Rüyalar, işaretler ve birinci çoğul

bana küstün mü diyor insanlar, bu sıra sık diyorlar ama arkalarından seviyorum gerçekten.2 saatin içinde 2 ettiğinden durup düşünmeye karar verdim.hayır, bizimkiler derdik eskiden, rüyada gibi hissetmeler başladıktan sonra, verdiğim kiloları geri aldıktan da sonra, küsmedim ben onlara pek.o sertlik vardır ya, nietzscheden kalma, o gitti bende.hümanist olmadık.bununla da grur duyduk.yalnız bir anlayış, bir her şeyin mümkünlüğü sindi muhabbetlere.bugün konuştuk, iri mavi gözlerinin kilitlendiğini sesinden anladım.tuhaf hissettim.ne zamandır onun gibi hissetmiyorum, en sonuncuda saat hep 3tü ve her şey ikiden gidiyordu, sistem hatası.bana seni yenilerde anlıyorum dedi, sıçtın ilaçlarını kullansana dedim, kullanıp kullanmadığımı sordu benimkileri, yok dedim.öyleyse dayanabilirim dedi.çok şey kaybedecek.çok da şey kazanır belki belli mi olur.bana küstün mü dedi, telefonlara cevap vermemişim.kırılmıştım ama şimdi geçti, küsmedim hiç dedim.seni seviyorum dedi.ben de dedim.onlara karşı kendi yöntemini geliştirmeli, her zaman biz olamıyoruz.belki hiçbir zaman biz olamıyoruz.seviyorum ama.

sonra canım, ikimizin biz olması konusu var, istedim ama beceremedim, böbrekler senindi ama ben, biz olmaya çok da müsait değilim.her bizlik evde dinlenirken ben sönüyor.ben diyorum onu seviyorum, ama ikimizden gelecek bir sevgiyi birleştirip başka yere yönlendiremiyorum, ben bir kahve alayım ama sen ne almak istersen.böylece ben de bu kerelik kahve içmeyebilirim, ya da biz seninle kahve içmeyebiliriz belki hep.güven vermiyorum değil mi?zaten enkazlar falan.yine sen demiştin.

yalnızlık değil kastım, hatalı değerlendirmelere sebebiyet vermeyeyim.ait olmasak da beraber olabiliriz değil mi?bizin niteliği değişir belki, belki sen, o, siz,onlar daha az kızarsınız-kızar bana, bize.toplumsal oldu konu.şimdi sahneden inmek zamanı.

soru:

insanların birbirine uygun olmaması diye bir şey var mıdır?

Güncellemeler:
kastım iki kişinin birbirine uygun olmaması.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• kişi kendinin bütünlügünü gördugu zaman gercekten özgur olacaktır

bu butunluk içinde yer almadan insanlar ıstırap cekicektir haliyle

ve yabancılasma duygusu yasayacaktır

kapiş?

ama butunun içinde nerde yer alacagını bilen insan yabancılasma duygusu cekmez

bir insanın en önemli ilikisi kendisiyle olan ilişkisi sanırım ...

0|0
    0|0
  • ne diyorsun sen anlayamadım :(

0|0
    0|0
    • cevap veriyoru msoruna iki kişi bir birine uygun olmaya bilir cinsiyet farkı olmasa bile ayrıca bilinen birşey bu sorulacak birşey göremiyorum

• ben bilmiyorum.

• mantık uymaz düşünce tarzı uymaz ten uymaz v.s işte

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında uygundurlar fakat toplumsal normlar buna izin vermez iki kişinin birleşmesini istemezler onlara göre; sen aksındır o kara birleşip gri olmak istersin ama diğer renkler buna izin vermez gri olacağına inanmazlar çünkü onlar hiç bir zaman birbirlerine karışıp yeni bir renk çıkarmazlar hayata...

0|0
    0|0
    • Ak kara degilsinizdir de yesille morsunuzdur belki.o bir bok olusturamayacak renkler arasindan iki renk.uzulerek soyluyorum ki cok da ozel degiliz.

• bence önyargılısız hayata karşı yeşil ve mor rengi birbirine karıştırıp başka bir renk ortaya çıkartabilirsiniz ama ne yazıkki korkular ve ümitsizlikler yüzünden kolay kolay kimse cesaret edemez ve camur atarlar sadece ..

Yükleniyor...