Sevişti bir bakir ile bakire , Erkeğe milli dediler kadına fahişe.

Neden hep kadınlar neden neden ? Dünyanın kuralı mı bu ? İki bacak arasından akacak iki damla kan mıdır kadını namuslu yapan? Yoksa ruh mudur namusu o bedene sokan? Bir zar ile bakire kalır mı sanıyorsunuz o beden? Siz bekareti ne sanıyorsunuz?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında işin mantığı tam düşündüğün gibi.Fakat yaşadığımız coğrafya ve %98 i islam dinini benimsemiş bir ülkenin dini değerlerine ve kültür yapısına bakınca namus iki bacak arası olarak düşünülüyor.İşi mantık çerçevesinden bakarsak evli çiftlerde çok yaşanıyor bu, gönlü başka birinde fakat aynı yatakta yattığı kişi hem resmi hem dini olarak eşi kocası veya karısı.Şimdi bunlar namuslu mu oluyor...Şöyle bir söz söylemek istiyorum biz ne insanlar tanıdık davul patlamamış ama tokmağın değmediği yer kalmamış...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Vajinal bekarete herhangi bir önem atfetmiyorum, hatta tecrübesizliğine veriyorum. Lakin kadının da erkeğin de ruhu, kişiliği, karakteri o* olmasın yeter ki...

0|0
    0|0
  • bekaret diye bişey yoktur dinci yobazların uydurması, dindir kadın tabu haline sokan ve halada sokmaya devam eden kadın saçını kapatyor neymiş efem dinin emriymiş erkek erekte olmasın mış

ben şimdi soruyorum sizlere

kadının saçını görüyor diye erkeğin erekte olduğunu düşünen kadınlar, sizler erkeklerin saçının gördüğünüzde orgazm oluyormusunuz ? ters köşeyimi yattınız :)))

gelelim kızlık zarına sadece insanlarda yoktur bir çok hayvanda varıdır zar bunun sebebbide yeni doğan bir çocuğun rahimi daha gelişmemiştir ve çocuk buyudüktçe rahim gelişir ve bu esnada da mikrop kapmaması gerekir zar bunun için vardır :)

0|0
    0|0
    • Bunu evlendiğimiz adama söylesek ne olur bliyor musun :) + neden bakire olmadığını bana söylemedin? - canım ne bakireliği ya mikrop kapmaması için birşeydi ama küçüklükte işe yarıyor sadece niye takıyorsun ki. +*gitt bir ya o..pu . falan olur sanırım bu!

• bizim insanımız cahil değil süper cahil genç ergenlere sorsan hiçbire bilmez

bir genç kıız büyüyüp geliştikçe zarın da ekkisinin azaldığnı hatta tamamen kaybolduğunu ve ilişki sırasanda kanamanın da olmadığın bilmez ve ertekis gün anasıının evine göndermeye kalkar ve kızın kırılan onuru şerefi haysiyet iki paralık EĞİTİM ŞART ARKADAŞ

• bekaret sadece alısılmıs ve ortaya atılmıs bir tabirdir.. asıl kızlık zarının görevi bekareti belirlemek değildir.. bebekken bezin içinde büyük tualetinin vajinal bölgeye kacmasını girmesini önlemektir asıl görevi.. bunun dusunda erkekler bu kadar rahat ilişki yasayabiliyorsa kadınlarda yasamalı.. + olarak önemli olan kızlıgının bozuk olup olmaması değil.. ilişkiye girip girmemesi değil.. aklı o* olmasın.. yani söyle diyim 25 yasında bir kız icin 2 kişi 3 kişi ile beraberlik yasaması dogal fakat bu sayı 15 -20 hadda belkide sayısını hatırlamıcak kadar cok kişiyse.. budur o*luk..

