Uyumadan önceki hayallerim hep cinsellik üzerine kurulu..

Niye böyle? Üstelik de kendimi bildim bileli.. yani sadece böyle mi eğlenebiliyoruz biz diye düşünmeden edemiyorum. Benim gibi olan var mı?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• çok basit.. insanoğlunun yaratılış fıtratında bu cinsellik denilen illet :) bu konuda kendini dizginleyebilenimiz çok azdır ama vardır.. zaten bu konuda dizginleyebilen hayattaki alanda kendini dizginleyebilir.. (( üzgünüm ben senin gibi değilim.. ben bu durumun farkına çocukken vardım ve çözüme kavuşturdum ))

0|0
    0|0
    • nasıl kavuşturdun

• çok zor ve çok uğraştırıcı oldu.. çözümü '' aşk '' yani ben kişilik olarak aşık olduğum insan hakkında kötü birşeyler düşünemem.. hali ile aklıma öyle bir fitne girdiği zaman o anda aşık olduğum kişiyi göz önüne getirdim.. ve ben kendime kontrolün bende olduğunu söyledim.. ve bir şekilde bu isteğimin karşısında durdum.. ve bunu başardım.. yıllarca sürdü bu durum.. fakat artık ben istemeden herhangi bir durum olmaz.. zaten insan kendini her konuda eğitebilir.. önce beyinde biter iş..

• hmmm

Erkekler Ne Diyor 21

• hormonel veya degil bilemem.

ama her gun her aksam her sabah yapsam.

tekrarına hayır demem normal bence yaa .

bazıları seks e duskun olur,

yani bazı ınsanlar kolay doyar bazıları doyumsuzdur.

senın evlenıcegın adam senın gıbı doyumsuz bırıyse mutlu olurusn degılse mutsuz bu tur seyler boledır ;)

0|0
    0|0
    • hayalle ne ilgisi var gerçeğin. ben her dakka seks yapmak istiycek biri değilim ki

uyumak istiyorum ama kolay dalamıyorum bu yüzden hayal kurmak zorunda kalıyorum

ancak bu tür şeylerle eğlenebiliyorum napiyim

• ıste yanında esın oluncada hayallerın gerce olur huzur ıcınde uyursun :D

• hepimizin aynı be gülüm takma kafana

0|0
    0|0
  • Ben varım. Yatınca elimi illaki oraya götürüyorum sabahları uyanıncada ilk onu bir okşayıp uyandırıyorum. Ben kalktım sende kal hadi diyorum... YAtakta elim hep ordadır ama okşayıp sertleştiriyorum devamlı

0|0
    0|0
  • -Yalnızlık

-Yaramaz hormonlar

-Rahatlık

Bunca şey içerisinde bir de düşünce yoğunluğu oluşunca buna adapte olman gayet doğal. Hepimizde olur bazen sık bazen nadiren. Kişiye göre değişir.

cut.

0|0
    0|0
  • tıpkı bni tarif ettin cinsellik aklımdan hiç çıkmıyor heran azgın vaziyetindeyim kafayı yicem valla yardımcı olurmusun lütfen ;))

0|0
    0|0
  • Ben erkeklerin öyle olduğuna eminim de kızlar hiç belli etmiyor gerçekten kızlarda hergün cinsellik düşünüyor mu ?

1|0
    0|0
  • Tatmin eksikliği olabilir mi? Beynin sana bir şeyler söylüyor olabilir.

0|0
    0|0
    • hayır bence, yaptığım şey zaten ama hayallerimin ana teması bu yani :)

• o zaman lezbiyenim? o.O

• Olmaması için bir sebep yoktur her halde.

• olur öyle vakalar devam et sen :) erkeklerdede oluyo aynı şey :) neler neler düşünülüyo bir bilseler dimi :)

0|0
    0|0
    • kim bilir dimi :D aslında çok sapıkça ya bence bilmem

kuş böcek ağaç gibi masum şeyler görerek uyusam ne tatlı olurdu

• ahahah :D

• sonra lanet ediyorum .) yaktığım sigaraya yazık :) ama çok fena rashatlatıyo :)

• Nedeniyle ilgili net birşey söylemek biraz güç ama , emin ol sen tek değlsin , senin gibi çok var :)

0|0
    0|0
  • hayallerine bırak kendini ;)

0|0
    0|0
  • bekarsın canın çekiyor evlen iş güç canın bile istemez.

0|0
    0|0
  • bende öyleyim

0|0
    0|0
  • hım siz doya doya yaşıyamadığınız için düşünsel olarak yaşamaya çalıştığından

0|0
    0|0
  • herkez der şimdi eklesene beni ASD:sd:qw

0|0
    0|0
  • toplumsal baskı.. baskılı yasak şeyler zevklidir

0|0
    0|0
  • normal bende öleyim hormonlar yok mu o hormanlar derdine ortağım yani

0|0
    0|0
  • sevişmek candır :D

0|0
    0|0
  • Kanka sen seks bağımlısı olmuşun bende öyleyim sık sık aklıma gelir çadırı kurup öyle uyurum

0|0
    0|0
    • yok ya kendisi diil hayalini seviyorum ben :D

• evet, öyle bişeyler bulamadım ya da aslında buldum da baya uç olunca teptim geri yani

belki de o yüzden içimde kaldı :D

• Nasıl yani uç olunca

Tabi kanka seks bir ihtiyaç yani

• karşılıklı hislerimiz var :)

0|0
    0|0
  • kendin gibi biriyle tanışıp evlenmen gerek

0|0
    0|0
  • eğer mutlu olacaksan bende senin gibiyim

0|0
    0|0
    • ilginç ama.. peki sende beni gibi bir senaryo mu yazıyosun yoksa direk seks mi görüyorsun?

• eklesene beni

• kaybol

Kızlar Ne Diyor 2

• düzenli ilişki olduğunda bu hayaller zamanla azalacak hatta kaybolacak...

0|0
    0|0
  • normal bir şey kafana takma

0|0
    0|0
    • takmaktan değil de merak ettim

Yükleniyor...