İslam dinine göre eşler arasındaki cinsellik sınırları nelerdir?

Yani anal, oral ilişki vs. islam dinini yaşayan ve iyi bilen cevaplasın lütfen


0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

 • Cinsel birleşme tüm canlılarda olağan bir şey. Başka türlü üreme olmaz. Cinselliğe yüklenen zevk alma, mutlu olma unsurları hayatı daha istekli yaşamak içindir. Ancak insanoğlu hiç bir zaman tatmin olmayan bir fıtrata sahiptir. Hep daha fazlasını, daha ötesini arar. Bundan dolayıda sapkınlıklara da yönelme olur. Dinler tarihini incelediğimizde "NUH TUFANI" bu tür sapmaların toplumlar içinde tavan yapmasındandır. Bu gün adına "ANAL SEKS" dedikleri ilişki tarzı insanoğlunun helak olması anlamına gelmektedir.

  Sözüm ona modern dediğimiz batılı toplumlarda "insan hakkı" veya "özgürlük" kılıfında basın yayın yolu ile yaygınlaştırma istidanda olup normalleştirme çalışmaları yapılmaktadır.

  Hiç bir kadının kolay kolay razı olamayacağı bu "anal seks" kadın- erkek, karı- koca ve çok kutsal bildiğimiz AİLE anlayışına hançer saplamaktır. Bir anlık zevk uğruna ömür boyu sürecek pişmanlık, mutsuzluk ve "PİSLİK" hissi ile nefret olgusunda beraberinde getirir. Erkek, çocuklarının annesi olacak eşine böyle istekle yaklaşması normal bir şey değil. Sadece eşine değil hiç bir kadına reva görecek bir ilişki tarzı değil.

  Burada asıl görev kadınlara düşüyor. Bu tür isteği asla kabul etmemeli. Bilinmelidir ki bu ilişki birincil önemde boşanma saikidir.

  0|1
  • Şikayet

   İşte bu tebrikler