Erken boşalma sorunu ile ilgili önerileriniz?

erken boşalma sorunu ile ilgili önerileriniz? gecitirici sprey ya da başka öneriler?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece 6 ay veya 1 yıl süre ile pek dokunma .Başka herşey verdiğinden daha çok şeyi geri alır yani etkisi aslında bundan gelir.

Keske genclik heyecanı ile mast xperi yapmasaydın ...

0|0
    0|0
    • mast yapmıyorum zaten düzenli cinsel hayatım var ama arada çok erken boşalıyorum dengesizlik var özellikle biraz ara vereyim ilişkiye aradan sonraki ilk ilişkide çolk erken boşalıyorum

• anladım teşekkür ederim

• Gecmis olsun

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer ki sevişeceğiniz mekana girer girmez sevişmeye başlarsanız ve zamanınız kısıtlı ise, partnerin bazı şeylerde rahat değil "hemen bitir de kallkalım modunda ise", sizin korku ve kaygılarınız varsa erken boşalma olur. Gidin mekanınıza birşeyler yiyin, sohbet edin, ufak öpüşme, koklaşma yaşayın, uzun süre ön sevişme yapın, sevişirken ara verin, sen küçük tuvaletini yap, hatta soğuk su ile organları yıka, birde boşalmaya değil uzun sevişmeye odaklan bak nasıl bir ile birbuçuk saat sürüyor.

0|0
    0|0
  • ilişki sırasında dikkatini başka yöne verebilirsin .her an partnerine odaklanman gerekmez .başını kaldır ve hissini azaltmayı dene .birleşme yapabilirsin ama aklını ve bakışlarını başka bir yöne vernelisin .bir an penisinin zayıfladığını hissedeceksin .kendini toparla ve devam et bir süre sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...