Bacak kasi yapmak icin nasil calismak lazim? Ince ama kasli bacaklara sahip olmak istiyorum

Kilo sorunum yok ama acikcasi boyle ince, kasli insanlara cok ozenir oldum son zamanlarda (is streside olabilir tabi :P )

Son iki aydir spor yapiyorum, haftada bir ya da iki defa fisteness yapiyorum, bir kere yoga, spiral tarzi esneme amacli bir sinifa katiliyorum, bir gun kettlebell ve bir gun karate sinifina gidiyorum. Genel bir kas kutlesi edinmek istiyorum ama acikcasi asil istedigim ust bacakalrimin birazcik incelip bacak ve kalca kasli yapmak. Ama sanirim yaptiklarim yeterli degil, cok fazla kol calismadigim halde kol kasi yaptim ama bacaklarim sanki ayniymis gibi :( yogun calistigim icin daha afzla spor yapabilirmiyim bilmiyorum.

ne onerirsiniz?

Güncellemeler:
Herkese cok tesekkurler oayalsimlari icin...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli bir squat rutini edinirsen gerçekten güzel kalçalara sahip olabilirsin. Ayrıca üst bacaklarını da bir miktar geliştirip sıkılaştırır. Ayrıca evde üstüne çıkabileceğin bir basamak varsa onun üzerinde parmak uçlarınla durup aşağıya yukarıya bileklerinin üzerinde yüksel ve alçal. Baldırlarının kasıldığını hissedeceksin. Tabii ki bu bir sabır işi. Günde 1 saat ayırarak fit bir bacak + kalça ikilemesine sahip olman için tek bir engel olabilir; o da aşırı beslenme veya yetersiz beslenme. İnternetten kalori ihityacına bak, güzelce hesapla ve uymaya çalış. Başarılar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• üst bacak istiyosan squat yapcan

1|0
    0|0
  • Sadece bacağını ağırlık antremanlarıyla haftada en az 2 gün çok yoğun bir şekilde çalıştır.Şeker ve undan mutlaka uzak dur.Ve kaliteli karbonhidratlar al.

1|0
    0|0
  • platas yap ebru ablam anlatır sana

1|1
    0|0
  • squat,bisiklet ve diyet

1|0
    0|0
  • squat ve leg press

1|0
    0|0
  • Yürüyüş en iyisi

1|0
    0|0
  • bacakları kaslı bayanlar çok iticidir. kadın bacağına kas yakışmaz pürüzsüz ve düz bacak yakışır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bol koşu yap.

1|0
    0|0
  • kemik kalınlığına vücut tipine bağlı eğer metabolizman yavaşsa pek olacağını zannetmiyorum ama düzenli bir spor hayatın varsa v e metabolizman hızlıysa vede gelişmekteysen hiçbir engelin yok

1|0
    0|0
  • Squat,dead-lift

0|0
    0|0
  • ip atla bisiklet sür

1|0
    0|0
Yükleniyor...