Kadının dişiliği ve çekiciliğinden korunma yolları nelerdir?

Komik bir soru gibi ama aslında lazım olabilecek bir soru. Misal şimdi bir erkek evli karısını aldatmak istemiyor ama çalıştığı yerde bir kadın var çok seksi muhteşem ve ona kendini sergileyip baştan çıkartmaya uğraşıyor. Özellikle kızlar sizce bundan nasıl kurtulunur ?

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• evdeki eşinde iş bitiyor..

bir kadın yatakta mükemmel olmalı..senin şehvet duygunun sönmesi lazım o kadının senin dikkatini çekmemesi için..bu da eşinle alakalı bir durumdur.

0|1
    0|0
  • evdeki kadında bitiyor iş erkeği mutlu ediyorsa zaten yapmaz normal bir erkek

0|1
    0|0
  • Gözlerini kapatarak

0|1
    0|0
  • eşini seviyorsan zaten bakmazsın bu kadar basit ve net

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dediğin biraz zor ama evde mis gibi karım beklerken ben gidipte onunla olmam. Ne giyerse giysin çok hoşuma gittiyse giydiği giderim aynısından karıma alırım evde giydiririm :)

3|0
    0|0
  • kadının dişiliğinden korunmak için eşin le cinsel birleşme olayını artırmanı öneriyorum

böylece diğerine bişey hissetmezsin önüne gelip açsa bile hissetmezsin bence

bu arada eşin ilişkiye girme artışından şikayet ederse ,durumu anlatırsın, seni aldatmak istemiyorum etrafımdaki bayanlardan tahrik oluyorum dersin

0|0
    0|0
  • Tuvalete gir enerjini boşalt. Bu da yetmezse bakmamaya çalış kimseyi zorla kapatamazsın. Daha da rahatsız oluyorsan o zaman ya işini değiştir ya da kafa yapını.

0|0
    0|0
  • bakmayacaksın, muhabbete girmeyeceksin, dokunmayacaksın, soğuk konuşacaksın. Böylece evdeki eşin sana daha tatlı gelecek. :)

0|0
    0|0
  • Hadım ettir kendini, ek kısa ve garanti yol.

1|0
    0|0
  • Eğer karısı onu istediği gibi tatmin ediyorsa ve halen erkeğin gözü dışardaysa,erkeğin bok yemesidir o. Ha kadın eksiktir ona bişey diyemem.

0|0
    0|0
  • gözlerimi kaçırıyorum O.O

0|0
    0|0
  • hic affetmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...