Evlenince anlar mı? esnek desem nolur?

üniversitede sevgilim vardı 3 sene çıktık evlencz diye ileriye gittik okul bitince beni terketti çok ağladım çok sızladım birine aşık oldum çocukla 4 aydır çıkıyoruz bana dokunmuyor bile sadece el ele geziyorum o kadar masum ve tatlıki ilk sevgilimi unuttum geçen gün nette görmüş gibi sordum bakirelik yüzünden 3 yıllık aşkından ayrılmış derken hemen elini ağzıma kapadı aşkım nolur sus sen o güzel dudaklarını böyle şeylere yorma sen tertemiz birisin temiz olduğuna inanıyorum dedi bende sence ne kadar önemli bu konu dedim evleneceğim insan böyle biri olsa deli gibide sevsem aşktan ölsemde onunla evlenmezdim dedi çocuklarımın anası başka biriyle olmuş olamaz gibi laflar etti konu uzadı açıkça konuştuk en son ben bakireyim dedim eminim dedi ilk geceye kadar sana dokunursam namerdim filan dedi öbür salak gibi aklı fikri sexte değil çok tatlı çok masum neyse dürüst olucam biz bunla okul boyunca yaptık son aylarda analda yaptık doyumsuz köpeğin yüzünden vajına dudaklarım biraz sarktı sizce evlenince bu çocuk anlarmı? esnek desem nolur? onu kaybetmek istemiyorum

Güncellemeler:
çok denedim insanların hata yapabileceğini söyledim geçmişi kapatıp temiz sayfa açanları söyledim ama nafile o tür erkeklere midesiz kapasiteleri geniş mezhepleri geniş demeye başladımı susuyorum çok seviyorum geçmişimden utanıyorum iğreniyorum tiksiniyorum ölmek istiyorum:( bir anlasa ömrüm boyunca ihanet etmem off yhaa

1|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• feminum arkadaşımız aklımdan geçenleri yazmış. Aynıyla katılıyorum ve eklemek istediğim bir kaç şey daha var;

Ey hatun kişiler.. Bir erkek olarak diyorum ki; "bizi bizden daha iyi bilemezsiniz". Gelin size "içeriden" birisi olarak birkaç sır vereyim :D

Biz erkekler, çıktığımız, yattığımız, seviştiğimiz kızlarla evlenmek İSTEMEYİZ. "Benimle nikahsız beraber oluyorsa, yarın öbürgün evlendikten sonra beni boynuzlar" deriz.

Evlilik olayını konuşmadan bizimle gezip tozan kız milleti, kafadan bizimle evlenme şansını kendisi silmiştir. O artık bizim gözümüzde sadece bir vajina, aksesuar, kaçamak, "ne faydalanırsam kardır" hükmündedir.

Biz erkekler için iki çeşit kız vardır; eğlenilecek kızlar, evlenilecek kızlar. Eğlendiğimiz kızlarla evlenmeyiz, bunu o dar kafalarınıza iyice sokun.

Sevişmek istediğimiz kadına duygusal olarak hiç bir şey, ama hiç bir şey hissetmesek de çatır çatır sevişiriz. Acıkınca yeme ihtiyacı gibi birşey, yemeği yeriz ama yemeğin kendisine aşık olmayız.

Bizi anlamanız çok zor, evlenmeye karar verirsek en marjinalimiz bile eline erkek eli değmemiş kız arama yüzsüzlüğünü gösteririz.

Gezip tozduğumuz kız/kadın eskaza hamile kalmışsa delikanlı gibi arkasında durup yıldırım nikahını basacak ve hamile bıraktığımız kızı/kadını sahiplenecek yürekli kişimiz çok çok azdır.

Bizimle gezip tozup hamile kalan kadını en yakın doktora götürüp çocuğu acımadan aldırmak sonra da kadıncağızı sepetleyip başımızdan atmak bizim karaktersiz karakterimizdir.

Bizden hamile kalan nikahsız kadını niye ortada bırakırız?

