Anal ilişkide yaşanan durum.. Ondan soğudum, ne yapmalıyım?

Kız arkım bakire olduğu için ters ilişkiye girdik makatından dışkı geldi biraz arkadaşlar lütfen ciddi cevap verin ben çok soğudum kızdan. kondom a bulaştı . kızdan uzaklaştım itici gelmeye başladı ne yapmam lazım

0|0
19|28

En İyi Kız Görüşü

• Ulan nerden denk geldim bu soruya :D

Her kız kolay kolay senin o dediğin işi yapmaz .

Yaptıysa da gercekten deger vermiştir sana

Sen kalkıp bir de burda utanmadan bunun lafını yapıyorsan kusura bakma nankörün hobbitin önde gidenisin

Ayrıyetten her işin kendine has bir uslübü vardır .

Sorun kızda değil sende

Çıktıysa da ne çıkacagını beklıyordun mk gt dedıgın erkekde de var bayanda da sana yapsalar farklı bırsey mı cıkacak .

Bi çok erkegın isteyip de alamadıgı birşey o ve sen laf edıyorsun

6|12
    0|3

Kızlar Ne Diyor 18

• Kızdan soğumuşmuş hem kızın sağlığını bozacak birşey yap em bok deliğinden bok çıktı diyesoğudum de adammısın acaba sen?

7|5
    1|1
  • Ne bekliyordun makatından gül mü çıkacaktı?

8|2
    0|0
  • Hiç soğuma kızdan. Sen işi bilmiyorsan bu işin taktiklerini acemiyim diyorsan yapmıyacakdın o zaman :D

6|2
    0|0
  • HAK yolu varken B.K yoluna giderseniz böyle olur !

8|0
    0|0
  • uzuldum acıkcası. ıkınızın adına da. kız yeterlı temızlıgı ya da hıc bır temızlıgı yapmamıs olabılır.belkı de bılmıyordur. gercekten ıtıcı bır durum.ama bunları bılıpte yapılması, ya da gereklı onlemler alınması en mantıklısıdır. sevıyorsan bilmediğine yor. sevmiyorsan da bır kıza bunu yaptıgın için kendine kız.

0|0
    0|0
  • Kizin bakire olduğunu biliyon o isi yapiyon altın cikmasinimi bekliyon

0|0
    0|0
    • normalde çıkmaması gerkmiyo mu? videolarda falan çıkmıyo çünkü

• Yorgun panda aciklamis

• sokunca yapası mı geliyo?

• Gül bahcesine girdin de bok çıktı gibi bir tepkin var -.-

0|0
    0|0
  • ne çıkmasını bekliyordun ki

0|0
    0|0
  • Orada olmaması gereken o değil senin penisin.Hani dağdan gelip bağdakini kovmak derler ya o hesap :D

11|7
    1|1
  • resmen salaklık yapmışsınız. yani sonuç da sürpriz olmamıştır herhalde. şimdi iyi düşün ve aslında kızdan soğuman için hiç bir neden olmadığını anla. çok istiyorsanız da adam akıllı ilişkiye girin, sırf bekaret adına kıza da acı çektirme, kendini de şu duruma sokma.

4|3
    0|1
  • Iyyy bencede itici gelmiştir.

1|0
    0|0
  • hem istersiniz hem beğenmezsiniz. bir insan kaç cm içini temizleyebilir ki ne bekliyordun

5|2
    0|0
  • ahaha soruyu gordugum an koptum resmen :D hak yolu varken bok yoluna girersen boyle olur :D

9|3
    0|2
  • Sen ne bekliyodun gül yaprağı mi bulascakti? Domates kabugu bulascak tabi.

6|6
    1|0
  • ne salaksın ya kız arkadan veriyor sen laf söylüyorsun millet arıyor da bulamıyor :)

6|9
    1|0
  • Hem bok yoluna giriyorsun hem de bok bulaştı diye şikayet ediyosun.

Bu ne skimsonik iş...

