Eşimle cinsellik olarak uyuşmuyoruz..

yaklaşık 2 senedir evliyiz ve doğru düzgün bir cinsel hayatımız yok eşim de bir problem yok ama en büyük problem benim eşimi seksi bulmuyorum onunda birlikte olmak hoşuma gitmiyor ne yapsam yenemiyorum bu durumu ama eşim çok anlayışlı davranıyor beni öpmesi dokunması hoşuma gitmiyor rahatsızlık hissediyorum eşimden ayrılmakta istemiyorum ama bu durum çok canımı sıkıyor :(:(

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Boşanmak toplumumuzun genel algısında kötü bir sonuç olarak kabul edilir. Ancak yanlış bir algıdır. Cinsellik evliliğin olmazsa olmazıdır. "Her şey cinsellik midir?" diye karşı cevap yazmışsın. Evet her şey cinselliktir. Evliliğin olmazsa olmazıdır. Sağlıklı insanın en çok isteyeceği bir şeydir cinsellik. Bu gün durumu akıl bağlantısı ile çözmek istiyorsun. Şunu bil ki bütün bunlara rağmen evliliği devam ettirirsen "akılın tatile çıktığı" durumları çok yaşayacaksın demektir. Yol yakınken anlaşarak boşanmanı dilerim. Düzgün bir sonuç için bu gerekli. Dünyaya gelme şansı yakalamışsın. Zehir etme kendine. Çocuğun da yoksa daha büyük trajedi yaşamadan ayrılın derim. Bir felaket daveti değil, blakis mutluğu arama yolunda önemli ve akıllı bir yoldur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• İlginç, kesin olarak onu beğenmediğinizi söylüyor ama ayrılmak istemiyorsunuz.

Bence bir psikolog yardımı almalısınız. Eğer sorunu çözemiyorsanız o zaman ayrılmalısınız.

cinselliğin yaşanmadığı bir hayata ne kendinizi ne de kocanızı mahkum etmeyin derim.

0|1
    0|0
  • Gerçekten ciddi bir probleminiz var, kesinlikle bir psikoloğa ya da evlilik danışmanına görünmelisiniz diyorum. Yardım alın, bunu yenemezseniz ilişkiniz böyle uzun devam edemez, ve ya sizi çok yaralayan şeyler yaşayacaksınız ilerde...

0|0
    0|0
    • psikoloğa gittik 3 ay değişen birşey olmadııı

• Ama bedenen istemeden nasıl aşık olabiliyorsun, nasıl sevebiliyorsun? Eşim anlayışlı diyorsun ama bir gün dayanamayacak, muhtemelen şu anda da dayanamıyor... Seni aldatacak, daha ilerisi sende bu dürtünü bastırmak isteyeceksin ve eşin dışında beğendiklerin, hoşlandıkların olacak...

Belki iyi bir doktora gitmediniz, tekrar deneyin, bu sefer bir evlilik terapisti deneyin

• Hem rahatsız olup hem ayrılmak istememen çelişkili. Ne önerelim. Dışarıdan birini bul, kendini düzdür ama kocanla geçinmeye bak mı? Aynını o sana yapsa nasıl olur acaba?

0|0
    0|0
    • Öyle birşeyyy olamaz olursa ayrılık olur..

• Peki bu hoşlanmamayı nasıl atlatabilirsin ki? Seksi bulmadığın birini zamanla bulma ihtimalin ne ki. Bence yine çözüm başka bir erkek. Hoşlanacağın biri.

• Bu nasıl bir iştir anlamadım gitti bence bazı rahatsızlıkların var en iyisi bak ciddi diyorum bir doktora git psikologa görün ve ona cinsel hayatınızı ve durumunu anlat belki o sana yardımcı olaabilir.

0|0
    0|0
    • psikoloğa gittim değişen birşey olmadı :(

• O zaman zamana bırakmayı dene belki zamanla düzelirsin.Yani hem kocanı seviyorsun ama hemde cinsellikte onun sana dokunmasını istemiyorsun yani gerçekten ilginç bir durum.Neyse inşallah düzelir bu vaziyet.

• Böyle durumlarda ne yaparsan yap heyecanın olmaz her romantizm sonu cinsellikle biter genelde uzmandan yardim almanız konuşarak çözmeniz doğal olanı kadar zevk heyecan vermez illaki yapmacık oldugu aklınızın bir köşesinde kalacak zorlama bence çocuk yok ya ayrılın ya da aldatacaksin ileride

0|0
    0|0
  • peki eşinden başka birilerini seksi bulduğun oluyor mu? Sorumu yanlış anlama. Belkide senin sekse ve erkeklere bakış açında bir problem vardır. Belkide hiç bir erkek sana seksi gelmiyordur. Bu soruyu hiç kendine sordun mu?

