Kapat

Önemli lütfen hamilelik

Merhaba arkadaşlar birazdan anlatacağım konu benim açımdan çok önemli lütfen titizlikle cevaplamanızı istiyorukiz arkadaşım bakire ve onunl 20 gün içerisinde ara sıra çıplak bir şekilde sürrek hem o hemde ben boşaldm bn kornmdm ama zaten bakire olduğu için cinsel birleşm olmadı ve zaten boşalr boşalmaz sildk heryeri ve üzerne sanrm bir kere gldi ve onda ise hemen sildk ve kız arkdsm bu olaylardan snra 3. Kez adet oluyor ve bana birkaç gündür larninin şişik oldgnu hamile olmktn korktgnu sylyr bn buna igtmal vermedm arstrdm brde szn blgnizi almak istyrm kız arkdsm yanmdayken bile bazen şişknlk olyrdu sizce hamile mi ayrıca test dışıda bunu öğrenmenin bir yolu var mı lütfen cevap verin

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• 3 kez adet olmuş . hamile değildir o

0|0
    0|0
    • Evet bende oyle souledim ama korkuyor sisknlk var canım tatlifalan istyr diyor ayrca emnm icne grmdm ble ama internette ustune gorme diyorlar olabalrmj ama birlesm olmadi

• psikolojiktio yalancı olanından

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• kızlık zarı bozulmadan da hamile kalınıyor ve hamileyken adet de görülebiliyor ama bu çok ender rastlanan bir olay ve ayrıca sık sık oluyorsa muhtemelen ya gazı vardır ya da hazımsızlık çekiyordur en iyisi o bir doktora gitsin ve psikolojik de olabilir

0|0
    0|0
  • Bazı bayanlar hamileliklerinde de adet görebiliyorlar. Ayrıca hamile kalmak ya da bırakmak için girmene gerek yok bir çok kadın bu bulaşmalarla hamile kalıyo. Hamile olup olmadığını nasıl öğrenirsiniz, hiç bir fikrim yok..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sperm hava ile teneffüs ettiği an da ölür. Ve bir kaç kez adet olduğunu yazmışsın. Hamile değil. Karnında ki şişlik gaz sıkışmasıdır :D Osurmaya çalışsın

0|0
    0|0
  • sakin ol baba olmicaksın. 3 kez görmüş bir de. Hamile kalması için belli durumlar var o durumlar olsa bile ihtimal %7-8 zaten. rahat ol. şişkinlik midesinden kaynaklı bir sorun olabilir. İşte onun için bir doktora gidin. mide sıkıntıya binerse sorun olur

0|0
    0|0
  • 3 kez adet olmus nası olsun yaa

0|0
    0|0
  • gazdir o osursun gecer.

0|1
    0|0
  • başkasıyla yatmadıysa korkacak birşey yok

0|1
    0|0
  • Çoluk çocuk yaşamasın bunu yahu, yazık sizin bu stresinize.

0|0
    0|0
Yükleniyor...