Cinsel Fıkra Biliyor musunuz?

Cinsellik ayni zamanda bir kültür meselesidir. Bildiğiniz fıkralar içinde cinsel içerikli olan, burada anlatabilecekleriniz var mıdır? Ancak bir ricam var. Lütfen Türkçe kurallarına uyarak yazınız.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• 12 yaşında bir çocuk bir kadına tecavüz etmekten yargılanıyormuş, üstelik çocuğun avukatı da bayanmış. Mahkemede bayan avukat, çocuğun pipisini dışarı çıkarıp eline almış ve sallayarak:

- hakim bey, bu çocuk bu ufacık pipisiyle bu kadına nasıl tecavüz edebilir ?

tam bu sırada çocuk avukatın kulağına eğilerek fısıldamış:

- avukat hanım biraz daha sallarsanız davayı kaybedicez.

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir tane bastır diye oğlan varmış.babası bu oğlana 5 ytl vermiş.çocuk markete gidiyormuş.bir kadınla karşılaşmış.kadın:

o parayı bana verirsen sana bacaklarımı elletcem demiş.çocuk parayı vermiş ve kadının bacaklarını ellemiş.ikinci gün yine babası para vermiş.çocuk yine o kadın ile karşılaşmış.kadın:

o parayı bana verirsen sana memelerimi elletcem demiş çocuk parayı vermiş ve ellemiş.üçüncü gün çocuğa babası yine para vermiş çocuk yine aynı kadınla karşılaşmış.kadın:

o parayı bana verirsen seni sikecem demiş.çocuk parayı vermiş.ormana gitmişler sikişiyorlarmış çocuğun babası gelmiş.adam:

bastır oğlum bastır diye bağırmış.çocuk:

bastırıyom baba ama bu veled girmiyor.

0|0
    1|0
  • ayıp be emmi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...