Biri bana gay ve top olmanın sebeplerini açıklasın ?

en çok merak ettiğim şeylerden biri bu erkekler bunu kendileri istediği için mi yapıyor yoksa gay olmaya iten hayati tercihlerin dısında biyolojik sebepler mi hormonlar gibi ? ve bir de top diye tabir ettiğimiz epilasyon yapan kadınsı tavırları olan dudak büzen vb erkeklerin hepsi gay mi ?

bunların arasında farklar var mı ?

gaylar kadınlarla evlenebilir mi ?

mesela ben bir top görmüstüm evli mutlu çocukluydu ama tavırları tam olarak yumusak cinstendi beni aydınlatın aydınlarım :*

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir biyolojik konu . Sorun demiyorum , zira evrensel tıp bunu hastalık olarak kabul etmiyor.

Durum su :

Dunya uzerinde , tıp verilerine gore yani biyolojik getirim açısından 2 cins degil 5 cins insan yaşar.

Bunlar :

Erkek

Kadınsı erkek

Hem kadın hem erkek

Erkeksi kadın

Kadın ' dır .

Psikolojik travma ve kötü yetistirmeleri devreden cıkararak dusunulunce , onların dogasında gelen bir durum bu . Her ne kadar son 50 yılda buna hastalık gozu le bakılsa da , aslında osmanlı'da bu tarz insanlar da vardı ve " hünsa " olarak adlandırılıyor ve " kadı "lık "subaşı "lığı gibi kilit makamlara da getiriliyordu , belli bir şerai hukukları bile vardı.

Yani Osmanlı'da bile bu insanlar 600 yıl boyunca kendi neyse oyle yasamıs, ancak son yılların trendinde bu anlayıs kaybolup zorlama 2 cins kavramı yukseltilmis.

Aydınlandın mı ?

5|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu konuda bir TV de iki profesörün sohbetini dinlemiştim. Muhteşemdi. Vardığım kanıyı direk söylemediler ama çok faydalandım. Aileler doğum anından başlayarak bebekleri severler. Okşarlar. İşte bu ilerdeki cinsel tercihlerinde önemli rol oynuyor. Özellikle kadınlar bebekleri severken kuyruk sokumu ve poposunu fazlaca merkeze alırlar. Ve çıplak elleri ile dokunmaları bebekte gelişim yönlendirmesi yapıyor. Annenin dışında bebeği çıplak halde üçüncü kişinin ellememesi lazım. İlk 6 ay çok önemli. Ama 0 - 2 yaş çok çok dikkatli olmalı. Yani homoseksüel erkekler ve lezbiyen kızların alt yapısında bu durumlar var. Öyle biçimlenmiş bir kişilik oluyorlar ve sonunda bir tercihe zorluyorlar kendilerini. Kısaca diyeceksek, erkek çocuk erkek gibi sevilmeli.

2|0
    1|0
  • daha sırrı çözülemedi ama ben buna algı bozukluğu olarak bakıyorum... bence küçük yaşlarda (ergenlik çağından önce) cinselliğin bilinçaltına yeni yeni tohumları atılırken ama çevresel kaynaklı ama çevreye bakış açısından kaynaklanan yanlış gözlem ve kendini yanlış konumlandırma sonucu bozuk algıdan dolayı beynin cinsellik bölgesine hastalıklı ve kalıcı veri yüklenmesinden ileri geldiğini düşünüyorum... eğer ileride hipnozda bilinçaltının çok daha derinlerine inilebilirse eşcinsellik hakkında birçok veri bulunabilir belki...

1|0
    1|0
  • Boşver hiçi merak etmem lez gay işlerini yaşamak sitedin gibi yaşar insan

0|0
    0|0
  • psikolojik sebepler aslında düşünce bozukluğu gibi görürüm ben bence yanlış bir durum

1|0
    0|0
  • Acıklamasını yapıyorm kesinlikle yanlıs anlamayın :)şu ankız gbi hissedyosn kenedeni dmi bakıs acın duygusallıgın cınsel isteklern kız amaşu anbedensel olarak penisinin oldgnu dusun ahahah bu gaylar lolıpoplarda öyle

1|0
    1|1
  • küçüklükte tecavüze veya tacize uğrayanlarda eğilim daha çok oluyor diye biliyorum

1|0
    1|0
  • Baba bunlarda gecmiste kadina yanasik.yasamnin verdigi sonucllar

0|0
    0|0
  • kanında yanı genınde oldugundan dolayı...

1|0
    0|0
  • sen lezi açıkla bir hele

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eşcinsellik hislerle alakalı bir durum; erkek bedeninde kadın ruhu ya da aksine kadın bedeninde erkek ruhu'nun yaşaması gibi. ama gay ya da lezbiyenlik çok ayrı ,onlar cinsiyelerinin farkındalar ve değiştirmiyorlar tek farklı olan hemcinslerinden hoşlanmaları.. bana kalırsa da sonradan olan bir durum..

2|0
    1|0
  • Normal bir erkeğin top olmaya özeneceğini düşünemiyorum.İlla ki bir yerlerde sorun var.Ama bana tiksindirici gelense Ben sapına kadar erkeğim diyen diyen birinin bir transeksülle birlikte olması.Nasıl bir mide vardır nasıl bir ruh hali içindedir bunlar.Birde adamım diye geçinirler.iyide o zaman senin ondan ne farkın var?Sonuçta ona s..n sende olsan bir adamı yapıyorsun.tuhaf dimi

2|0
    1|1
    • Ne alaka öyle bir konusuyosunki sanki butun sapına kadar adamım dıyenler tro larla takılıyo :D

• Evet unutmuşum bazıları ayrımı koymalıydım.

Yükleniyor...