1) Karaktersizliğimiz yüzünden

2) Ailemiz; "seninle evlenmeden yatan kızdan hayır gelmez, o or..pudan kurtul" der, biz de etkisinde kalırız. Hiç bir erkek ailesi; "sen nikahsız birini hamile bırakmışsın, git kadına sahip çık" demez.

3) "Nerden bileyim benden başkasıyla da yatmadığını, zaten yollu kız olmasaydı benimle çıkmazdı" diye düşünürüz.

Yukarıda yazdıklarımdan dolayı tepki gösterebilirsiniz, haklısınız. Ama maalesef gerçekler budur. O yüzden, bize güvenmeyin. Evlilik öncesi kendinizi sakın bize meze yapmayın, cazibeniz falan kalmaz. Saf duygularla bekaretini kaybetmiş hanım arkadaşlar beni daha iyi anlarlar.

1|9
    0|0
    • Aynen öyle

• bızde yapar yapar söylemeyız dıktırıriz...oldu bak eşitlendik... ıkıyüzlıymüş sen ıste yeter kı..erkek şeyi için yapar kadın SEVDİĞİ İÇİN HATA ISE HATA YAPAR...erkek bunu savunuyorsa boktan başka bısey degıldr...

• Zaten ben de onu söylemeye çalıştım. Erkekler bu konuda ikiyüzlüdür. Yatağa atıncaya kadar her türlü taklayı atar. Erkeğin kendisi bakir değilse bile, bakir birini arar evlenmek için..

Erkekler Ne Diyor 28

• Kusura bakmazsan biraz açık konuşacam.O seni tertemiz seviyorsa yalanlarınla bunu kirletme.Hele hele yuvanı yalan gibi bir batağın üstüne kurma.Zamanında bir hata yapmışsın.Hataların elbet bir cezası vardır.Dürüstçe söyle sevdiğini ve pişmanlık duyduğunu ama ona sadık kalıp çocuklarının annesi olmak istediğini söyle.Seçimi o yapsın.Terk ederse hatankn cezası dersin.Ama yalan üstine yuva kurarsan çabuk yıkılır.Enkazı altında gerek sen gerek o kalır.Hatta olursa çocuklarınız bile kalır.

1|4
    0|0
  • bu tür sorularla çok karşılaşılıyor hep diyorum demeye devam ediyorum üniversite aşklarının %97 si ayrılık ve kızlar aşık oldukları zaman yapamayacakları bişey yok herşeyi bir kenara bırakalım yaşandı geçti geçmişi boşverelim ama bu yalan niye?sen istesende istemesende bu senden çıkar biliyormusun?senden olmasa ailenden çıkar çocuğun olursa ondan çıkar ya geçmişini anlatacaksın ya da ayrılacaksın karar senin ama bianlık mutluluk için bu yalanla bir ömür yaşayamassın unutma şu tarafınıda düşün yıllar geçti eski sevgilinin bir anlık psikolojı bozukluğu eşine ilki bendim dedi nolur?ispar edecek bişeyler varsa ispatlarsa nolur?kızma ama sizler balık hafızalısınız anlık mutluluklar için babanızıda satarsınız kötünüz için diyorum kimse alınmasın üzerine ama yalan söylersen sende alınabilirsin

0|3
    0|0
    • güncellemene istinaden yalana gerek yok kabullenmeyecek birşey yok sevgi var aranızda kabullenmesede yapacak bişey yok yalan üzerine evlilik olmamalı diye dşünüyorum

• hayatında bir defa insan ol ve sevgiline gerçekleri anlat.eski sevgilinle sevişmene bişey demem.zevke gelmişsindir yapmışsındır.ama evleneceğin kişiye yalan söylemen kabul edilecek bişey değildir

