Çocuk gay çıkıcak galiba.

Dün gece sarhoş geldi. Aşkım sana aşığım sana hastayım köpeğinim kulunum vs vs.

Ama o kadar feminendi ki, kendimi kötü hissettim. Sanırım straponlanmak istiyor. ve bende böyle bir şey hiç yapmadım :S

Lütfen düzgün insanlar kırıcı olmadan cevap versinler.

Çocuğun gay olma ihtimaline dair iddialar zaten eskiden vardı. Biseksüel olup olmadıgını açıkça sorduğumda hayır, dedi. Ama çok efemine bir tarafı var. Bense ilişkide kadınlığımı deneyimlemek istedim, onunkisini degil açıkçası. Herşeye rağmen sarhoşkenki açılımı hoştu. İnsanca, pek insancaydı yani.

İki senedir tanışıyoruz. Tanıdığım ilk günden beri yazıyordu. Evet böyle bir adam aşık olsa size ne yapardınız?

P.S. Cinsel ilişkide kendimi kötü hissettim :S

Şimdi bu aşk mı cinsellik kategorisine mi girer?

Güncellemeler:
arkadaşlar cevaplarınızda dikkatli olun. net olarak telaffuz ettiği şeyler var. net olarak s-k-l-mek istediginden bahsetti evet. sabahsa sadece o şekilde yazılmış ve oynanmış bir şeyin parçasıydı dedi, saçmalama dedi. rahatladım.
ya ben seviyorum cocugu bisey istemiyorum :(

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Smdi herseyden once senin tarafindan becerilmek istemesi gey oldugu anlamina gelmez. Yumusak konusmasi da... belki efendi kole fantazisi vardir... veya, erkekler de sefkate ihtiyac duyar ilgi sefkat ister ama belli etmez. Sarhosken bunlari belli etmis olabilir. Sarhoslar saginda solunda kim varsa erkek mi degil mi dinlrmez oper.. simdi bunlar gey mi..

1|0
    0|0
  • Çok ilginçmiş gerçekten o kadar yıllık bir biseksüelim straponlanmak isteyen biseksüel duymadım. ap biseksüeller genelde kadınlarla aktif, erkeklerle aktif-pasif oluyor. Ben hem kadın hem erkek için aktifim. Belki de bu nedenle çok iyi bilmiyorum. Dört yıllık ilişkimizde 2 kere başka bir erkekle beraber oldum bunu da kız arkadaşım yurtdışındayken yapmıştım. Geldiğinde de açık açık anlattım. Keza biliyor biseksüel olduğumu da. Herşeye rağmen beraberiz ve nişanlandık. Ama seninki bişeyler kanıtlamak istiyor gibi biraz heralde dikkatli olmakta fayda var.

0|0
    0|0
    • ne gibi bir şeyleri

• bunu anlayamamak için ayrı bir çaba gerek heralde anlattığına bakılırsa. Neyse zaten alan memnun satan memnun

• ya anlamadıysam gerçekten anlamadığım için soruyorumdur :/ açıklayacaksan açıkla birader hayret bişi

• niye gay olsun paranoyak mısın

1|0
    0|0
  • Kölelik ruhu işte kendini sahibine adayış. başka sekilde yorumlamak riskli.

1|0
    0|0
  • şimdi şöyle birsey var sen ona ne hissettiğinle alakalı

eger gay oldugunu ögrendiginde bölesini hiç sevmiyorsan onu geri döndurmeye calısarak egonumu tatmin edeceksin

yada seviyormusun sevyorsan neden oldugu gibi kabul etmiyorsun

ne istiyorsun lan sen cocuktan?

0|0
    0|0
    • :( lan mı..:/ bişiy istemiyorum, sevmek istiyorum onu. biraz güçlü durursa, hisleri de gerçekse çok mutlu edebilirim onu

• nası yani.

• sabah ayrı aksam ayrı takılıyorsanız

ilerde içmedende konusamıyacaksınız birbirinizle

• vay arkadaş. zor gerçekten. peki seni istemiyor mu? yani senin istediğin şekilde

0|0
    0|0
    • biliyorum bir şekilde istiyo ama.. işte.. bilemedim

• Sıkse pıc dersınız sıkmese gay dersınız valla çok garip bu kadınlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...