İslam dinine göre eşler arasındaki cinsellik sınırları nelerdir?

Yani anal, oral ilişki vs. islam dinini yaşayan ve iyi bilen cevaplasın lütfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Cinsel birleşme tüm canlılarda olağan bir şey. Başka türlü üreme olmaz. Cinselliğe yüklenen zevk alma, mutlu olma unsurları hayatı daha istekli yaşamak içindir. Ancak insanoğlu hiç bir zaman tatmin olmayan bir fıtrata sahiptir. Hep daha fazlasını, daha ötesini arar. Bundan dolayıda sapkınlıklara da yönelme olur. Dinler tarihini incelediğimizde "NUH TUFANI" bu tür sapmaların toplumlar içinde tavan yapmasındandır. Bu gün adına "ANAL SEKS" dedikleri ilişki tarzı insanoğlunun helak olması anlamına gelmektedir.Sözüm ona modern dediğimiz batılı toplumlarda "insan hakkı" veya "özgürlük" kılıfında basın yayın yolu ile yaygınlaştırma istidanda olup normalleştirme çalışmaları yapılmaktadır.Hiç bir kadının kolay kolay razı olamayacağı bu "anal seks" kadın- erkek, karı- koca ve çok kutsal bildiğimiz AİLE anlayışına hançer saplamaktır. Bir anlık zevk uğruna ömür boyu sürecek pişmanlık, mutsuzluk ve "PİSLİK" hissi ile nefret olgusunda beraberinde getirir. Erkek, çocuklarının annesi olacak eşine böyle istekle yaklaşması normal bir şey değil. Sadece eşine değil hiç bir kadına reva görecek bir ilişki tarzı değil.Burada asıl görev kadınlara düşüyor. Bu tür isteği asla kabul etmemeli. Bilinmelidir ki bu ilişki birincil önemde boşanma saikidir.

• İşte bu tebrikler

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu bilmek için İslam dinini bilmek gerekmez.Ayrıca analseks tüm dinlerde ve kitaplarda yasaktır.Sadece müslümanlıkta değil. Herşeyin mahremiyeti olduğu gibi bununda bir mahremiyeti olması gerektiğini düşünüyorum.

• Ben müslüman olduğum için islam dini neyi gerektirirse ben onu uygularım gerisi beni ilgilendirmez

• Öncekileri Göster
    • Aynen, her koyun kendi bacağından asılırmış.Kimsenin günahını ben almak istemem.Kim ne yaparsa yapsın.Beni kendimden ve eşimden başkası alakadar etmez.Bu kadar söyleyebilirim.

• Doğrusuda bu
      Cinsellik kategorisi bilmediğiniz konuları sorup öğrenmek için açılmış ama hep aldatma ,anal,oral ilişki üzerine sorular sorulmuş bizim türk insanları bazı ciddi konuları dahi sapıtmışlar malesef kimse istediği cevabı alamıyor

• anal ve oralın günah olduğunu biliyorum. Normal şekilde ilişkiye girebilirsin eşinle.

• Günah olduğu bilindiği halde eşler niye özellikle anal veya oral yaparlar ben burda birkaç sefer denk gelmiştim

• onların yaptığı büyük günah. neyi umursuyolar ki onu umursasınlar. biz eşimle asla yapmıyoruz günah diye.

• Tebrikler

• anal haram oral tasvip edilmemiş ama haram değil.

• analın günah olduğunu kesinlikle biliyorum.. normal yoldan yaklaşılıyororal hakkında da kesinlik veren bişey yazmıyormuş o yüzden zıt görüşler mevcut link

Erkekler Ne Diyor 10

• anal haramdır, oral'da yutulmadığı durumda sorunyoktur,

• Anal ilişki lanetlenmiş, kadının adet günlerinde de uzaklaşması esas olup diğer geri kalan nikahlı eşinle olmak şartıyla her türlü ilişkiyi kapalı mekanında (oda, banyo, wc, mutfak vs. ) özelinizi yaşayabilirsiniz. Her tarafını eller, öper, tahrik eder, zarar vermeyecek aşağılamayacak şekilde fantezilerinizi yaşayabilirsiniz. Yeterki evliliğiniz sürsün d,ye ikili fantesileriniz serbesttir. Bakıyorum da halen leketiriği kapatmadan, yorgan altına girmeden, sevişmeyenler var. Banyoda sevişmeyen var. Hatta banyoya yalnız bile peştemal takmadan girmeyenler (banyo bir kulaçtan daha büyükse tek başınıza bile olsa peştamal ile örtünün dedikleri için) var. Yani sözün kısası anal ve adetli günlerde uzak durun gerisi sizin tarlanızdır istediğiniz gibi ekin biçin.

• anal seks haram kılınmış, oral seks mekruh kabul görmüştür. Yapılması tavsiye edilmese de günah kılan net bir açıklama yoktur.Bunun dışında vajinal ilişkide herhangi bir kısıtlama yoktur, istediğin tarz ve şekilde eşinle birlikte olabilirsin.

• kesinlikle haram iki şey var: anal ilişki, kadının özel günlerindeki ilişki ana hatlarıyla sınırlar bunlar, hoş görülmeyen şeyler de var tabi ki

• normal olan caizdir diye biliyorum :}

• Dinimize göre oral ve anal diye ilişkiler haramdır hak yolu var iken bok yolunda ne işiniz var ? ve zina en büyük günahlar arasındadır.

• helal prezevatif var kayganlaştırıcı hacı yağı var gül kokulu bayan uyarıcı var mesir macunu var helal çarşaflı şişme kadın var adnan hoca motorları eserleri var sana ne lazım abi :)

• hangi kargoylan gönderiyonuz

• Yorumunu beğenmedim

• helal kargoyla gönderiyoruz :) artık cinsellikte herşey helal :) şimdi sipariş edene gül kokulu prezervatif hediyeli :)

• Birbirinden hoşlanan ve zevk alan 2 insanın yapacağı sekse kimse karışamaz ve karışmamalıdır.

• Soruyla bir alaka göremedim

• Öncekileri Göster
    • Yolun açık olsun:))

• Teşekkür ederim.:))

• anal haram oral hakkında çeşitli görüşler var fakat haram olduğuna dair bir şeye rastlamadım

• KURANDA yazıyorr karınıza arkadan yaklaşmayın diye

• doggy de haram

Yükleniyor...