0|5
    0|0
    • yemin ediyorum dünyada vicdan azabı gibi bir azap yok.san burada yorum yapan kasar kızlara bakma.bir halt yediysen söyleyeceksin.söylemezsen ALLAHIN laneti üzerine olsun.hani oğlanda senin anlattığının zıt karakteri olsa çapkın biri olsa söyleme derdim.inanın erkek olduğum için yazmıyorum bunları tersi olsaydı kız bakire erkek çok çapkın kızada evlenme derdim.eee son sözü ALLAH söylemiş zina edenlerle zina edenler temizlerle temizler evlenir

• adamın başını yakma.yazık etme tertemiz çocuğa.doğruyu söyle.kandırsan yalan söylesen sevgilinin hakkını ödeyemezsin.vebali ağır olur.örneğin bir erkek senin yaptığının aynısını sen temiz olduğun halde sana yapsa hoş olurmu?kaldırabilirmisin onun sana yaptığını...kendini karşındakinin yerine koy..yalanla,dolanla,dalavereyle kurulan evlilik bir gün çöker.yalancının mumu yatsıya kadar yanar...

benden söylemesi...

0|1
    0|0
  • Arkadaşım eğer burada anlattıklarını (tabi son bölümdekiler hariç. sansürle) ona da anlatırsan belki anlar! Hani diyorsun ya müthiş çok iyi bir insan eğer gerçekten çok iyi bir insan ise senin masumiyetini bazı cahilliklerini göz önünde bulunduracaktır. Sana tavsiyem kesinlikle anlat yoksa o ilişkiden uzun süreçli bir beklentin olmasın! Bedeni bekaretin ne önemi var önemli olan zihni bekaret...

2|1
    0|0
  • dayanamıyorum bidaha yazıcam senin gibi surtukler yüzünden kadınlara güvenim kalmıyor, bende o çocuk gibiyim sen kendi benciliğin yüzünden onun hayatını karartacaksın o seni değil hayal ettiği kişiyi seviyor sende hayal ettiği kişiyi oynuyorsun, mahşer gününde bütün yalanlar itiraf edilecek bunu sakın unutma, kendinden soğut ne yap et ayrıl ondan

0|3
    0|0
  • Yermi diye düşünüyorsun ama şansını denemen sonucunda adam seni pencereden de atabilir. Görüşünü açık açık belli etmiş, böyle bir adamla yazı tura atılmaz.

0|1
    0|0
  • kandırmana gerek yok.. dobra dobra doğruları söyle seni öyle kabullenirse devam edersin kabullenmezse hayatını bir yalan üzerine kurma. İlk gece anlasa anlamamazlıktan gelse sonra bunu senin yüzüne vursa ve bu yüzden evliliğiniz farklı boyutlara ulaşsa daha mı iyi olur sence

1|1
    0|0
  • Yani belki kanar sana..ama doğruyu söylemelisin öyle yapmaya hakkın yok..dürüstçe anlat bir hata yaptım de bu dünyanın öteside var masum bir insanı kandırma bence...aynı şeyin sana yapıldığını düşün aynı şeyi tersten hayalinde yaşa...doğruyu anlat dürüst ol belki o şekilde de kabul eder seni...

0|0
    0|0
  • Yalan söylersen onu kazanacağının garantisi yok, ama dürüstlüğünü kaybedeceğin kesin. Şüphelenirse ve sana güveni eksilirse evliliğin hiç tadı kalır mı?

0|1
    0|0
  • sevgiline yazık değil mi o senin aşkından gözü kör olmuş, sen fırsattan istifade kafeslemeye çalışıyorsun git kendin gibi biriyle evlen

0|3
    1|0
  • s.k.lmiş götün davası olmazmış

2|0
    0|0
  • o adam eminim ki bakir biridir. seninde onu kandırman hiç doğru değil. anlattığında seni terkedecektir eminim. ama anlatmalısın. bunun hakkını ödeyemezsin. anlat çocugunda vaktini çalma eğer gerçekten seviyorsan bencil davranma

0|0
    0|0
  • bence soyle hemen. söyleme diyen kizlarda var acaba o hakka girecek misin öbür dunyada bile ona yalan soylemenin cezasini düşün oyle birinin hayatını mahvetmeye hakkin yok kaybetsen bile soyle o bunu hak etmiyor

0|0
    0|0
  • Esnek dersen kaybedersin testte belli oluyor.

