Kızlık zarı muayenesi hakkında...

Arkadaşlar kızlık zarının yapısını öğrenmek için doktora ne şartlarda gitmem gerekiyor? Yani doktora gidildiğinde illa ki bakire olup olmadığını öğrenmek için mi kızlık zarı muayenesi yapılır? Lütfen bilgisi ya da tahmini olan yardımcı olsunn :))

Güncellemeler:
Bozulma vs gibi bir durum yok arkadaşlar.Sormak istediğim şu; yapısını öğrenmek istiyorum ama direk gidip de kızlık zarımın yapısını merak ediyorum diyemyceğimi düşünyorum başka bi muayene kapsamında anlaşılıyor mu bu kızlık zarının yapısı?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım yaşın genç 18 lerde 20 lerde... zaten jinekoloğa gitiğinde o senin yaşını da tahmin edip soracaktır evlimi bekarmı olduğunu ona göre muayene yapacaktır yani sorar en azından kızmısın kadınmısın... tabiki bakire olup olmadığını öğrenmek için de kızlık zarı muayenesi şart ! doktor gözüyle görmesi lazım ancak o zaman söyler bakiremisin değilmisin yada zarın esnek, cinsel ilişkiyle bozulmayacağını... eh oda ilk doğuracagın cocuğa nasip olur esnek zarları bozmak yada doktor çok kücük bir operasyonla zarını açabilir... ):):):):

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• utanıp sıkılmana gerek olan bir durum değil her kadın kızlık zarıyla doğuyor sadece sende yok ayrıca. doğuştan hymen(kızlık zarı) olmayan kadınlarda var. bisiklete aşırı binip sarsıntılı bir sürüş yapanlarda kendiliğinde yırtılma ihtimali bile var, eğer çok utanıyorsan bu bahanelerden biri ile doktora gidebilrsin

0|0
    0|0
  • BEnce direk gidip doktora sorabilirsin kötü birşey değil düştüm dersin falan filan işte:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşım gidip vajinamda 2 aydır ağrı var dersin gidersin kontrole o sırada bunuda öğrenebilirmiyim dersin der zaten esnekmi değilmi ?

0|0
    1|0
    • Güzel mantıklı... Zeki kadının hali bambaşka oluyor :)

• soruyu açık sorsana ya anlamadım ben.. ne yaptın sürtünme mi oldu boşaldımı sana yaz bizde cevaplayalım

0|1
    0|0
  • esnek olup olmadığını öğrenmeye çalışıyorsun sanırım, rahat rahat takılabilmek için... gidersin elbet de, komik olur haliyle...

0|1
    0|0
Yükleniyor...