Kapat

Bakire olmayanları yargılama haklarını kimlerden alıyorlar?

burada bir çok yorum yapıldı sorular soruldu en fazla da bakire olmayan kızlar ilerde ne yapılacak hiç mi düşünmezler dediler .bende değilim ama bunun hesabını bir tek beni yaradana veririm hepsi bu. benim hayatımı yapımı onun bunun hayatını yapısını bilmeden kirli damgası nasıl vurula bilir? bir kul başka bir kulu nasıl ezebilir? bizlere bahane verenler çok mu edepli? yargılama haklarını kimden alıyorlar..arkadaşlar herkes kendi hayatından sorumludur her koyun kendi bacağından asılır başkalarının kusurlarını görmektense herkes kendine çeki düzen versin

Güncellemeler:
ya başlık yanlış madem başlık koycaksınız düzdün koyun :D uf

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• kimse kimseye hesap vermek zorunda değil bence

0|0
    0|0
    • bir kerede gizli kullanıcıyı en iyi cevap yapayım =D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Öyle, kimsenin bekareti kimseyi ilgilendirmez ama burdaki bazılarıda bakerete önem verenlere geri kafalıymış davranamaması gerekir

4|0
    0|0
    • asla öyle davranmıyorum ama benim derdim neden onları geriyor

• Yoo kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı :) ayrıca ben senin önceki yorumlarını bilmiyorum burdaki yazmana bakılırsa diye dedim

• bırak kardfeşim. gönül rahatlığı ile bunun ezikliğini yaşasınlar!

• sonuna kadar katılıyorum hatta bugün bi tartışma içindeydim gizli kullanıcı bana ikinci el otomobilmi tercih edersin dedi bende dedim ki

Fiat'ın sıfır aracına biniceğime ikinci el bmw binerim dedim

bakirlik bakirelikle olmuyor bazı şeyler herkez anlamalı

3|0
    0|0
    • evet desteğin için sonsuz teşekkür kuzu

• rica ederim haklısın senin safındayım

• Bakirelik mi kaldı? Bakireliği namus olan gören ey cahallar! Size sesleniyorum, bir bayan bakire olup her erkekle yatıyorsa sevişiyorsa oral yapıyorsa anal yapıyorsa sizce bakire diye namuslumudur?

Artık silin kafanızdan bu bakirelik olayını, kişi kendi olsun yeter!

3|0
    1|3
  • Herkez kendi hayatını yaşıyor, bende öyle.

2|0
    0|0
  • kimsenin bekareti beni ilgilendirmez ama ben bakire isterim.bu da kimseyi ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Haklısın hemde sonuna kadar herkezin kendı tercihi ...

1|0
    0|0
  • seni ayakta alkışlıyorum

1|0
    0|0
  • ben mesela asla yargılammam ancak ileride güzel bir işim dolgun maaşım yakışıklılığım izik falan herşeyimle düzgün birisi aile babası tipli bir adam olucaksam eşine bağlı biri şahsen eşimden istediğim tek şey budur ki ben yapıp ta bakire isteyenlerdende değilim yapmıyorum hatta bu zamana kadar sevgilide yapmadım ruhende ilk onu seveyim diye ama bu konudaki karar değişti birazda potansiyelimin farkına vardım diyelim deli gibi geliyorlar akın akın ama yapmıyorum tamam bu özgürlüktür kabul ediyorum ama evleniceğim insanda bu özgürlüğü yaşamamış olmasını isterim ki tek istediğim sadık bana güven veren ve benden öncesi olmamış biri :) bence bu bana verebileceği en güzel hediye :) benimde ona :D

0|1
    0|0
  • Kimseyi bakire değil diye yargılamadım asla kirli damgasıda vurmam . Ama yalan konuşuyorsa sonradan diktirme gibi operasyonlara girişiyorsa o zaman gözümde o dediğiniz bütün kirli damgalarını hatta fazlasınıda hakeder .

