Sanırım kız arkdaşımdan hoşlanıyorum...

bir arkadaşım vardı ve o bir kız.. bu gün ona ders çalıştırıyodum zaten güzel bir kızdı ama bu gün çok çok daha güzeldi saçları falan..böyle gözlerinin içine bakamadım anlatırken falan cidden çok garip hissettim..böyle göz göze geldik falan ben de bir etkilenme oldu böyle daha fazla yaklaşıp öpüp kokusunu içime çekmek istedim...kendimi erkeksi hissettim ki bu normal zamanlarda da mevcut neyse...hoşlanıyor muyum? kesin olarak lezbiyen miyim? daha önce hep bir erkeksi hissetme mevcuttu birilerine karşı pek böyle bir his duymamıştım zaten asosyal de biriyim biraz...cevaplarınızı bekliyorum..

Güncellemeler:
asosyalim derken sandığınız gibi değil erkek arkadaşlarım da var ve onlarla da vakit geçirdiğim zamanlar oluyo...

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• sizin gibiler yüzünden 2 tane hatun boşa gidiyor...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bu yaşama şeklinden kaynaklanan bir durum, kendine fazla güvenin olmadığı için erkeklerden bir fayda görmeyeceğine inanıyorsun o yüzdende şansını bir de kızlardan yana kullanmak peşindesin, acele etme elbet ilgisini çekeceğin bir erkek çıkar ve bir gün bu saçmalıkları düşündüğün için kendine çok güleceksin :)

anlattığın bu olay senin sevgiye hasretine göstermeye yetiyor..

1|0
    0|1
  • dışarı cık hava al bazen kızlar böyle hiissediyo ama gecici bişey

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • gel tevbe et yavrum , günaha girme

0|2
    0|0
  • bence bir erkek arkadaş edin sorun bence bu çünkü kadınlarla büyüyen asosyal erkeklerde de bu olur sadece yalnız kalmışın gibi duruyor kız kardeşin falan var mıyoksa abilerin falan mı çok biraz aileyle ilgili olabilir

0|0
    0|0
    • asosyal derken erkeksiz büyümüş biri değilim hani öyle ağır bir vaka değil herkesle konuşabiliyorum erkek arkdaşlarım da var sadece çok fazla takılmayı sevmiyorum sürekli..

• erkekle büyümek başka bir sevgili başka erkekler konuşuyosun takılıyosun arkadaş gibi biraz onlara karşı cins gibi bak

• hiç sevgilin oldumu aşık oldun mu

• kesin lez. bunlar

0|1
    0|0
  • yaşın kaç ?

0|0
    0|0
    • 18 biticek yakında...

• ergenlik dönemimin bittiğini sanıyordum..artık büyümüş sayılmazmıyım..:(

• kişiden kişiye değişen bir şey o bilemezsin. bunu bir hakaret olarak algılama sakın ;) ergenlik döneminde olmanın yanlış bir yanı yok ;) bugün 5 kişiye sor 4 ü 17 sine 18 ine dönmek ister ;) neyse bir şey ima etmeye çalışmıyorum ... ama otur bir düşün. bu sorunun cevabı sende , ks de bulamazsın ;)

• bence senı everelım sen öyle dewam et yoluna

0|0
    0|0
  • lezbiyensiz işte bunlar hep illuminati ve seks miley cyrus rihanna bunlar ...

0|0
    0|0
  • şansını bir dene

0|0
    0|0
  • sevyorsan konuş peşini bırakma

0|0
    0|0
  • iki tarafdan da hoşlaniyorsan sorun yok

0|0
    0|1
  • cinsellik olarak uyanma varsa geçmiş olsun ..

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun ne zaman ıstemeye gıdıyoruz :D

0|0
    0|0
  • git konuş seviyorsan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kesinlikle lezbiyensin

1|0
    0|1
  • Lezbiyen olmuşsun sen.

0|1
    0|1
  • Bence duygu karmaşası yaşıyorsun lezbiyen değilsin. Asosyal olduğundan kaynaklanıyor. Erkeklerle vakit geçirsen bu değişir bence. Anlamıyorum bu kızın kızdan hoşlanma olayını yahu erkek gibi muhteşem ve bizden farklı bir yaratık varken niye kendi cinsinden hoşlanasın? :))

0|3
    1|0
  • belki de biseksüelsin

1|1
    0|1
Yükleniyor...