Anal ilişki daha mı etik geliyor?

Sorum Anal iliskiye giren bakire kizlara; Anlayamadigim ve tasvip etmedigim bir konu bu,bir kiz ozellikle de insan bu tur iliskiyi vicdanini rahatlatmak icin mi tercih eder yoksa bilemedigim bir sebep mi var?Kaldi ki bu tarz bir iliski her acidan "ters"bi tarz...Hatta igrenc otesi..Yani bekaretini kaybetmemekten daha mi etik ve dogru geliyor tercih edenlere?Yani bekareti evlendigin erkege saklayacaksin ama postu deldirebilirsin mantifinin altindaki psikolojiyi merak ediyorum...Anal tercihinin siniri yok biliyorum ama ben ergen bakire kizlarin bu utanc verici duruma kendilerini neden dusurduklerini gercekten merak ediyorum..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yapmaya zorlayan bir toplumda yaşıyoruz malesef. Erkeğin ihtiyacı olarak kabul gören bir olay kadına bu özgürlüğü tanımıyo. Bayanda ihtiyacını karşılamak adına bu yolla tatminini sağlamaya çalışıyo. Doğru mu yanlış mı kişiye göre değişir. Cinselliğın bir ihtiyaç olduğunu kabul edip bekaret tabusunu yıkmadıkça bakireliğine güvendiğiniz kadınlarınızın gizli kaçamaklarını ömür boyu taşıyacaksınız

1|3
    1|0
    • Aklina yanayim senin

• Zevk konusuna girmedim ben ancak analında bir zevkinin olduğu yadsınamaz. Vajinal seksin ayıp, günah karşılanması olmasa insanlar buna zorlanmaz demek istiyorum.

• Evet ona bakilirsa oral da zevk unsuru,dildo da,fantazi ve tercihlerin siniri olamaz.Ben zaten bunu sorgulamiyorum sadece Turk mantiginin toplumsal baski ve belirleyiciligi uzerine cesitlemeler esasli dorguladim

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya nasıl acımıyo bende bunu anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Millet bekaret bekaret diye kendini parçaladığı sürece böyle devam eder. Sorulan soru

"bakiremisin" cevap evet mi? evet. Arz Talep

0|1
    0|0
    • Neden anal seks sadece zorunluluk durumunda mı yapılır bence tam tersi her iki taraf içinde bir zevk tercihidir...

• Bunu tercih eden insanlar ikilem içinde hem bekaretlerini korumak istiyorlar hem de ilişki yaşamak. tercih meselesi tabiki

• işte bocalamak diyorum buna.. hem toplumdan korkuyor hem de isteklerini de yaşamak istiyor, böyle arada kalmış bir şekilde bocalıyor.. ya yaparsın istediğin gibi seksini kimseyi umursamadan ya da bakireliğe çok önem veiyosan tutarsın kendini.. böyle arada kalmış şeylerden nefret ediyorum.

0|2
    0|0
    • biraz kendini kandırmak gibi

• Yani evlenecegi vatandas delil olmadigi icin sutten cikmis akkasik gibi icine sindirecek ve kizin da vicdani rahat olacak..dedigin gibi yasayacaksan insan gibi yasa cinselligini ve once kendinle hesaplas...

• tabi ki öbür türlü o şekilde evlenince eşinin çocuklarının yüzüne nasıl bakıcak, dürüstlük en güzeli

Erkekler Ne Diyor 2

• bende sende haklısın bu p*rno filmleri kaldırmak erkeklerin penislerine çivi çakmak kızlarında popolarına ve vajinalarına şifreli kilit takmak lazım

1|0
    0|1
  • çoğu bekaretini korumak ve evleneceği kişiye tertemiz gittiğini zannettiği için,bazılarıda g*tü kaşındığı için

0|1
    0|0
Yükleniyor...