Sevgiliniz sizi bakire değilim diye kandırsa............tepkiniz ne olur?

bugun bır erkek arkadaşım anlattı.başına gelen bır olay.bır kızla çıkmışlar 5ay kadar.ve aralarında cınsel yakınlaşma olmuş.arkadasımda kızsan dokunmam demiş.fakat kız değilim demiş.bırlıkte olmuşlar fakat malum kız bakıreymıs.arkadasım gorunce şok olmuş.şimdi aradan 4yıl geçmiş.ayrılmışlar fakat vıcdanıda sızlıyo.pekı sız olsanız bu durum karşısında neyapardınız?

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben araba alıp satarım.hem de epey sıklıkla...93-94 model araba satıcak oluyorum adam geliyor boya var mı diyor?lan salak 20 yaşında bir arabada boya olmaz mı!absürd bir örnek belki ama konuya cuk oturuyor.20 yaşında bir arabada boya olmamasını beklemek ile günümüz kadınlarının bakire olmasını beklemek arasında ciddi farklar göremiyorum.bakireyim dese inanmayacağım için,başta hallolur o konu.not:bekareti zarda arayan biri değilim.bir pisuvardan fazla penis görüp de sırf zar yerinde diye bakireyim ayağı çeken kadınlardan tanrı tüm trinidad tobagoluları korusun.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Hikaye yi bir de karşı taraftan dinlemek lazım. Özür dilerim, kimseyi suçlamak haddime değil, ama, olaylara hep kendi penceremizden bakarız, bunda şaşılacak bir durum yok. Arkadaşın rencide olabilir belki, dört yıl önce yaşanmış bu olayı, eğer başarabilirseniz, bir de karşı taraftan dinleyin derim..

0|0
    0|0
    • o şansım yok malesef.düşünmedımde değil tabıkıde.ınsanoğlu işine geldığı gıbıde anlatabılır bılemem.ama dınlemek ısterdım

• Her zaman, böyle kurtulamaz, ben ce yaşadıklarından ders çıkarıp, bundan sonra ayağını denk alması lazım, çekirge, bir sıçrar, iki sıçrar..Umarım, psikolijik yapısı da bu durumu tolere edebilecek kadar güçlüdür..

• bencede.en azından tövbe etmesı gerekıyo.tabı bılemeyız iç dunyasını.

• O derece yakınlık yaşanmış ve bakireysen girmicek bakire değilsen zevkine bak bebeğim mi dicekti.Kız kendi kaşınmış.Zaten o dereceye gelebiliyorsa ruhunun bakireliği bozulmuş.Davul patlamamış ama tokmağın değmediği yer kalmamış...

0|0
    0|0
  • Cok zor bir durum. O arkadasiniz bence gidip kizdan helallik almasi gerekir cunku hakkina tecavuz etmis dinen.

0|0
    0|0
    • kız etmemış helal.kızda kandırmış ama bılemdım

• Yapacak bir sey yok ne diyim? Allah yardimcin olsun.

• amın.

• salla gitsin.. :) kız kendi istemiş kendini bozdurmayı ben ne vicdan yapıcam ? ayrıca ben olsam helalim der evlenirdim. 10 sene dahi gecse..

0|0
    0|0
  • körün istediği bir göz allah verdi iki göz deyip işime bakardım.

0|0
    0|1
  • zorlama yok birşey yok çocuğun hiçbir suçu yok sormuş etmiş ama kız çok istemiş çocukta vermiş odunu napsınn

0|0
    0|0
  • Kız değilim dediği için takmazdım, sonuçta ortada bir yalan var.. 4 yıl çıkıp ayrılmışlarsa vicdandan çok alışkanlık vardır , ama ayrılalı 4 yıl olduysa hiç takmasın onun açtığı kapıdan şimdiye onlarcası girip çıkmıştır.

0|0
    0|0
  • valla umrumda bile olmazdı açık net.

0|0
    0|1
  • bakire kız bulmuş gerzek birde bırakmış mı

0|0
    0|0
  • önce kendini kandırmış olur

0|0
    0|0
  • Kızı düzer, onu mutlu ederdim.

0|0
    0|1
  • Kabul etmiş yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • hiç vicdan yapmazdım

0|0
    0|0
  • s*ker atarim. yalan yok.

0|0
    0|0
  • Yaw ne yaptida o kanı nerden çıkarttı adetinemi denk getirdi. Ben neler duyuyorum kız tünel olmuş birde kendini kız diye kakalamaya çalışıyir olanda saf erkeklere olluyor. Benim anlamafığım senin arkadaşın sana bunları nasil anlatıyor ? Ben bir bayana anlatmam! Seninle konuşulacak konumu bu ?

0|0
    0|0
    • vıcdan azabı çektığı için ve en ıyı arkadasım olduğu için bır kız olarak bana danısdı.nesını anlamadınkı

• O zaman evlenir

• ciddi düşünmediğim kimse ile yatmam.. kıza aptalca bir şekilde bakire isen dokunmam diye bir soru sormam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...