Buradaki kızlar neden böyle?

Burada arkadaş olarak konuşmaya başladığım her kız konuyu belli bir süre sonra sekse getiriyor.. ilk gün bile kucağıma oturmak isteyen vardı, diğerleriyle de en fazla bir hafta sonra ya erkek arkadaşının ona yaptıkları ya da bir şekilde cinsellik konularına dönüyor.. tamam hemen erkek arkadaşı olduğunu anlatması biraz kendini korumaya almak gibi ama neden cinselliğe giriliyor hemen? Gerçek hayatta böyleler mi acaba?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok ilginç cidden bir bayan yazsa şaşırmazdım kızların böyle yapmasına şaşırdım.

0|1
    0|0
    • bana mı denk geliyor bilmiyorum ama burdaki erkeklerde yaşamstr bunu kesnlkle.. birz samimi olnca konu orya ceklyor..

• şimdi özelini anlatan insanları burda ifşa etmiş gibi olmak istemdiğim için gizldm özellkle.. hepsi kendi için byle dusndgmu sanblr.. yanı ordan gectıgını dusunseler bıle bu kadar basıtlesmelerı herksn goznde onlar ıcın eksi olr ama blmyrm... snra da burda sevglm benı terk ettı dıe sorular artar :D

• Pekala sen bilirsin :)

Kızlar Ne Diyor 4

• onların çoğunun adı harun. dikkatli ol.

0|2
    0|0
    • :) inanırım :) nedense pasifler gercek hayatta benı bulr :D burda garantideyım en azndan :D

• Vurdurun kizlar vurdurun

0|1
    0|0
    • ya hayır karşı cinsle direk bu muhabbete girme amacı nedir anlamadım.. yeri geldi mi yaşanılır veya konuşulur ama direk bu konuya girmeleri garip... bir ikisi değil hemde..

• vudurak bari :D

• memnun olman lazım ama ilginç :D

0|0
    0|0
    • ya açıkcası nefes alsın yetercilerden değilim :) cinsel isteklerim farklı da değil ama her kıza cınsel anlamda yaknlasmak brz garp.. cinsellk duygusal bagı olan brısyle guzl bence.. kısılgm geregı bayanların narın ve değerlı bır yapya sahp oldgnu dsnr ve herkse aynı derecede saygı duyarm ve dnlerım.. ama sanırım bu duygsal bır cagrsma neden olp byle bır sonc dgryor. :)

• ks kızları hep hayalci şirin :)

0|1
    0|0
    • kesinlikle... ama erkek arkdslaryla yasdklarnı anlatmktan ne zewk alyrlar cozemedm :)

Erkekler Ne Diyor 4

• ironi mi var anlamadım :D

0|1
    0|0
  • ters psikoloji mi yapıyn anlamadım k. :D

0|2
    0|0
    • sadece karşılaştığım ve açkcası rahatsz oldgm brsy... ;)

• kesnlıkle.. ama brz bsyler paylstgna tum cnsel haytnı anltman bırz garp :))

• yokluktan oluyor ıolabilir ya da bunu büyüklük oarak görebilenler var buna denk geldim umarım her şey güzel olur D:

• seni dost bilmeleri birazcık kıçını kaldırmış anlaşılan... bizde konuşuyoruz ama ulu orta kalkıpta bu kızlar niye böyle demiyoruz. ayıp kardeşim ben samimiyetine inanmıyorum. tamamen tuzak soru bu..

0|0
    0|1
    • :) ben kimim ve kimlerle konsyrm ulu ortayms bır acıklarsan bende kendmden utanym... dsuncelı delıkanlı ayklarnı baska sorlarda yapablrsn ;)

• alkış beklemediğimi bilmen gerekli...

• yoo gayet normaller bence öyle konuşana raslamadım ben

0|1
    0|0
Yükleniyor...