Bakirelik diye birşey olmasa cinsellik konusunda daha rahat olur muydunuz?

Sizin ilişkiye girdiğiniz veya girmediğiniz erkekler tarafından anlaşılamasa.

• Evet istediğimle yaparım
    A seç
  • Hayır yapmam
    B seç
  • Öyle olsun isterdim
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• bekaret kıstas değil ki. Eş olup- olmama kıstastır. Hayır düşüncem ne ise değişmezdi. O caydırıcı olmazdı, caydırıcı olan dini- ahlaki referanslarım olurdu.

1|0
    0|1
    • Şu an çoğu kişi bekareti namus ile denk görüyor.Bu yüzden bence kadınlar daha rahat olurdu.Tanıdığım kızlar da aynı şeyleri söylüyordu:"Bakire olmasam sana verirdim, sevişelim ama kızlığıma dokunma..."

• Öyle olsun.

• ben böyle düşünüyorum. Yaşamadığımı- inanmadığımı da asla yazmam.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bence farketmemeli yapmak veya yapmamak değilde bu alandaki dürüstlük daha önemli kadın bir cinsel obje değildir.İnsanlar bu konuda zaten dürüst değil hiç olmazlardı.Açıkcası karşımdaki kişinin dürüstlüğü daha önemli geçmişinden.Seviyorsam geçmişini irdelemek onla yapacağım geleceği yıkmaktan başka bizi birbirimizden sogutmaktan başka işe yaramaz

0|1
    0|0
  • Açıkçası öyle olsun isterdim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Önemli olan hayatı paylaşabilmek bence.. Beraber olmak ya da olmamaktan ziyade hayata karşı yanyana durabilmek çok daha anlamlı.. Hiçbir kural olmasa, dışarıya çıkıp her isteyenle yapar mıydım hayır tabi ki.. Bu bana hiçbir şey kazandırmazdı ki.. Her şeyi malum yere bağlamak ve onun üzerinden yorumlar yapmak da gereksiz..

0|0
    0|0
  • Şu an çoğu kişi bekareti namus ile denk görüyor.Bu yüzden bence kadınlar daha rahat olurdu.Tanıdığım kızlar da aynı şeyleri söylüyordu:"Bakire olmasam sana verirdim, sevişelim ama kızlığıma dokunma..."

0|0
    0|0
  • fark etmezdi.

0|0
    0|0
  • Benim bu konu ile alakalı bir cümlem var.

"Doğum kontrol hapı, ilk çağda icat edilmiş olsaydı, dünya şu gün güllük gülistanlıktı. Ne savaşlar vardı, ne ırkçılık."

0|0
    0|0
Yükleniyor...