Beyler yardım eder misiniz?

kızlarla asılında aram çok iyi sevgili falan da buluyorum ama hiçbir kız cinsellik yaşamak istemiyor benimle (bakire değiller) bir tek bu konuda ikna edemiyorum eksiklik nerde göremiyorum fiziğim mi kötü acaba boyum falan mı kısa acaba 178.beyler bu aşamada ikna etmek için ne yapmalıyım.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• eline kalem kağıt al ve söyleyeceklerimi çok iyi dinle

olum burası türkiye,

burda cinsini bilmem ne sevdiğim, bunlar anadan doğma ayrı bir cins

tü Allah aklıma geldi, ama genede seviyoruz.

neyse, madde bir.. kızlar sevişmeyi deli gibi ister ancak genomlarında şöyle bir kot var

o* olmicaksın, kaşar imajı vermiceksin, hafif kız olmayacaksın vs vs. gider..

konuşmalarında asla bu dallara girmeyeceksin. zira onlara göre seviye düşmüş olur.

örnek verelim.

amaç ne ? sevişmek. bunu ifade ederken gel oynaşalım, çok seksisin, bni azdırıyosun die ifade etmicen.. o anda isterik olan kız direk yukardaki kot ile kız kendini konumlandırıyor. halbuse kendisi de istiyor ama hayır, bu şekilde vermem, vermemeliyim diyor..

yöntem ne peki?

sadece arkadaşça muhabbet ve sohbette derinlik kazandıktan sonra kızı yemeğe davet edicen

yada film izlemeye ya da kahveye.. zaten onlar da öküz gibi meseleyi anlıyor emin ol...

şimdi noldu peki yukardaki kot devre dışı ? kızların kafasında sevişmeyi meşru zemine oturtacak aptalca bir zemin oldu. nedir bu zemin ya da gerekçeler? alkollüydük, filme kendimizi kaptırdık, kafam çok yoğundu kendimi ona kaptırdım şeklinde yalanlar. bu yalanı kendileri kendilerine ifade edip inandıkları ayrı bir cins olum bunlar.. anladın mı mevzuyu..

step step gidiyorum takıldığın olursa sor yine.

0|1
    0|0
    • bunları anladım saolasın da bişey daha sorucam diyelim okuldayız koridorda 2 kız köşede duruyor onlara nasıl yaklaşabilirim bir kaç tane bahane uydurabilirmisin bana benimkiler bayatladı artık :D

• tek takıl, kalabalık gezme ve avını kalabalık arasında arama.. kızı tenhada yakala ve onla konuş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sünepe olma çokta ukala olma.. nabza göre şerbet ver gidip kıza seni s.k..k istiyorum deme, şeyy ilişki yaşayalım mı da deme...

Kendine güven onun seni arzulamasını sağla.. Muhabbeti aç ama sen ilerleme onun ilerletmesini sağla burası Türkiye olay çene de biter..

0|0
    0|0
    • bende fazla ukalalık var belkide ondan olmuyodur

• cinsellik ikna ile olmaz dostum ...sadece yaşanır doğasına bırakmalaısın.. kendiğinden oluşmalı... eğer kendiğiliğinden bir çekim bir arzulama oluşmuyorsa , sende ısrar etme derimm...

0|0
    0|0
  • senin hakkında olumsuz bir söz duymuş olabilirler bence reyiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...