1|0
    0|0
  • kimse kimsenin bekaretine karışamaz. bakire diye birini küçümsemek ya da eleştirmek ne kadar yanlışsa olmayan birini eleştirmek de aynı derecede gerizekalılıktır.

bir kere kadının kadınlığı, bekareti kendi özgürlük alanıdır ve bununla ilgili her türlü tasarruf da yalnız kadının kendisine aittir. aksini düşünen ya gerizekalıdır ya da zır cahil.

bakire olanın daha çok bakire olmayanın daha az ahlaklı olduğunu düşünmek insanlıktan nasip almamışlıktır. bir kere sana ne be öküz; senin vücudun mu ki sen karışıyosun?

bir kadının bakire olmaması da kendini kocasına saklaması da bekaretini korumak istemesi de aynı derecede ahlaklı bir tutmdur. ahlaksızlık memeleketi soymak, eşini dostunu arkadaşını arkasından bıçaklamak, iki yüzlülük ve hırsızlık gibi durumların sıfatıdır.

bakire değilse kendi seçimi sana ne? sanki sana illa gel benle evlen dedi. sen de git bakire birini bul. mal mısınız nesiniz yahu.

0|0
    0|0
  • bence doğru sölüo herkees yaptıklarından sadece yaradana hesap verir..ama sende biliosun ki toplumda yaşıorz sonuçta herkes bi sınıflandırma koyar kızlar için şu kız or.., şu kız kaşar ,şu kız namuslu gbi gözüküo ama biliinmez ,şu kız namuslu yani bu sınıflandırma arasından birine giriosan o senin seçimindir sonuçta bişi denemez :)

0|0
    0|0
  • onlar soruyor.biz fikrimizi söylüyoruz. kişilere göre cevap vermiyoruz. karşı taraftakini mutlu etmek için çabalamıyoruz. elbette yaradana cevap verilecektir.

bu hesabın karşılığı çok ağır olacak veya hafif olacak.cennet yada cehennem. kim hangisine yakın olmak isterse o şekilde yaşasın.

yol gösterilmiş tercih kulların!

1|0
    0|0
  • Bak Mayk bunun hesabını elbette kimseye vermek zorunda değilsin ama eşinden saklayanlara kızıyorum şahsen .

0|1
    0|0
  • kesinlikle kimsenin insanların tercihini yargılamaya tabi ki hakkı yok ama benim görüşüm seks insan için en özel kişi ile yaşanması gereken bir şeydir.bakire olmayanlar kirlidir diye bir şey sadece cahil insanların yapacağı bir yorumdur takma kafana.

0|0
    0|0
  • Çok takma kafana boşver

0|0
    0|0
  • Ben bakire olmayan kızların özgür kızlar olduklarını düşünürüm hep..Asla bişeye muhtaç kalmazlar küçük oyunlar peşinde koşmazlar bakireliğine değer biçmezler..O yüzden tekrar evlenirsem bakire olmayan biri olsun isterim

0|0
    0|1
  • Bence bu durumu yargılama haklarını gölgelerin gücünden alıyorlar

0|1
    0|0
  • bende değilim ne olcak ki ne fark ediyor yani bakireyim diyip başka şey yerlerine neyse

0|0
    0|0
  • beyni kokuşmuş bunların

0|0
    0|0
  • haklısın kesinlikle herkez kendin sorumludur

0|0
    0|0
  • Konuya ahlaki, dini vs vs hangi boyutta bakarsaniz bakin bu karar herkesin kendi karari. Saygi duyulmak zorunda, herkes kendi kararlariyla yasar. Ben bakirsem bakir ararim, bulurum veya bulamam orasi benim sorunum, kızlardan da bakire olmayanlar onu öyle kabul edecek erkegi arar, o da onun sorunu. Ne bu böyle sürekli sürekli bakirdi bakireydi olayi, sanki ülkeyi kurtaricaniz bunu cözünce, adsgahfdjndsj

0|0
    0|0
  • yapan yapar beni ilgilendirmez ama bana nasıl olması gerek derseniz evlenmeden yapılmamalı..

bide her şey allahla benim aramda lafı bir şeylerden kaçmak için en kestirme yol gibi geliyor bana ..

0|0
    0|0
    • biz kullar eşitiz öbür tarafta bana sen o bumu hesap soracak hyr o yüzden ki sadece allah affetsiz

Kızlar Ne Diyor 9

• Bedenleri bakire beyinleri o* olmuşlar için söze gerek yok salla gitsin.