0|0
    0|0
  • Bu çocuğunda tatlı diliyle seni etkileyip senden bir seyler alıp gitmeyeceğinden eminmisin?

0|0
    0|0
  • önünde 2 seçenek var ya doğruyu söylersin kaybedersin veya kazanırsın

yada diktirirsin zarı evlenmeden 1 hafta öncede kontrole gidersin sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • vajina dudakların onun için sarkmaz senin yapın geregidir o da çocugun anlamaması bence saçma anlar yani ama o dedigin esneklik meselesine gelince türkiyede bu gibi şeylere inanaılacagına inanmıyorum ben

0|0
    0|0
  • Bence durust ol baska durumun sonuclari sorun olabilir

0|0
    0|0
  • diktir kızlık zarını evlnmeden önce dudaklarınn sarkmasından anlaşılmaz

0|1
    0|0
  • "deli gibide sevsem aşktan ölsemde onunla evlenmezdim" saçma bir laf... bok evlenmezdi.

0|0
    0|0
  • ilişkini yalanlar üstün inşa etme doruları söyle pişman olma sonra

0|0
    0|0
  • her seyi acık acık anlat

0|0
    0|0
  • kızlık zarında problem yoksa anlamaz

0|0
    1|3
    • Zarmı kalmış kardeş perte çıkmış resmen bide çocuğu kandırcam diyor :)

• Ben bakirim ve anlattığın çocuk gibi temiz ve iyi kalpli iyi insanım.

O çocuğa gerçeği anlatman lazım yoksa öbür tarafta hesabını hiç bir şekilde

veremezsin.Ayrıca o cinsel ilişkiye girdiğin erkek siz evlendiniz zaman karşınıza

çıksa karnınla ilk ben yattım ilk ben bakirliğini aldım derse ve bunuda kanıtlarsa

ne olur o zaman biliyor musun ? o zaman işte o temiz ve iyi kalpli olan kişiyi

bidaha iyi ve temiz kalpli olmaz sana karşı .Gerçekleri anlatacaksın

o karar vericek .Ne demişer yalancının mumu yatsıya kadar sürer diye boşa dememişler.

0|0
    0|0
  • iyi de bu kadar temiz bir adamı haketmiyorsun ki

doğruya doğru

o adam seni taparcasına sevecek.. dokunmuyor, dokunamıyor abi.. o kadar mukaddes bir yere sahipsin ki onun yanında.. öyle adamların evlili işte taş gibi oluyor..

gözü sağa sola kaymıyor, sadece eşini seviyor, hemde her halini.. sabrediyor adam.. hemde çatlarcasına.. evde işte filmlerde erkeği aazdıracak onlarca şey varken

sana ve çocuklarına saygısından Allah korkusundan belki yönünü dahi dönemiyor..

bu adama dünyanın en büyük azabını yaşatacaksın emin kardeş..

çünkü bende o adamım.

ve sabırla bekliyorum.. sizin gibi ezik müsvetteler kahrolsun. bir zarınız kalmış

herşeyinizi kaybetmişsiniz, birileri de adam gibi yaşayalım temiz olsun derken, inandığı kişinin geçmişine bak. alt tarafı bağlar gazeli..

0|4
    0|0
  • bence sen okulda beraber olduğunla yapmadın başkalarıyla da yaptın

ama inşallah tövbe eder ALLAH affeder çok tövbe etmen lazım sen bırak şimdikı sevgılını ALLAH 'ın bağışlamasını hep dile çokça tövbe et dua et

0|2
    0|0
  • herşeyi açık açık de bakireliği birak arkadan bile verdim de

0|1
    0|0
    • Çocuk şunu diyecek; "sen folloş olmuşsun".

Yanlış veya doğru, erkek dili budur usta.. Der mi, bal gibi der...

