Kızlar duygusal erkekleri sevmez mi ?

Sorum kızlara. Ben balık burcuyum felaket duygusalım. Cinsellik en son isteyeceğim şeydir. Yani evlilikte... Bakir bir erkeğim. Yaşım 18. Şimdiye kadar birlikte olduğum kızlarla hep ciddi düşündüm. Hiç bir zaman cinselliğe başvurmadım. Diğer erkekler gibi abaza biri olmadığımı anlatmaya çalıştım. Gerçektende böyleyim benim için aşk ön plandadır her zaman. Ama ne olduysa birlikte olduğum kızlar beni hep başkasıyla aldattı veya terketti. Siz kızlara duygusal olmak, size bağlı olmak, ait olmak yetmiyor mu anlamıyorum. Hani illa abaza mı olmak lazım ? Cinsellik yönünüz mü ağır basıyor ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• hayır tabiki duygusal erkek iyidir candır ya :D ama arada hafif yakın temas ta iyidir hani sadece romantiklik bayar bir süre sonra arda çılgın olmak lazım bazan sarılıp öpmek öpüşmek :) ya da bazen senin gibi romantik lmak gerekir ayarı tutturmak mühimm ;)

1|0
    0|0
    • Öpmek, sarılmak zaten olağan şeyler. Yeri geldiğinde sarılıyordum, öpüyordum, okşuyordum. Ama yetmiyordu sanırım onlar için.

• sen olumlu düşün emin ol hayat karşına beklentilerini karşılayacak bir bayan çıkartır..

• İnşallah..

Kızlar Ne Diyor 5

• kızların çoğu köpek tıynetli. kendilerine eş değil sahip arıyolar. kaçanı kovalıyolar kovalayandan kaçıyolar. dengin birini bulursun elbet. insanlara ederinden fazla değer göstermemelisin bence

0|1
    0|0
    • İşte bunu benimseyemiyorum. Kaçmak kovalamak bana göre değil. Ben hiç bıkmadan usanmadan ilgi gösteriyorum ve ondanda aynısını yapmasını bekliyorum. Fakat çok ilgiyi gören kız zamanla şımarıyor. Olanda bana oluyor..

• Her kız duygusal erkeği sever,ister terketmekte kızların şımarıklığı olmuş valla hata bence :). Ama duygusalligin daha dogrusu duyarliligin yaninda sahiplenilmek,bazen kontrol edilmekte ister. En azından ben böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Sen boyle devam et sonunda dogruyu bulursun.

0|0
    0|0
    • Ama olmuyor hayattan tüm yaşama sevincimi kaybettim artık kimseyi istemiyorum bu yüzden. Çok yoruldum artık çok sıkıntı yaşadım. Çeşitli hastalıklara yakalandım. Ama insanların böyle olması beni mahfediyor artık kimseye güvenemiyorum :(

• Illa vardir onemli olan karsilikli hisler

• Keşke karşılığı olsa...

• Çok fazla duygusal bir erkek istemem açıkcası ben karşımda istediğim kişi ağır olmalı beni bastırmalı höt dediğinde susabilmeliyim yani sözünü dinleticek

0|0
    0|0
    • Yeri geldiğinde ağır başlılığımı gösteriyordum. Ama bu " yeri geldiğinde " idi. Devamlı öyle sert biri değilim

• duygusal erkeği severim ben :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş çak sende

0|0
    0|0
    • Evlenmeden ona başvurmak istemiyorum. Erkeğim illa ki arzularım oluyor ama kendi kendime yapıyorum bunu

• o zman kralsın kardeşim saygı dıyarım ama ben açık konuşurum yolun yolcusunu affetmem ama efendi olnada başımızın tacıdır

• Eyvallah kardeşim. Söylediklerinde haklısın devir böyle, insanlarda.. Teşekkür ederim yorum için

Yükleniyor...