Her aşkta sevişme ve cinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz ?

erkekler bakire kız istiyorlar falan ama insanlar her yeni aşkta sevişiyorlar ve cinsel şeyler paylaşıyorlar peki o zaman insanlar o...luktan çıkmazmı bu nasıl zihniyet ? sen bakire ol seviş efendime söyleyim anal yap bakireyim de bu nasıl mantık ? ve her sevgili sevişmek ve cinsel birşeyler paylaşmak zorundamı ? öyleyse insanlar aşk değil cinsellik peşinde hiçkimse temiz değil bakirede olsa.

Cinsellik yaşamak istesem kimseyle sevgili olmazdım fuckbuddy gibi bir şey olurdu.

Aşk yaşamak isteseydim evlenirdim direk.

Birde insanlar artık sevişmeye normal gözle bakıyor ve gayet rahat bir şekilde anlatıyor. Nereye gidiyor bu toplum anlamıyorum ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• cinselliğin sadece evlilikte olması gerektiğini savunanlardanım... çünkü ruh ne kadar aşkla dolarsa dolsun arada resmiyet olmadıkça bedenler sevgiliye sunulmamalı... ayrıca bakirelik ikiye ayrılır 1-tıbbi yönden bakirelik: ister hiçbişey olmasın ya da ister öpüşme olsun, ister elleşme, isterse de oral, anal... sonuçta zarın korunması yani burda hatice değil netice önemlidir... 2-namus yönünden bakirelik: zarın sağlık sorunları dışında var olması ve korunması + en basit öpüşmeden başlayarak herhangi bir fiziksel yakınlaşmanın olmaması ( önsevişmede yapılabileceklerin hiçbirinin yapılmaması) durumudur yani burda hatice de netice de önemlidir... zaten bakire isteyenler de 2 numaralı tanımdan bahsederler, inş bu anlaşılmıştır artık !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevişmenin sakıncalarını da anlatır mısın?

Bu kadar tehlikeli ve sakıncalı birşey olarak anlattığına göre ben çok merak ettim şahsen sevişmenin öcü taraflarını?

0|0
    0|0
    • sevişmeye gelince normal karşılanıyor ama cinsellik yaşayınca anormal bunu söylüyorum

• Kız veya erkek her insan cinselliği dilediği gibi yaşayabilir, kimsenin sorgulama, yargılama hakkı yoktur. Biriyle sevgili olman, geçmişte kimseyi sevişecek kadar sevmediğin anlamına gelmez...

Dolayısıyla insan sevdiğiyle sevişmek ister. Hayatıma yeni biri girdiğinde onun geçmişte sevişip sevişmediğini, sevişmişse kaç kişiyle seviştiğini sorgulamam. Zira ben onu tanıdığım anda nasılsa, öyle sevmişimdir...

• Ne yazık ki sevgi, aşk algımızla cinsellik algımız birbirine girmiş. Nerde aşk kelimesi görsek cinselliği de arar olmuşuz. Evlilik öncesinde cinselliğin yanlış olduğunu kabul etmeliyiz. Günah olduğunun farkında olmalıyız. Elimizden geldiğince bundan uzak durmalıyız.

1|1
    0|0
    • peki ya sevişme ? herkes sevişmeyi normal karşılıyor bununda cinsellikten farkı yok. bir kızın taciz edilmesi ile sevişme aynı şey değilmi ?

• teşekkürr ederim okuycam . sence haksızmıyım düşündüğüm şeylerde ?

• Elbette haklısın.

• Sizin zamanınızda nasıldı toplum hanımefendi ?

0|0
    0|0
  • Ben sadakat ararım bekaret değil, kaldı ki sevgilim benim ilkim bende onun ilkiyim uzun süredir de beraber hiç başka tad aramadım arama gereğide duymadım.

1|0
    0|0
    • peki ya evlenecekmisin ? yoksa ayrılıp başkalarıyladamı sevişeceksin ? evleneceksen sorun yok. ya evlenmeyeceksen nolacak ? her sevgilinle sevişip ayrılacakmısın ?

• adamsın o zaman lafım yok keşke herkes sizin gibi olsa.

• Karşımdakiyle de alakalı o bana sadık olduğu için sadığım .. sonuçta o benim gözlerimin içine bakarken ona ihanet edemem değil mi.

• Cinsellik erkegin oldugu kadar kadininda ihtiyaci

Tabiki 5 ay sonra yatmamalari gerek ama cok cabuk güvenip inaniyorlar ve yataga

Baktilar olmuyor ayriliuorlar ve kiz ortada kaldi...?

0|0
    0|0
    • erkek kız yapmıyor diye ayrılıyor ona ne demeli ?

• sevişmesek ayrılıyorsunuz sevişsekte ayrılıyorsunuz alacağınızı aldığınızda çekip gidiyorsunuz. ee öyleyse hiç aşk hayatı yaşayamıcaz sevişmeden cnsellik olmadan ? bu nasıl düşünce anlamıyorumki

• Iyide daha 3 ay tanidigin biriyle yatiyorsan suc senin

Eger erkekte benimle yatmiyorsun diye ayriliyorsa niyeti belli zaten sen ayrilmazsan kasinan sen olursun

Ask eger birini hic karsilik beklemeden seviyorsan asktir.!

• tevellüt kaç apla?

0|0
    0|0
  • şunu söyleyebilirim. bakirelik eski geleneklerimize göre insanların duygularını bastırma söylemlerinden biriydi ve insanımız artık bu tabuyu yıktı ki yıkması da gerekiyor. Çünkü cinselliği bilmesi gerekiyor. Çünkü evliliklerin ve aldatmaların bir çoğu cinselliğe dayanmaktadır. Ayrıca bakire olsun olmasın kendi çapında cinsellik yaşayan kadınlara bu o..luk yaftası vuruluyorsa bence erkekler kadınlardan yüz kat daha o...dur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...