10|7
    0|2
  • ben sizin sevginizi anlamıyorum kardeşim vericeksen doğru yoldan ver yok ben fantezi istiyorum arka seviyorum dersen de git erkeklerle çık anlamıyorum ben bu işi ya seviyodun ne oldu seven hertürlü sever sizde sevişmenin ilişkinin adını sevgi aşk koymuşsunuz yazık

2|0
    1|0
    • fantazi değilki o öyle istedi yok olmaz mı deseydim

sevgiyle ne alakası var ne dar kafalı insan çıktın be

• ne alaka aşk acısıyla + aşk acısı geçen biri değilim sevgiyle çok alakalı neyse sevgiline yazık o seni hala seviyor zannediyor

• kardeşim sen anlamakta sıkıntı çekiyorsun seviyorum hemde çok olay bu değilki onu idrak edemiyosun neyse anlatıcak değilim baştan

bir yaran var senin belli

• sevıyor muydun kızı yasnz kaç canm

1|0
    0|0
    • evet seviyorum ben 24 kız 21 yaşında

• doğru tutamaz da filmlerde tutyorlar

• evlense bı nevze gnahı temzler yahu...

Erkekler Ne Diyor 28

• Kusura bakma kardesim ama "senin canin yanarken benim haz almam mumkun mu?" diyemedigin ve erkekligine gem vuramadigin icin bana gore senin degil de kiz arkadasinin senden sogumaya hakki var.

6|0
    0|0
  • Galiba sen kızın sana gosterdigi fedakarlıgı da anlamazlıktan geliyorsun ve asıl amacın zaten bunu uygulamaktı , is bitti konu bitti ask bitti buralarda mantıklı bir ayrılma sebebi arıyorsun...

Sana cok sey denir .. de yeri degil ...

1|1
    0|0
    • nerden biliyosun aşk bitti sevgi bitti ne ayrılması kafanda kuruntu uydurup duryorsun ilginç

moralinmi bozuk neyin var belli değil saçmalıyorsun sadece yazıkk

• E ayrıl o kadar itici gelmeye başladıysa ne diyelim biz şimdi?

3|0
    0|0
  • Kız arkadaşının yorumunu okur gibiyim. "Erkek arkadaşıma arkadan verdim, benden soğdu. Acaba neden?".

3|1
    2|0
  • Tam yeri gelmişken söyliyeyim.

B.kunu çıkardınız.

4|0
    1|0
  • arkadaşım yapacak bişey yok artık... anal ilişkinin kötü sonuçlarından birisi işte.. benim için bayanın kalçalarının görüntüsü görsel bir zevktir, ordan giriş yapmayı hiç bir zaman tercih etmem şahsen. bayan arkadaşın bakireymiş anala yönelmişsiniz keşke yapmasaydınız. benim için anal ilişki sevgiyi ve saygıyı çok körelten bir uygulama.

1|0
    0|0
  • olum s...tıgn yer b*k delıgı anladn mı ?

3|1
    0|0
  • bi tuhaflık var bu işte

ordan bor mineralleri çıkmalıydı.

bok değil.

neyse olmuş bitmiş...

5|0
    0|0
  • bence insan sevdigi birini o duruma koymaz heleki bide anal ilişkiye girmez nasıl bir sevmedir o tartışılır.

tiksinir insan benimde bir defa başıma geldi zaten ilk ve son anal ilişkim oldu igrenç bir durum hem dini yönden hemde temizlik yönden midenin kaldırmayacagı bişi bence tiksinmekte haklısın

0|0
    0|0
  • dayı oradan ne çıkmasını bekliyordun nutella filanmı? p*rno filmlerde gördüğün herşeyi yapmaya kalkarsan kesin cinsellikten soğursun.

ha birde 2girls1cup ya da 1priest1nun videolarını izlede tam olsun bu bok muhabbeti.

0|0
    0|0
  • Öyle bilinçsiz anal seks yaparsanız olacağı o tabi...

