Bekaret sorularını hala görmek istiyor musunuz?

Tekrarlanan sorularda hemen soru imha edilirken bekaret sorularına aynı şey yapılmıyor. Ve okudukça gerçekten siteden soğuyorum. Az evvel birkaç yorumu da kaldırdım. Bakire olmayanlara o--pu demiş biri. Gerçekten çok ağır ithamlarda bulunuyor. Ayrıca zaten sitede

bekaret 549 soru link

bakire -1000 soru link

Sanırım yeterince soruldu artık bunlar. Siteyi açınca artık bekaret ve bakirelikle ilgili sorular görmek istemiyorum açıkçası. Yönetimden ricam tekrarlanan soruları bir zahmet kaldırsınlar. 549 ve 1000 soru var zaten. Bunlar arama yapınca görülebilir. Üyelerin bu konuda fikrini almak isterim. Ben çok sıkıldım. İster istemez girip bakıyoruz. Çöp sorular artık kalkması ve yasaklanması gerektiğini düşünüyorum. Defalarca sorulmuş.

1|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Cahilce yazılanlar insanı bunaltıyor.

İslamiyete atıfta bunalıp da kendi dinleri hakkında bir şey bilmeyenler de cabası..

Settar olmak gıybet yapmamak, tövbe affedilicilk hakkında bilgileri dahi yok..

Bir de şu saçma krımızı kuşak olayını ortaya surmeleri yok mu gülsen mi ağlasın mı cahilleğe..

Bekaret kadar bakirliği sorun etmemek neyin kafası acaba?

Bu kırmızı kuşak bakirelik simgesi değildir.. Gayret Kuşagıdır..

Yani kız gittiği yerde sabırlı olsun manasında..

Sen git doktora yap , trınakların kazıyana kadar bir yerlere gelmeye çalış. Evde oturan hanım kızmız , mahalleden çıkmayan küçükbey sadce bu zarla sana deger versin..

Eşiniz bakirelik emaresi göstermiyorsa ya aranızda halledin konuyu ya da onu aşagılamadan iffetsiz kadın olarak adını çıkarmadan boşayabilirsniz denir Bakın burda bile bir ölçü var..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Bekaret sorularının yasaklanıp yasaklanmaması önemli değil. Ama bakire olmayanlara hakaret içeren soruların kaldırılmaması bu hakaretlere sessiz destek verilmesi anlamı mı taşıyor? Bunu bilmek istiyorum.

2|0
    0|0
  • düşüncende çok haklısın saygısız seviyesiz kaba insan çok, keske cinsellikte soru sorma ve cevap verme kriterleri daha yüksek experlerle olsa bazı seviyesizce insanları en azından engeller. tabi birde yaptırımlarıda yüksek olmalı

1|0
    0|0
  • Kızların zarından erkeklerin penis boyundan fenalık geldi artık

0|0
    0|0
  • herkesin bekareti kendine bize ne kardeşim herkes anasından bacısından sorumludur başkası gitmiş başkasına vermiş bizi ilgilendirmez aynen katılıyorum yani :)

0|0
    0|0
  • Kuşkusuz katılıyorum...

0|0
    0|0
  • olur sormak isteyen sorsun

0|0
    0|0
  • şu hakaret edenler ip adreslerinden banlanırsa çok memnun oluruz site olarak

0|0
    0|0
  • Sorular yasaklanmasinda bakire olmayanlara hakaret eden kisiler banlanmali bence...

0|0
    0|0
  • gerçekten mide bulandırdı nedir bu bekaret problemi böyle

0|0
    0|0
  • sabit bir soru yapsınlar insanlarda konu açmasın bu sefer sürekli sorulması tabiki sıkıcı bi durum

0|0
    0|0
  • katlıyorum

0|0
    0|0
  • adam gibi bir soruysa yani üzerin kafa yorulabiecekse olabilir. yoksa bence de greksiz.

0|0
    0|0
  • bacım demicene göre :-)

0|0
    1|0
  • ben istemiyorum sormasınlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sadece bu konuda değil diğerlerindede aynı.madem amaç bilgilenmek görüş alamk geçmiştek görüşleri incelesinler amaç meraksa.Haa karalama kampanyası kendi görüşünü empoze etme çabası içinde olanlaara karşıyım.Tekrar eden sorular kaldırılmalı.Bakireliğe gelince bu cinsellikle ilgili bir mevzu değil. Cinselliği yaşayn ya da merak edenler sorsun tartışma meclisi değil burası.İnsanları birbirine düşürmek kasıt.Biliyorumki bu tür sorularda görüş bildirenlerin çoğu cinsellikkategorisinde cirit atıyor birşeyler öğrenmeye çalışıyor. Öğrenmek güzeldir ama hakaret etmek eleştirmek yadırgamak hiç güzel değil.Kazık kadar insanız herkesin aklı başında kimsenin aklına ihtiyacımız yok.Bakirelikte ahlak din vicdan aldatma ikilemi yaratanların amacı farklı.

0|1
    0|3
    • akıllı düşüncelerinize bayılıyorum ve tamamen katılıyorum

• Bugün benim sorumla 5. sanırım gerçi benimki daha çok utanmazlara eleştiriydi ya neyse. Şimdi baktım 2sorudan 1i bakirelik nedir bu ya.. Site başlarda güzeldi ama şimdi sıkıcı geliyor girmek istemiyorum. Uzun zamandırda girmiyordum.

• evet hakaret boyutu benimde canımı sıkıyor.

• aynen yaa bende katılıyorum

0|0
    0|0
  • herkesin bekareti kendine

0|0
    0|0
  • Evet artık çöpe gitsin böyle sorular.

0|0
    0|0
Yükleniyor...