Sizce evlenme yaşı kaç olmalı?

Eveeet günün sorusu :D Bir erkek/kadın kaç yaşında evlenmelidir? Bakir/Bakire oluşu sizin için önemli midir?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• 25-26 idealdir.ben nasıl ki evliliği bekliyorsam bazı şeyler için karsımdakininde beklemesini onun için nasıl özelsem oda benim için özel olmalı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 28

0|0
    0|0
  • 24 - 26 uygundur 34 e kadar yolu var

bakire olmasa da olur ama elbetteki bakire isterim,

1|0
    0|0
  • ülke şartlarını hiçe sayarsak sadece fiziki ve psikolojik açıdan bakarsak bence kız 18-20 erkek 18-25 olmalıdır... bakirelik önemlidir tabi ama komple herşeyiyle bakire olmalı...

0|0
    0|0
  • karı/koca arayanlar buraya...fırsat bu fırsat

0|1
    0|0
  • bence kişiye göre değişir kim evlenme olgunluğuna erdiyse ev iş eş olarak da uygunsa yaş önemli değil ayrıca bakir ve bakirelik konusunda ise her insan geçmişinde hata yapar yani illerde adam olsunda bakire olmasın önemsiz

0|0
    0|0
  • 30 yaşına kadar düşünemem.

0|0
    0|0
  • 25-26 diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 25 26 bence.

0|0
    0|0
  • bır kızın gecmısı benı ılgılendırmez...

0|0
    0|0
  • imkan+hayat+şart=evlilik

0|0
    0|0
  • ne zaman kendini aklı başında hissediyorsan o yaşta evlen. delinin sözü bir yere kadar çünkü :D

0|0
    0|0
  • 23 yaş iyidir..

0|0
    0|0
    • ne yaptın yahu çok erken :D

• yok geç bile zira erken anne baba olmakta gerek :)

babamla aramda var 30 yaş pek uyuşamıyoruz :/

Kızlar Ne Diyor 4

• evlenme yaşı diye bişi yoktur aslında aklı erdikten sonra bir insan ne zaman kendini buna hazır hissederse o zaman evlenmeli :) bana göre bir erkeğin bakir olması daha iyi olur onun ilkide sonuda ben olmak isterim ben kendimi nasıl kocama saklıyorsam onun da kendini bana saklamasını isterim :)

1|0
    0|0
  • iş güç olunca kendınıde hazr hıssettgnde ve o kendıne uygun insnaı bulgn vakıt..yaş olarak 26 falan...

0|0
    0|0
  • Kim ne zaman istiyorsa o zaman evlensin..

0|0
    0|0
  • 33

0|0
    0|0
Yükleniyor...