0|0
    0|0
  • böyle nakaratlarla kendinizi kandırınBunları yazanlar size teselli olsun diye yazıyorlar milleti alıştırmaya çalışıyorlar Bacak arasından akacak kanla alakası yoktur O kanun akma sebebi çok önemli oraya yabancı bir çük giriyor anladın mı şidmi önemli olan o ben çocuğumun annesi şikilmiş olamaz

namus bacak arasında değil beyndedir diyenler o beyinleri kullanın

0|1
    0|0
    • Siz erkekler başka çocukların annesini sikerken çok iyi. Asıl siz kandırın böyle kendinizi. ;)

• sende kaşarsın

• sanada iyi geceler yarın eşin eş değiştirmek isterse onu anlayışla karşıla nede olsa namus bacak arasında değil çocuğun için şimdiden üzülüyorum

• inş. canım ya

0|0
    0|0
  • Önemli olan zar değil hanım efendi ahlak ve namusdur önemli olan kendini eşine saklayabilmektir önemli olan, ben evlenmiş anlaşamayıp boşanmış dul bir kadınla gönül rahatlıyla evlenirim ama evlenmeden başkasıyla ilişki yaşamışlarla evlenmem. Şimdi senin burda söylemek istediğin erkekler suçsuz kızlar suçlu ilan ediliyor diyorsun hayır en az erkekler kadar sende suçlusun eğer bakire değilsen ilişki yaşandıktan sonra terk edilenlerden isen bunda seninde suçun var bakireysende kendini eşine sakla

0|0
    0|0
  • sıktı artk bu muhabbet.. keşke erkeğe fahişe deselerdi. böylece belki bir kadını becermeyi zina yapmayı Allaha isyan etmeyi marifet sanmazdık... iffetli olurduk... evet yanlış sakat olabilir ama bu zihniyet sayesinde birçok kızımız Allaha isyan etmiyor günahkar olmuyor...

0|0
    0|0
  • açıklamadaki sözler sanamı ait ?

0|0
    0|0
  • niye hiçbir kız hem ruh hem bedendir namus demiyorda bozuk plak gibi bu ikisini kıyaslıyor tek tabanca gibi ?

1|0
    0|0
  • ruhu kaşar olmayacak,klavuzu namus olanın

0|0
    0|0
  • Ahlak kimin ahlakı.din kimin dini.namus kimin namusu hiç biri benim değil

0|0
    0|0
  • mesele zar değil,evlilik dışı ilişkidir. ne ruhu. hem erkekte hem de kadında namus kavramı en başta bunu temsil ediyor. ancak tabi bizim toplumumuzda erkek bu kurala bağlı kalmıyor. yanlış tabi ama naparsın genel kabul görmüş bir anlayış

0|0
    0|0
  • topluma göre değişiyor sen en güzel cevabı biliyorsun.

0|0
    0|0
  • Dertlisin?

0|0
    0|0
  • manin guzelmis bende bir maniyle cevap vereyim.. erkek her zaman ilk kadin son olmak isterrrrrr

0|0
    0|0
  • guzelmiş şiir

0|0
    0|0
  • senin dediğin düşüncede bakirelik bir de bunun ispatı olan kan var

0|0
    0|0
  • laf salatasi yapma kiz. usenmeden siir yazmis bir de. onemli iste bekaret.

0|0
    0|0
    • ben değil cemal süreyya yazmış. bir ''erkek'' yani ;)

• seçmelisin.

• sectim.

• o zarın görevi kadınlığı korumaktır. boğazındaki bademcik nasıl mikropları topluyorsa o zarda vajinanın içine gidebilecek mikropları engelliyor... bekaret algısı dini bir meseleye dayanmıyor. ama islam dinine göre zina haramdır deniyor. bekaret arayan her erkek milletin karısına kızına kız kardeşine ablasına vs.. laf atıp göz koymasını biliyor. ama kendisine yapıldığında namus bekçisi oluyor. erkeklerin bu konuda egemen olduğu bir dünyadayız.

kadınlar yaparsa fahişe erkek yaparsa milli deniyor evet. çünkü kadın hala mal gibi gözüküyor... erkek ise sahip... ben böyle dünyanın...

0|0
    0|0
    • üzülsende değişen birşey yok güzelim. sen hayatını bildiğin gibi yaşa. kimse umrunda olmasın.

• bu olaya mande uyuzum

0|0
    0|0
  • ben bakire ama anal yol ile birlikte olan kadında gördüm

bakire olmayıp sonradan kapanan kadında..

0|0
    0|0
  • önemsiz bir şey olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bekaret değerli bir şey hem ruhta hem bedende oldukça..

0|2
    0|0
    • teşekkürler. bir şair'in dudaklarından döküldüğünü tahmin etmiştim

• Herseyi yapip, bacagini acmayan kizlarda bakire sayilmaz.

1|2
    0|0
Yükleniyor...