1|1
    0|1
  • kişiselleştiriliyor soru ve yorumlar.soruyu soran kişi yazar soruyu kendi fikrini beyan etmek isteyende yazar cevabını.o cevabın altınaa yok sen böylesin yok şöylesinn.sizimi aldı tasası kardeşimm sizenee.nedir bu kendini kanıtlama çabası anlamıyorum

1|1
    0|0
  • bu konuda herkesin görüşüne saygılıyım, kendisi için bakire bir eş arayanlara da hiç bir şey demem. ama bu konuyla ilgili çevreye baskı yapan, insanları kendi çürümüş ahlak anlayışlarına dayanarak ahlaksızlıkla suçlayan erkekleri ufak penisli, erken boşalan, cinsel gücüne güvenmeyen; birlikte olacağı kızın başka erkelerle kendisini kıyaslayarak yetersiz bulacağından endişesi olan tipler olduğuna inanıyorum. oysa bilmiyorlar ki biz onları zihnen yetersiz bulup yumuşak g.tlü statüsüne sokuyoruz. sebep bu. eziklik, zavallılık ve kendine güvensizlik.

0|0
    0|1
    • ufak penisliler bakireler için idealdir. folloşlar düşünsün :-)

• Maalesef bu yargılamayı yaratanlar da hemcinslerimiz kadınlar..İnan çoğu erkek artık bekarete önem vermiyor ama kadınlarımız inadına üstüne üstüne gidiyorlar bu kavramın..Herkese saygım var,bakire kalmak isteyebilir ama şu da var kendi yapamadığı için yapabilen kızlara laf atan,lakap takan hemcinslerimiz var,ben bunlara sinir oluyorum..

Çoğu kadın hala kendini bir 'mal' gibi görüyor..baksanıza bazı yorumlara (kadınlardan) ne diyorlar ; Evlenmeden vermem,yani evleneceğe erkeğe bir şekilde kendini pazarlamış oluyor..Nedense kocasına hesap verme zorunluluğundalar,yahu ne diye hesap veriyorsun,ilk gece kapat ışığı ilişkine gir,kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz hala bacak arası kan arıyor bazı zihniyetler..

Ama inanın bundan yirmi sene sonra daha farklı şeyler konuşuyor olacağız..

0|0
    1|1
    • çok erkek önem vermiyor mu? eminim bu cümleyi sana tecrübelerin kurduruyordur!

evleneceği erkeğe ve kendi kişilik ve karakterine göre bunu kendine yakıştırmayanlara sen mal dersen onlar sana haklı olarak ne der acaba :-) onlar en azından evleneceği erkeğe kendini pazarlıyor. ya diğerleri? o kendi yapamıyor dediğin kızları tebrik ediyor canı gönülden kutluyorum bu arada.

bakire olmayanlarda bunun ezikliği ve çamuru ile yaşamaya devam etsinler.

• Yorumunla benim mesajımı haklı çıkarmış oldun,Kadına yine eşya gözüyle bakan zihniyet..Ben kendimi bir eşya olarak görmediğim için pazarlama söz konusu değil..Ben hayatım boyunca hiçbir şey için pişman olmadım,pişman olacağım şeyi yapmam zaten.Bakire olmadığım için hiç eziklik duymadım,bunu çamur olarak da görmüyorum..Sadece şunu söylüyorum hiçbir erkek kocam da olsa bana hesap soramaz,benim ona hesap soramayacağım gibi..Ondan öncesi onu ilgilendirmez..

• çok haklısın kendilerine bakmıyorlarkii

1|0
    0|0
  • tatlım yanıyız senı ayakta alkışlıyorum bugune kadar tavız vermedım vermemde 5 yıldız

1|0
    0|1
  • hak verıyorum size..

0|0
    0|0
  • ben onlara uçan tekme atıcam tek tek. az sabredin kızlar.

2|0
    0|1
  • çok haklısın. milletin işi gücü kalmamış başkalarının tercihlerine burnunu sokmaya başlamış. herkesin yaşadığı kendine.

1|0
    0|1
Yükleniyor...