
    0|0
  • Dikkat et prezervatif derinliklerde kaybolmasın.

0|0
    0|0
  • Onemli olan boyu dgil usta sen kiza zevk vermeyi biliyorsan sorun olmaz. Saka yapmistim der gecersin. Sonucta onu bosaltmayi bilirsin herhalde

0|0
    0|0
    • öğreniyoruz işte yavaş yavaş... eyw. saol.

• EEEE KİME NE Kİ

0|0
    0|0
  • dene olur belki :D

0|0
    0|0
    • hiç kullanmadım acıkcası kondom ondan da cekiniyorum...

• kalınsa olur zaten uzunluğu da önemli değil katlanıyor

• Eyy Allah'ın esirgediği kullar sizi . Hiç mi beynin basmıyor hayatında hiç mi prezervatif görmedin, kullanmadın? Penisinin boyutu kadar yuvarlayıp açıyorsun zaten öyle köküne kadar da açmana gerek yok kız bu işin profu değilse anlamaz :D

0|0
    0|0
  • Hey yüce Allahımın acaip kulu! Hangi akla hizmet söyledin 20 cm olduğunu? Zenci özentinmi var?

0|0
    0|0
    • hayır üzerinde kaç para var diye soracaktı sende ne kadar var dedi bende 20cm var dedim makarasına... olay bundan ıbaret siz hiç mi kellesi hariç 40 cm diye şaka yapmadınız birbirinize..

• Hayır, yapmadım öyle şaka. Hele bir kızla o tür şaka yapmanın fikrini bile beynime sokmadım. Şimdi "kendi düşen ağlamaz" diyicem, ama galiba durumundan memnunsun.

• boş kalan yerleri pamukla doldurursun artık :)

0|0
    0|0
    • sen öyle mi yapmıştın işe yarıyor mu peki ?

• ben prezerfatif kullanmam bu konulardada şaka yapmam sonra böyle kalırsın ayazda

Yükleniyor...