Bir kızı bakire olmadığı halde sevebilir misiniz ?

Kız Arkadaşımın Bakire Olmadığını 4 ayın sonunda öğrendim. Bana Kazayla Oldu dedi fakat olayın biraz üstüne gidince eski sevgilisiyle ilişkiye girdiğini öğrendim. Kafamda Düşünceler O Anların Canlandırmaları Dolasıp Duruyo Çok seviyorum fakat bu kötü düşüncelerden kurtulamıyorum... Kesinlikle Cinsel ihtiyaclarım icin birlikte değilim. Sorum Erkeklere Napardınız böyle bişeyi kaldırabilir miydiniz

Güncellemeler:
Ne Yapmam Gerektiği Hakkında Hiçbir Fikrim yok tek bildiğim şuanda duvarların üstüme geldiği ve kimseye derdimi açamadıgım icin fazlasıyla doldugum.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Yani şöyle birşey var. Sen daha evel biriyle beraber olmuşsan, onun da olmuş olması çok doğal. Günahı sevabı kendine; sen yargılama. Öyle şeyler de düşünme yani. Çamura düşen ekmek parçası değil insanlar; kirlendi atayım diyemezsin. Beraber olmuşsa olmuş; onu bağlar. Şimdi seni seviyorsa daha ne?

0|2
    0|0
    • Haklı Olma ihtimaliniz yüksek

Kızlar Ne Diyor 8

• Eski sevgilisini de sevmiştir, o yüzden bir hataya düşüp yapmıştır. Bence zamanla güvenini kazanacak senin. Yani bu kız gerçekten sevip değer veriyorsa sana, bundan sonra da seninle olacaksa, her şeyi tek bir zarda arama. Yok eğer her sevgilisini aynı seviyede görüp takılıyorsa iş değişir. Bunu sana zaman gösterir. Sana aşıksa emin ol çok şanslısın.

0|1
    0|0
    • Yorumunuz için teşekkürler. elimden geleni yapıcam devam edebilmek için

• Neden sevmesinler? bakıre olmayan kızın kalbi yok mu duyguları yok mu ? bakire değilse değersiz mi oluyor ? Bırakın bu düşünceleri arkadaşlar artık... Bakıre olmayan kız belki bir hata yaptı pişman oldu. hatasız kul olur mu ? Kandırılan milyonlarca kız var. Erkekler yapınca biz kızlar seviyoruz ama dmi? Bu tür düşünceleri kınıyorum.

0|1
    0|0
  • Eski sevğilisi onu kandırmışta olabilir zorla yapmışta olabilir veya kız bir anlık hata yapmıştır sevdiğini sanmıştır bunların olması çok normal. Simdi karşısına sen çıkınca pişmanlık duyuyodur hatta böyle bişeye izin verdiği için kendinden bile nefret ediyodur bunu bilemeyiz gerçi ama bence fazla üstünde durma. Sende haklısın, sevdiğin kıza bir başka erkeğin dokunduğunu düşünüyosun zoruna gidiyo hazmedemiyosun haklısın çok çok haklısın fakat kafanı toparla iyi düşün. O kızı da düşün toplumumuzda bakirelik önemli evet ama sevmekte var bunu unutma

0|0
    0|0
  • Bu bişeylere engel olmamalı, seviyosan senden öncesi değil senden sonrası önemli hayatındaki insanın..

0|0
    0|0
  • bakire olmayan kız elbette sevilir senden öncesi senden öncede kalmıştır senle birlikteyken sana bir yanlışı olursa ne yapacağını o zaman düşünürsün

0|0
    0|0
  • güveniyorsan ve seviyorsan sorun olmaz bunun icin de zaman gerekli sanki sen sütten cikmis ak kasiksin..

0|0
    0|0
  • Sen bakirmisin veya bakirmiydin eger deglsen boyke hissetmeye hakkin yok sizin bakir olmadgnzi ogrendgmzde bizimde duvarlar ustumuze geliyo emin olun

1|2
    0|0
    • Değilim Fakat... Toplum Düşünce Tarzı işte..

• Sen tek basina bir birey olarak gormuyomusun kendini toplumun cani cehenneme temiz degilsen temiz birini beklemiceksin temizlikten kastm bakirelik degl aslnda namus sadece disilere verilmedi bunu akliniza sokun !

• bakir olmayan bir erkegi seviyosam erkeklerde bakire olmayan kizi sevebilir diye dusunuyorum bu devirde artik cok umursamiyolar bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• neden ayrılmışlar ?

0|1
    0|0
    • Bi Fikrim yok

• Laf arasında falan cinsellik konusu acıldıgı zaman benden bilgili oldugunu hissediyorum işte..

• ne diyorkiiii ? demekki cinsel isteiği fazla biri ve dedikleri çok önemli bir de sana çok yakınlaştımı aranzıda birşeyler geçtimi?

• bizim kaldırıp kaldıramayacağımız önemli değil, önemli olan senin kaldırıp kaldıramayacağın. ama düşüncelerimi merak ediyorsan benim için fakretmez ben sevdikten sonra

0|1
    0|0
    • Aynen Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum..

• Eğer dürüst ve sadık kalacağına, Senin içinde şüphe tereddüt kalmayacağına inancın varsa, tartılma anında bunları önüne koymayacaksan neden sevemeyesin ki?

0|0
    0|0
  • ben kendi düşüncemi söylüyorm kabul etmezdm zorla tecavüz falan olsa neyse anlarımda

0|0
    0|0
  • yaşın genç zaten evlenmezsiniz takılırsınız bir süre sonra zaten ayrılırsınız bence gereksiz kuruntular var aklında.

0|0
    0|0
  • Arkadasim sevgilin seninle tanismadan once senin varligindan bile haberdar degildi. O zaman baska birine gonul vermis ve onunla beraber olmus. Bunun icin pisman olmasina gerek yok. Sevmis, inanmis ve beraber olmus. Sen baskalari ile olmadin mi? BEnim tepkim ne olurdu dersen, 4 yillik evliyim. Esim bakire degildi. 4 farkli erkekle tecrubesi olmus. Bu onu kotu mu yapar, kirli mi yapar, Asla. Benin varligimdan bile haberi yok iken baska birilerini sevmis, inanmis, ve askini, hislerini cinselligi de yasayarak paylasmis. Bende esimden once baskalari ile beraber oldum. Ne ben pismanim ne de esim. Seni anliyorum, baska birisi ile nasil zevk aldi vs dusunuyorsun. Sende baska kadinlardan almadin mi? Hem baskasindan zevk almasi sizin beraberliginizden birsey azaltmaz. Askindan vazgecme dostum. Bol san ve mutluluklar.

6|1
    0|1
    • Bunu Söyleyecek birine o kadar çok ihtiyacım vardı ki ilaç oldunuz. aradıgım cevap buydu bu cesareti arıyordum ben günlerdir...

• Ilk baslarda esimin bakire olmamasi bana da garip geliyordu, tipki senin yasadiklarini hissediyordum. Kazak erkegiyiz ya, cinsellik bize mahsus kadinimiz basini evden disari cikarmamamali. Halbu ki cinsellik doganin en temel olaylarindan biri. Iyi ki yasamis, iyi ki bende baska tecrubler yasamisim. Onemli olan birbirimizi tanidiktan sonra birbirimize durust olmamiz. Gerisi bos.

Yükleniyor...