0|0
    0|0
    • evet gelenler çok oluyor :(

• Peki eşini seviyor musun? Çünkü bu durumda benim aklıma tek gelen şey eşini sevmemen oluyor. Kim ne derse desin sevişmek için sevmek gerek

• bu şekilde tehlike canları calıyo demektir esin kilolo mu göbekli mi nedir bir şekilde spor salonuna yönlendir belki faydası olur onu begenmen acısından

0|0
    0|0
  • Normalde bunun tam tersi olur sen nerden çıktın yav...

0|0
    0|0
  • kötü bir durum ama birazdaha pozitif davran bikere dene istemesende dene hoşuna giderse belki bu sorunu çözersinn

0|0
    0|0
  • ölene kadar bu şekilde olacak o zaman, ya da maske takın maskeli balo gibi yahut karşılıklı birbirinize partner bulun

0|0
    0|0
  • en kötü durum bu işte arzulayarak sevişmek yerıne istemeyerk sevişmk iki tarafı da etklıer.neden beğnmıyorsun ki

0|0
    0|0
  • İnanin sizinle ayni durumda o kadar cok cift varki cok uzucu bir durum bu durumda esinize biraz sorumluluk dusjyor yazacak cok sey var ama burasi yeri degil maalesef

0|0
    0|0
  • anlaşılan ten uyumsuzluğu var. işte bu yüzden evlilik öncesi kısmen de olsa cinsellik yaşanmalı diye düşünüyorum. sadece sevmek yetmiyor bazen. seviyorum desen de onunla birlikte olurken zevk alamıyorsan bu büyük bir problem demek.

0|0
    0|0
  • sorunun temelini yazmışssın eşini seksi bulmuyorsun erkekmisin sen

0|0
    0|0
  • ten uyumumu yok yoksa unutamadıgın biri mi

0|0
    0|0
  • napcan başkasınamı bvakıcan ;)

0|0
    0|0
  • yani eşine karşımı soğuksun yoksa cinselliğe karşımı yani cinsellik istiyormu canın

0|0
    0|0
  • niçin evlendin ki o zaman. psikologa git bence. muhakkak yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • yanı esının neresı sexı degılkı anlamadım

sonucta ıyı yapamıyormu sexı esın

0|0
    0|0
  • sen eşini kesin aldatırsın genç bir erkekle

0|0
    0|0
    • Herşey cinsellik değil bence :)

• ben bu sorunu senin değil, kocanın aşması gerektiğini düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • nasıl evlendiniz? görücü usulü mü?

0|0
    0|0
    • evet görücü usulü ..

• böyle sonuçlar olması normal, bir şey diyemiyorum. hata en başta yapılmış,şimdi kendini suçlama.

• ee madem niye evlendiniz ya da ne yapsında seksi olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ah canım kardeşim neden evlendiniz o halde?

0|0
    0|0
    • mantık evliliğiii

• özelden bana yazın. İnş. çözülür bu konu. Daha rahat anlatırsınız meseleyi. Allah'a emanet olun sevgili kardeşim..

• ne oldu düşünceleriniz?

• keşke baştan evlenmeseydin şimdi ikinize de yazık değilmi :(

0|0
    0|0
    • nerden bilecektikki hep bu kahrolası adetler

• doğru bu halde olacağını bilseydin evlenmek gibi bir hata yapmazdın :(

• Eşine seviyorsan, gevşe ve zevk almaya çalış ve o ne zaman isterse seviş. Yoksa, şimdi anlayışlı olur da, bir süre sonra aldatılman kaçınılmaz.

0|0
    1|0
  • bence de bir yardım almalısın yoksa vajinismus olursun

0|0
    0|0
    • yardım aldım 3 ay ama değişmedi hiç birşey

• ablacım niye evlendin o zaman bu neyin kafası?

0|0
    0|0
  • Severek evlenmedin mi

0|0
    0|0
  • çok üzücü gerçekten ten uyumu yok sanırım aranızda

0|0
    0|0
    • Evet yokk :(

• sağolll canım nasıl bu ten uyumunu kazanacağım ben ya

• off o çok zor işte ya. yoksa yoktur bilmiyorum inan :(

Yükleniyor...