0|1
    0|0
    • normal mi yani olması

• bu işin bilinci nasıl ediliyor ki kardeş

• Bu saatten sonra ne farkeder ki bu kadar hatunu ve kendini anal sekten soğuttun hiç mi Google amcaya sormak aklına gelmedi?

• Anal ilişkiden önce lavman yapılması gerekiyor. Duşa girip ilk olarak duş başlığını çıkarıp anüsün içine su doldurunuz. Bundan önce tuvalete girip ihtiyacınızı giderin. Daha sonra suyu doldurup iyice temizleyiniz. İçeride su kalmasın yoksa seks sırasında talihsizlik yaşanır. Daha sonra şampuan ile iyici yıkanın.

0|0
    0|0
  • İtici gelmeye başladıysa itici gelmeye devam etsin bir zahmet. Hay ben sizin biiiiip, düüüüüt, hooooooonkk, zort zoooooortt.

0|0
    0|0
  • Aq kızda sadece kendi zevki için senle birlikte oluyordu ya sende soğudun. Çok gerizekalısn keşke ölsen dicem seni sevenlere yazik*:/

0|1
    1|0
  • hatalı Analasex yaparsan olacağı bu :) ne diyoruz her şeyin yolu yordamı var birader temizlik yapmadan tabi gelir kızın suçu yok suç sende :)

0|0
    0|0
  • Böyle kişilerede veriyorlar işte!?

1|1
    1|0
  • kıza önce lağman yaptırmalıydın adamım becerememişssin sen

1|0
    0|0
  • Böyle bir riski bilerek yapmış olmalısın , bir sonraki sefere temizliğe daha çok dikkat edin

0|0
    0|0
  • Anal hayali fantazilerimden soğuttun beni.

0|0
    0|0
  • ne beklıyodun? çok fılımızlıyrsn adamım :))

0|0
    0|0
  • sen ne bekliyodun normal değilmi arkadan yapıyorsan bu ihtimali göz önüne alacaksın malesef

0|0
    0|0
  • ne bekliodun sen hem anal ilişki yapılmadan önce temizligi var onun

0|0
    0|0
  • Keşke anal yapmadan önce kıza lavman yaptırsaydın:)

0|0
    0|0
  • Ne çıkmasını bekliyordun?
    Deve mi?
    Amk ergenleri...
    Olacak olan buydu zaten.
    Hevesini aldın şimdi de soğudun.
    Ortalıkta adamım diye dolaş ibine...

4|1
    0|0
  • b*k çukurundan ne çıkmasını bekliyordun ?

diyeceklerim bu kadar

2|1
    0|0
  • nasil girdi ya ben beceremedim :(

0|0
    0|0
  • kızın poposuna giriyorsun tabi ki dışkı gelecek

sen ne gelmesini bekliyordun

3|0
    0|0
    • kardeş vardır kızın bildiği sandım yaptım bilsem yaparmıydım

ben normal istedim o istemedi ozaman öbürünede yok desyedi

• :D Hahaha... "Kendine baksaydı çıkmazdı birşey" demişsin bir yorumda ona çok güldüm. Sen onu s*çmıyor mu sanıyordun?.. Kızcağız seni de üzmemek için kabul etmiş, fedakarlık etmiş, sen burada b*k muhabbeti yapıyorsun utanmadan. Ne boş beleş insanlarsınız anlamıyorum ki...

6|1
    0|0
    • kendi istedi kardeş ben zorla birşey yapmadım

zor oluyor anlaman ama çalış bence anlamayı

• ya bir git, "kendine baksaydı çıkmazdı bişey" diye yazan sen değil misin kardeş? ben mi yanlış okuyorum yoksa? ayrıca kız sana teklif etmemiştir eminim, sen istemişsindir.. ama bekaretini almaktan tırstığın için, ya da kız sana onu vermek istemediği için iş anala kalmış, b*k yoluna girmişsiniz. o kadar basit

Yükleniyor...