Bakirelik Sizce Önemli mi ?

Soru açık arkadaşlar..

Evlendiğinizde ya da ciddi bir ilişkide sevdiğiniz kişinin bakire olup olmaması ne kadar önemli sizin için ?

Kadınlar da kendi açısından cevap verebilirler..

Güncellemeler:
Bende kendi fikrimi söyliyim.. :)

Yorumlara bakılırsa kadınlar önemsiz olduğunu erkek ise önemli olduğunu vurgulamıs daha çok..

Bunun nedeni şudur.. Erkek geçmişte yaptığı herşeyi eşiyle beraber bir kenara atar.. Çoğunluk için böyledir.. Hayatının kadını eşi sonrada kızı olur.. Bu yüzden bu derece önemli bir durumda el değmemiş birini ister.. ki bu normal..

Peki kızların dediği "bekaret sağlam gerisi değil" konusmasına gelince..

Burda herşey kadının ellerinde kalıyor.. Bir kadın eğer kendine bunları yakıstırabiliyorsa.O kadından ne eş olur ne anne.Namus kadının değil erkeğindir derdi babam..

Hiç bir erkek kadın istemedikten sonra ona dokunamaz.Eğer dokunabiliyorsa kadının izniyle olmustur..

Herşey bir yana. bu durumları özetleyen bir söz var..

"Erkek kadından temiz bir geçmiş, Kadın erkekten temiz bir gelecek bekler" :)

Bu söz gayet iyi

1|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• bakir erkek :) sevdim, aşık oldum evlenmeye layık buldum da bakirliği kaldı, aramaya kalksam evde kalırım..

2|1
    0|0
  • o*luk beyindedir .

3|2
    0|0
  • önemli olan kişilik ve karakterdir bedeni üzerinden yaşantısı ya da geçmişi üzerinden kimseyi yargılamam suçlamam önce ınsanlıgı onemlıdır

1|1
    0|0
  • ben öyle bişi yapmadım ve karşımdakininde yapmamış olomasını isterim

1|2
    0|0
  • evlendiğim erkeğin bakir olmasını isterim

0|2
    0|0
  • Önemli. Öyle birini bulana kadarda evlenmeyeceğim. Gerekirse evde kalır kız kurusu olurum.

0|1
    0|0
  • profil resmin güsell

0|1
    0|4
  • birşey sorucam bakir erkek kaldı mı yahu yaa

0|1
    0|0
  • bakirelik bir yerde önemli bir yerde değil. kendini gerçekten saklamışsa bir kız önemlidir ve güzeldir. ama bakire olupta başka herşeyi yapan ruhu ruhospu olan kişilerde bakire olsa ne yazar olmasa ne yazar. namus 2 bacak arasında değildir.

1|2
    0|0
    • kesinlikle katılıorum +1

• İşte orda da devreye anlayış giriyor.. Bir bayan namusu sadece bekaretten ibaret görüyorsa.. hiç birşeye layık değildir..

Sonuçta erkek bilemez.. Kaldı ki tüm öpüşme sekillerini bilenlerin hiç öpüsmedim dediği bir devirdeyiz :)

• böyle takıntılara gerek yok.. ruhu or.spu olanları ayırt edebiliyo musunuz sanki..

sevmiş aşık omuş bir kişiyle yapmış olabilir niye sevdin demek gibi bişey bu..

ama bekaretini koruyup erkekten erkeğe gezenler sizin gözünüzde namuslu oluyo böyle

0|1
    1|0
    • sevsende yapmıcan halk dılıyle vermıcen...baban a bıle guvenmıcen ama bakıre olup arkadan verıp orayaı hava alanına cevıren var..neyse allah hepımızı ıslah eylesın..

• inşallah

• ben bakireydim sevgilim bakir :) sonuc olarak artık 2mizde değiliz :D takmayın şunu bu kadar kafanıza

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evlenmeye karar verdiğim kişinin bakire olmaması evlenmemize engel olmaz.Tabi ki bekaretini benim için korumuş olması beni çok mutlu eder ama dediğim gibi kendime eş olarak seçtiysem bekaret yüzünden vazgeçmem.

