Çok çabuk tahrik oluyorum bakire olduğum için mi sizce?

ben hiç bir erkekle cinsel anlamda bişey yaşamadım ve erkeklerin yanında oturduğumda bile etkileniyorum mesela sınıfta biri var yanımda oturuyo kolu ve ya bacağı bana dokundunda bile tahrik oluyorum ya da bana doğru eğilip bişey anlattığında falan erkeklerde böylemidir yoksa ben abazamıyım :p

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• normalsin sadece fazla hassassın ama bu senin avantajın da olabilir dezavantajın da... önemli olan kontrollü olup hata yapmamaktır... toplumda ne yazık ki her azgın insana sapık gözüyle abaza gözüyle bakarlar bu çok yanlış, belli bir levele kadar azgın olmak sağlıklı olduğunu gösterir... dediğim gibi önemli olan iradeye sahip çıkmaktır... yine önemli olan bu potansiyeli doğru kişiyle doğru yerde doğru zaman da kullanmaktır... evet erkeklerin geneli hasssastır, biz de öyle fiziksel temaslardan küçük dekoltelerden, belirgin vücut hatlarından etkilenebiliriz... erkek olmayı hiç istemezsin erkek olmak daha zordur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Buradaki aptalca yanıtlara bakıyorumda herkes kızlığını vermeye meyilli yanıtlar veriyorlar. Ben sana asıl cevabı söyleyeyim. Aslında bunu takıntı haline getiriyorsun. Çoğu kızlar bu kadar çabuk tahrik olabiliyorlar. Ama bunu fazla düşünmeyip başka şeye odaklanıyorlar. Seninde yapman gereken bu. Bir erkek kulağına gelip birşey fısıldarken ne söylediğini iyi dinle. O sırada tahrik olman senin ona değil, kendine odaklandığını gösterir. Yani bu tarz olaylarda erkeklerle yakın iken tahrik olacağını düşünme. Başka şeyler düşün.

0|0
    0|0
  • genelde erkeklere daha çok olur bu ... tanıdığım bir çok erkek var ve hepsi bakir=) galiba bu senin bakireliğinle ilgili değil sadece daha önce bişiler yaşamamışsın ve y genetikten gelen istedğin hatsafhada bununla övünmelisin bence senin duruma gelmek için ne paralar harcıyan bayanlar var=)

1|0
    0|0
  • bende bakirim vede hir bir şey yaşamadım çok istekliyim çok çabuk etkileniyorum ama evlenene kadar bişiyler yapmamam lazım en doğrusu bu bence :) :) :)

0|0
    0|0
  • Evet biraz onla alakalı.

0|0
    0|0
  • Acilen sevgili yapman lazım yavrum senin. Ateşin çıkacak yoksa, yataklara düşeceksin.

0|0
    0|0
  • ewet cinselliği yaşamadığın için sen böyle dewam et ewlenince kocanla yaşarsın ama ewlenmeden cinselliği yaşama öyle olduğun da mastürbasyon yap ondan sonra isteğin gidiyo zaten ;)

0|1
    0|0
    • yok zaten evlenmeden bişey yaşamam da fazlamı istekliim yoksa herkes böylemidir

• ergen değilim

• hımmm ozaman yaşamadığın için olabilir mastürbasyona dewam et normal yani tahrik olman

• Abaza modelerdensin sen galiba

0|0
    0|0
  • sen iyisin erkekler daha abaza

0|0
    0|0
  • dikkat et alkollüyken yannıda bir erkek olmasın tutamazsın kendini :D gerçi tutmada boşver nasılsa bir gün olcak

0|0
    0|0
    • hiç sarhoş olmadım bu yüzden korkmama gerek yok heralde :)

• sanırım yaşın alkol almıcak kadar kücük heralde :p ama o yaşlarda normal ya bir merak var ortada insanın kafanı ister istemez sürekli o tür şeyler düşünebiliyo sevgili yap bir tane ten temasına ihtiyacın var elini tut sarıl falan alışırsın.

• normalsin belirli yaşlarda hisler fazla etkili olur :) yaş kaç ?

0|0
    0|0
    • 23 ergen falan değilim :P

• ergen değilsin ama sonuçta bakire olman ilişki yaşamadığın için yeterince tatmin olmamana neden, ama bunun başka yollardan giderip rahatlaman gerekli

• evet bakiresin seksi seversin hormaların yüksek çalışır

0|0
    0|0
  • bu tür sorularla bizi tahriş ediyorsun ama

0|0
    0|0
  • abazasın bu olyı derhal halletmen lazım

0|0
    0|0
  • Bende

0|0
    0|0
  • tanışalım olayı çözelim diyorum ben sen ?

0|0
    0|0
  • normalsin:)

0|0
    0|0
  • Ben yanimdayken azdigini bir anlasam seni yalar yutar eritirim :) suyunu bosaltirim susuz kalirsin

0|0
    0|0
  • Abaza degilsilsin ama zamani gelmis

0|0
    0|0
  • abazalıktan sevişmen lazim

0|0
    0|0
  • Cevabın son sözcük :D

0|0
    0|0
  • gayet normal bir durum, takma kafana..

0|0
    0|0
  • gayet normal bence.

0|0
    0|0
    • sizdemi öylesiniz yani

• yok ben öyle değilim. çünkü ben evliyim.eşime aşırı aşık birisiyim.ondan başkası beni tahrik edemez.ondan başkasını gözümde görmez.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...