Korunarak yapılan seksten bir şey anlamıyorum ya siz?

Korunarak yapılan skste neymiş

prezervatif, geri çekme, dışarıya boşalma neymiş bunlardan haz etmiyorum peki siz?

• Evet korunarak daha cok zevk aliyorum.
    A seç
  • Hayir korunmak bana gore degil
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• sana bacak açan önceden başkasınada açmışdır kesinlikle anca ilkinse ayrı.

peki bacak arasına aldığı adamın hangi bayanlara gittiğini biliyormusun?

Lütfen korunun yada evlenin arkadaşlar.

0|2
    1|0
    • Benim birlikte oldugum bir kac bayan arkadasin var onlarla ilk ben birlikte oldum ve sadece benimle birlikte olurlar oyuzden korunmama gerek yok cok guzel.

Sen ne yapiyorsun peki

• Vay be ne günlere kalmışız desteğinin karşılığını böyle mi alıyorsun,sinirden dişlerimi sıkıyorum şuan elime düşeydin seni güzel döverdim...

• Benimi döveceksin?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• sağlıklı bulmuyorum.kısa süreli bir zevk yüzünden sonradan acı çekmeye değmez bence.tek eşlilik ve evlilik en iyisidir.asla karşındaki insanın kimlerle olduğundan emin olamazsın

1|0
    0|0
    • Peki saygi duyuyorum karariniza tek esse eger korunmadan olabilir

• Bende birşey anlamadığım için ben korunuyorum

0|0
    0|0
    • Yani dimi bayan korunacak erkek rahatca bosalabilecek ve herkes. Zevk alacak

• evlilik dışında korunmamak intihardır

1|1
    0|0
    • Dogum kontrol hapi kullaniyorlar sadece ben korunmuyorum yazdim

• ya hamile kalırsa bir planın var mı?

0|1
    0|0
    • Doğum kontrol hap'ları ve Spiral korunmak icin ideal tercihler bence..

• Hamile kalirsa sonlandiririz cunku daha evlilige hazir digilim ve kizarkadaslarim dogum kontrol hapi kullaniyo o yuzden icim rahat

Erkekler Ne Diyor 6

• korunarak ilişkiden benim anladığım prezervatif olayı

geri çekme ve dışarı boşalma zaten aynı şey

korunma erkek için prezervatifle olur

bende ilk zamanlar zevk almıyordum hatta ereksiyon halim sona eriyordu ama süper inceler var

risk biraz daha fazla oluyor ama zevk alıyorsun sonuçta

Eğer korunmak sana saçma geliyorsa şöyle düşün

"Önüne çıkan bayanlar bakire değil değil mi :D sıraya girip bekareti sende bozmuyorlardır sanırsam

daha önce birileri ile ilişkyie girmiş kişilerdir.

ilişkiye girdikleri kişilerdeki hastalık ya sana bulaşırsa :D

hadi bakalım ? korunuyormusun korunmuyormusun

ondan sonra bir uçkur uğruna aids olacan birinden

sonra birde milletin içinde utanacan hastalığından :D

KORUN KORUN KORUN

1|0
    0|0
  • emniyet kemeri sizi yaşama baglar, evlenince sorun yok da herkeslede öyle yapılmaz ki

2|1
    0|0
    • Bildigin emin oldugun kisilerle korunmadan

• Arkadas cok komik zaten kendi birseyler yapamayinca boyle birseyler soylemeyi bilir

• ben senin gibi gizli degilim, ayrıca evliyim senin gibi hayali birkaçtanenin arasında degilim

• Korunmak veya Güvenilir kişiyle birlikte olmak...Korunma yötemleri beni rahatsız etmiyor, zira bir sevişme anında aslı ve daha uzun olan zewki Ön sevişmede alıyorum..yoksa 2 dakikalık Orgazm anında değil..kih..kih..kih.. ( Şimdi bir de çıkıp Yarım saat boyunca Orgazm olduğunu iddaa eder heee..)

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kulanın.

0|0
    0|0
  • ben de sevmiyorum kim istemez ki o sıcaklığı birebir hissetmeyi,lim istemez o muhteşem anın başladığı noktada son bulmasını ama mecbur arkadaşım .ondan sonra bir anlık zevkin kurbanları ya cami köşelerine bıraklıyor,ya çöp konteynırlarına atılıyor ,ya wc lere atılıyor ya da çocuk esirgeme yurtlarında büyümeye mahkum kalıyorlar.

0|0
    0|0
  • Şafak sezer gibi prezervatifleri iade edecen eczaneye öylemi? Et ete değmeden olmaaaaaaaz :D

0|0
    1|1
Yükleniyor...