3|1
    0|1
  • Hem önemli Hem önemsizdir şöyleki : benden önce birisini sevmiştir güvenmiştir evlilik yoluna gidiyordur güvenip beraber olmuştur fakat sonra olmamıştır anlaşamamış ayrılmıştır, bunu kabul ederim tabi gerçekleri anlatması ve güven vermesi lazım. Onun dışında sen git zevk için milletin yatağında dolaş onun altından bunun altından geç sonra gel benimle evlenmek iste o olmaz işte, evlilik kutsaldır eş olarak seçtiğin insan çocuklarının annesi olucak evini geleceğini ona emanet ediceksin güven vermesi lazım. 2. şıktaki insanları çok görüyoruz malesef gidip en az 5 kişiyle yatıyor sonrada evleneceği zamanda binbir yalanla veya diktirerek evlenecegı ınsanı kandırmaya calısıyor veya kendini haklı görüyor beden benim diye, Çevrenizdeki bu tarz insanlara Dikkat edin böyle insanlar mutlu olamazlar çünkü ne istediğini bilmezler, bulduklarınıda beğenmezler hayatları tek başlarına yitip gider, he gençliğinde on numara takılır ama yaşı geçtikten sonra kimse yüzüne bakmaz.

1|1
    0|0
  • gönül ister tabi

1|1
    0|0
  • erkekler genelde ciddi ilişki sürecine kadar aman ya nolcak bakire olmasa da olur diye takılırlar.. tam evlenmeye niyetlendiklerinde bakirelik takıntıları başlar.. sanırım bu kendi yaşadıkları hayatı kızın yaşadığını düşünmekten kaynaklı..

neyse bence sorun yok ister bakire olur ister olmaz kimsenin geçmişi değişmez..

0|1
    0|0
  • onun bunu altına yatıcak sonra benım cocugum ona anne dıyecek oldu canım

1|3
    0|0
  • bana göre önemli.

1|1
    0|0
  • Her şeyin ilkini benimle yaşamasını isterim.

1|1
    0|0
  • önemli

1|1
    0|0
  • Hiç bir önemi yok sanki ben çok düzgün müyüm

3|2
    0|2
  • Benim için bakirelik olmazsa olmaz eğer bir kız bakire değilse imkanı yok o kızla evlenmem.

0|1
    0|0
  • bakırelık cok onemlı deıl , ben de yapıyorsam o da yapabılır...

ben sevgılımle ve onu sevdıgım ıcın yaparım ama dolayıısyla onun da aynı gerekce ıle bunu yapmıs olmasını ısterım sadece..

1|1
    0|0
  • ölülere acıma harry yaşayanlara acı en çokta bakireliğin bacak arasına olduğuna inananlara acı

0|1
    0|0
  • hiçbir önemi yok. daha farklı kriterlerim var.

1|1
    1|0
  • Asla önemli değil. Keşke evlendiğim ilk eşim , benden önceki 2 sevgilisi ile adam gibi seks yapsaydı. Bakireliğini korumuş ama onlarla 100 lerce kez sevişmiş. Ona söylemiştim önceki sevgililerinle tam seks yapsaydın diye.

0|0
    1|1
    • hastaaaaa.. :)

• Doğuda da bulamzasın. 1 çoğu aile içi cinsel taciz mağduru..Bu konuyu kafana takmamalısın. Takarsan yazdıklarım aklına gelecek ve huzursuz olacaksın, bulduğunu da huzursuz edersin bence.

• Lan sen doğuyu nerden biliyorsun da böyle saçma sapan konusuyorsun :)

Ben doğuluyum çocuk bir kişiden dolayı doğunun tamamını nasıl aynı kefeye koyabiliyorsun..

Neyse sen s. et .. işine bak çocuk...

• Benim için önemli ya anal ilişki sevmiyom :D

0|1
    1|0
  • herkesin altına yat yat yat yat

elin apaçisine ver ver ver ver

sonra çocuklarına analık edicem de de de de

avukatımı istiyorum hakim bey bey bey bey

6|4
    1|0
  • onemlı tabe bn sıfır kılometreysem oda ole yoksa kılometreyle oynatabılıyolar sıkıntı yane ALLAH a kalmıs

1|2
    0|0
Yükleniyor...