Erkek arkadaşımı kaybettim..

Bazıları bunu hastalık gibi görüyor bazıları saçma sapan buluyor.Ben Gayım.Ve sevgilim vardı.yani bildiğiniz gibi değil.biz birbirimize aşıktık hem.yolda gören askerlik arkadaşı der.Yani,cinsel hayatımız falan herşey doğru yolunda gidiyordu.2 yıl hollanda da yaşadık.Geri döndük,Sonra da çalışıyorduk ikimizde 1 evde kalıyorduk.Birgün iş çıkışı araba çarpmış.Trafik kazası olay yerinde can vermiş..Çok kötüyüm aradan 1 hafta geçti hala kendime gelemedim.lütfen beni yalnış anlamayın ben sizin bildiğiniz gaylardan değilim.kendi halimde,erkeğini seven birisiydim şimdi bu bazılarınıza aptalca,saçma,komik gelebilir..Fakat ben seviyorum.Hem,sevmenin din,dil,yaş,cinsiyyet farkı yok ki..

lütfen beni yalnış anlamayın.pek arkadaş canlısı tip olmadığı için arkadaşlarım yok..Kalbim dolu ve buraya yazmak istedim..

ne yapabilirim?...

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• yazdıkların gerçekten çok üzücü ama bildiğiniz gaylerden değilim cümlesini okuyunca gülmeden edemedim aynı zamanda da kızdım. eminim gay olduğun için zorluk çekmişsindir. ama buna rağmen transeksüelleri aşağılayıcı bir tutum içinde olman beni şaşırttı. soruna gelince bazen her şey istediğimiz gibi gitmez ve acı olaylar yaşarız. bazen mutlu oluruz bazen de üzgün. bunu da yaşaman gerek ve yaşa. zamanla her şey eski haline döner. ama bunun için daha çok erken.

0|0
    0|0
    • Ben sizin bildiğiniz gaylardan derken.kıvıran,totoş totoş haraketler eden,her gelenle yatan gaylardan değilim demek istemiştim burda gülünç birşey yok. anlatabiliyormuyum?.

• olmayabilirsin ama o insanları dışlarak konuşman doğru değil. sen onların kadınsı hareketleri için aşağılıyorsun ama başkası senin cinsel birleşme şeklini aşağıladığında kendini savunursun.

Kızlar Ne Diyor 8

• ağlayacaksın, üzüleceksin, yasını tutacaksın, hatıralar canlanacak gene ağlayacak gene üzüleceksin..ama bir gün gelecek normal hayatına geri döneceksin ve zaman zaman hatırlayıp hüzünlenecek, belkide bir iki dakika göz yaşı dökecek sonra bir kapı ziliyle bile unutacaksın..

0|0
    0|0
  • başın sağolsun daha çok konuşucak insan arıyo gibisin koybolmuş gibisin bence biraz kendine zaman tanı ölüm baki diğil unutma umarım düzelirsin zamanla

0|0
    0|0
  • başın sağolsun. yanlış anlayacak hiçbir durum yok, senin tercihin kimseyi ilgilendirmez. üstelik bir can kaybından bahsediyorsun. çoğumuz televizyonda duyduğumuz ölüm haberlerinden bile etkileniyorken senin zamanında bir hayat paylaştığın insanı kaybetmen tabii ki üzücü. umarım en kısa sürede acını dindirir eski huzuruna kavuşursun. kendini farklı şeylerle oyalamayı dene.

0|0
    0|0
    • işte beni anlayan birisi.. teşekkür ederim..

• yardımcı olmak isterdim ama yapabileceğim bişey yok üzüldüm açıkçası bende kaybetmiştim arkadaşımı seni çok iyi anlıyorum.

0|0
    0|0
  • başın sağolsun.

bunun hapı yok ki, acını çekeceksin.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Yapabileceğiniz en güzel şey onun için dua etmeniz

0|0
    0|0
  • Alışırsın bir süre sonra.

0|0
    0|0
  • Gay ol ya da olma fark etmez sevdiğin birini bir hafta önce kaybetsen gelipte nete girip buraya yazmazsın kaldıki sevgilisi falan olmasa bile bir insan yakınını kaybedince en az bir ay kendine gelemez. Bana baya sallıyomuşsun gibi geldi sevdiği ölen insan ne yapmalıyım diye sormaz be ne yapılacağı bellidir oturulup yas tutulur anlatım dilinde hiç duygulu değil yani zerre kadar inanmadım sana

0|1
    0|1
    • anlatamıyorum galiba..kalbim dolu arkadaş çevrem yok...

Erkekler Ne Diyor 3

• Psikologdan terapi almanda büyük fayda var.Sevdiğini kaybetmişsin sonuçta.

0|0
    0|0
  • ben sizin bildiginiz gaylerden degilim ne la?

0|1
    0|0
    • namuslu gay a:Sdasd

• gülün,dalga geçin hatta eğlenin.Bazılarınızın baksan kızarkadaşı bile yok varsa da hepsiyle yatmak gözüyle bakıyorsunuz..yani orda size ben her gelen gidenle yatan gay değilim. onu demek istemiştim.uncaligitar senin aklın şeyine çalıştığı için sen anlamazsın ne demek istediğimi.

• oha mk cinsel hayatmı gotten mi sıkıyodun yuh lan gay olu gay mq evladı

0|2
    3|2
    • bak senin gibiler yüzünden ben bu istanbuldan da senin gibi insanlardan da nefret ediyorum..

• Yahu gerzekmisin? salak mısın? benim seninle bir alıp veremediğim yok.Senin benimle var galiba.Sanane ? gaysam gayım? senin babanmıyım? kardeşinmiyim? abinmiyim? sanane?

• erkeksen erkekliğini bilce olom gay piç

Yükleniyor...