Bir travesti ile ilişkiye giren erkek de eşcinsel değil midir ?

Osmanlı'da da pek yaygın olan oğlancılık günümüzde de devam etmektedir. Travesti, gay gibi cinsel tercihleri erkeklerden yana olanlar eşcinsel ya da homoseksüel olarak nitelendirilmektedir.

Oysa birçok kendisini normal (?) erkek kabul eden erkek, travesti ya da gaylerle ilişki yaşayabiliyor ya da ilgi duyabiliyor.

Bir travesti ile yatan erkek eşcinsel bir ilişki yaşamış olmuyor mu ? Bu erkek de homoseksüel değil midir ?

Peki bir travestinin vücuduna istekle bakıp ereksiyon olan bir erkek eşcinsel eylim göstermiyor mudur?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Neden osmanlıyı örnek gösterdin amerikadaki , hollandadaki veya dünyanın pek çok ülkesinde serbst olarak herkesiminde desteklediği şeyi osmanlıya yüklüyorsun. konuşurken bence dikkat etmelisiniz ülkemizin %90 ı desteklemez zaten diğer kesimde söylemeyeyim bende kalsın. Alanda verende aynı halt.

0|0
    0|1
    • Bu topraklarda bu kültürün olduğunu hele Osmanlı kültüründe bunun meşru görüldüğünü söylüyorum. Gidip uzaklardan örnek vermeye gerek yok.

Ahlaksız olarak nitelenen şeyleri batıya yamayıp kendi kültüründe olanları görmezden gelmek, gizlemek anlamsız. Bunun altını çizdim.

Tıpkı travesti ile yatmış olan bir erkek dışlanmazken, travestilerin toplumdan dışlanması gibi.

• Kafa yapısı bayım kafa yapısı.

Bugün her kanaldan toplumu işleyerek ürettikleri kafa yapısı.

Bunu kırmak gereiyor önce.

• ben değişeceğimi sanmıyorum. toplumda gerektiği tepkiyi veriyor.

Yükleniyor...