Kızlar Ne Diyor 8

• diyelim inandırdınız, yüzüne nasıl bakacaksınız? Getirdiği bir dilim ekmeği nasıl yutacaksınız? Hadi bunları da yaptınız nasıl kandırdığınız insanın hakkını ödeyeceksiniz? Hadi hakkı da geçtiniz nasıl vicdanınızı susturacaksınız- nerden- kimden- nasıl kaçacaksınız?

Gerçeği bilmiyor musunuz? Yakalanacağınız yegane yer VİCDAN değil mi?

2|15
    1|1
  • dediğin gibi saf sa anlamaz. ama şüphelenirse o zaman işin zor dr falan

0|1
    0|1
  • Yalanla nereye kadar ?

0|1
    0|0
  • onu kandırmanın da vebali olacaktır , söylemen lazım malesef böyle ...

0|1
    0|0
  • bır hata yapmıssn bunun affını Allahtan dıle..ve sakın söyleme çocuğa... söylemek gıbı bır hatada bulunma sakın...

1|1
    2|5
    • Peki açıklama yapması gerekirse yalan mı söylesin? İlk gece mesela..

• işinize gelince dinde var tabi. o zamana kadar dininiz nerdeydi sizin

• ınsan =hatadır... peygamberımz bıle günde kaç defa tövbe edermıs... ve affedıcı sadece Allah ıken sen kım oluyonda bunu sorguluyorsun... eiş bıle sorgulayamaz..çünkü eşini degıl ondan öncekı hayatında yaşams bu kız bunu... o an ne hıssedıp yasadgını bılemzsın... adamsan nsana hata payı verırsın katil olsa bıle...

• anlar canım senin bu durumda tek yaptırman gereken sey diktirmek düzgün biyer bul diktir ama gerdekten 2 gün önce olanlardan diktirme bunun penis girmediği sürece bozulmayanı var ondan yaptırmalısın baska caren yok söylesen bakire degilim diye anında terkeder burda yazanlara bakma hiçbi erkek kabullenemez bunu bekarken her boku yerler kızları bozarlar evlenmeye gelince namuslu takılırlar onları*et eger seviyosan diktir evlen sakın söylemek gibi bir hata yapma terkedilirsin bunu acık net ifade ediyim.

2|1
    0|1
    • Yukarıda uzun bir yorum yazdım.

Dediklerin doğru, her haltı yeriz ama iş evlenmeye gelince temiz birini ararız. Bu kadar ikiyüzlüyüz biz

• aynen zevk tek kişilik degil bende hayatımı yasayıp zevkime bakıyorum ;) ha evlenecegim kişi bekarete önem veriyosa diktiririm 1 saatlık iş sıkıntı degil

• Ben hiç bir kızı bozmadım ama ortalıkta sizin gibi bozuklar sikişenler varken artık bende 30 kız bozup öyle evleneceğim. Böylece evlendiğim kızın bakire olup olmadığını sorgulamayacağım. yoksa ben kafayı yerim.

• ya anlatmayın sunları zaten evlerı denetlemeye bşladılar sızın gıbıler yüzünden olan arkadasca takılan üniversitelılere oluyor

0|1
    0|1
  • Ona,sevdiğin adama yalan söyleyeceksin ve tüm hayatını bir yalan üstüne kuracaksın.Peki diyelim ki sen bu yalanı söyledin ve oda inandı.Peki senin için rahat edecek mi?Bence ona her şeyi samimi bir şekilde anlat.Ondan önce bir hata yaptığını ve pişman olduğunu söyle.Ayrıca namusun iki bacak arasında olmadığını da unutma.Bekaret önemlidir ama her şey değildir.Bakire değilsin diye kendine ikinci sınıf insan muamelesi yapma ve yapmalarına izin verme.Eğer gerçekten seni seviyorsa bunu önemsemeyecektir.Gerçekten adamsa bu bir engel teşkil etmez onun için.Ama seni bekaret yüzünden bırakacaksa boşver.Bırak gitsin.

0|3
    0|0
Yükleniyor...