Poposuyla taciz eden adam gay midir?

yine bir metrobüs vakası.. adamın arkası dönük,benimde. ama adam poposunu popoma bastırıyor sürtüyor falan nedir bu şimdi? gay mı bu adam? böyle zevk mi alınır? komiğime gitti :D

Güncellemeler:
bu arada bilerek yaptığını anladığım an uzaklaştım. manyak herif :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kıçına yer bulamamıştır veya ağır abazadır.

0|0
    0|0
  • ahahahahha :D adamdaki fantaziya bak yuh :D

0|0
    0|0
  • kalçalarını hissetmek için yapmış olabilir.gaylikten değil .görmezden mi geldinz yoksa tepkı mıverdınızmı

0|0
    0|0
    • uzaklaştım

• bazı kızlar özellıkle yanyana otururkn toplu taşıma araçlarında filan bacağı bacağıma değiyor ama kendsi çkmeynce bnde çekmıyorum doğrusu tabiki alımlı seksi bir bayansa :)

• Sen hiç tepki göstermedin mi şimdi bu duruma?

0|0
    0|0
    • dedim ya anlamadım önce, poposuyla taciz edice aklıma gelmezdi :D kasıtlı yaptığını anladığım ana uzaklaştım

• peki o adam önü dönük olsa sana yaslasa o zaman ne düşünürdün açık konuş :)

0|0
    0|0
  • seni tahrik ediyodur poponun yumuşaklığına bakıyodur :)

0|0
    0|0
  • hayır canım öyle tatmin olmuş senin popunu hissederek

0|0
    0|0
  • poponu hissetmek istemiştir. Maksat temas olsun.

0|0
    0|0
  • Ya gecende kizin biri bana popsunu bana yandan surttu durdu, manyakmidir nedir, inip arkadakine bindim. Sapik muamelesi gorup meydan dayagi yemeye hic niyetim yok...

0|0
    0|0
  • Gay değildir ama sana değdiği için zevk alıyordur değişik bir durum yani illa önü dönemsi lazım değil senin poponu kendi poposunda hissetmesi ona zevk verebilir... ayrıca ben erkek olmama rağmen kadınlarında bunu yapıyor ben kaçıyorum onlar sürtünüyo kendimi zor kurtarıyom :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk defa böle bişey duydum komik yaa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...