Lezbiyen arkadaşım var herkes onu dışlıyor.

Okulda herkes biliyor lezbiyen olduğunu zaten konuşmasından giyinişinden anlaşılıyor kendisi benim en iyi ve tek arkadaşım herkes onu dışlıyor dalga geçiyor. Biz artık bıktık ne yapmamız lazım?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin en büyük hatan bu konuda bu siteden yardım istemen. Önce diğer cevapları takmamalısın. Sonra da okulundaki diğer insanları takmayın.

1|0
    1|0
    • İslam düşmanı olduğunu bu kadar belli etme bence. Sana yararı olmayacak aksine azap göreceksin.

• Sözlerinden belli ahlaksız birisi olduğun. Seni karsıma alıp laf münakaşasına bile girmem.. Neyse iyi sohbetler sana.

Erkekler Ne Diyor 6

• Onun arkadaşı olarak ona yardım edip bu yanlış yaşam şeklinden kurtulmasını sağlaman lazım. Ondan sonra da isteyen istediğini desin, sen ona bu yardımı yaptıktan sonra her şeyin üstesinden gelebilirsiniz ikiniz.

1|0
    1|0
  • Lezbiyenlik ve gaylik cok kotu bir durum ALLAH U TEALA lut kavmini bu yuzden yok etti arkadasini en kisa zamanda dondurmelisin bu yoldan

1|0
    3|0
  • lezbiyen kluplerine katılsın.

1|1
    0|0
  • Ks nin genç üyelerine getir emanet et, onlar arkadaşını heteroseksüel ederler.

0|0
    1|0
  • onları boş insan olarak gör takmayın tamamdır

1|0
    0|0
  • Escinselligi sevmem ama insanlarla dalga gecmek yanlis..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir sey yapmaniz gerekmiyor, oncelikle arkadasin bunu bir sir olarak saklamaliydi, her kesin ona dislayacagi malumdu tabi,insanlar nasil ogrendise,artik gec,en iyisi hic degilse yalandan boyle bir sey olmadigini soylesin herkese, ve ya artik lezbiyen olmadigiini

1|0
    0|0
  • Onu daha çok islama yönlendir, dini kitaplar okut ki, yaptığının ne derece bir azap getirecegini bilsin ve ona göre artık davransın..

Kalkıpta dışlayanlara kötü söz deyip, lezbiyen olanı baş tacı edemeyiz öyle değil mi..

0|0
    2|0
    • Ben İslam düşmanı değilim ama sen insan düşmanısın. Bu devirde bu ne cinsiyet ayrımcılığıdır ya ? Not: İslam düşmanı değilim; İslam'ı kıçından anlayanların düşmanıyım. Bkz. "Sen."

• Sen ve senin gibiler neden İslam'a inanıyor biliyor musunuz ? Korktukları için. Yoksa hiçbiriniz inanmaz ona.

• Egerki dediğin gibi değilse bütün günahlarımız senin boynuna olsun..

Yükleniyor...