Aids olmaktan çok korkuyorum, ne yapmam lazım?

bi bayanla birlikte oldum okey ın kondomundan kullandım kondom takılıyken kadın oral yaptı öncelikle bana dişleri filan baya hissettim sonrada bütünleşme oldu o sırada delinmiş ve oradan aids olmuş olabilirmiyim çok korkuyorum :( 9 gün önceydi napıcam ben

Güncellemeler:
kondomun delinip delinmediğini bilmiyorum sadece oral yaparken dişleri delmiş olabilirmi ondan korkuyorum

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Kapma olasılığı yüksek.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• kadının hastalıklı olduğu kesin mi yani

0|1
    0|0
  • ee dikkat etmezsen olursun arkadaşım ne olduğu belirsiz kadınlarla olursan sonucuna katlanırsın.

0|1
    0|0
  • umarım kapmışsındr hastalıgı

0|0
    0|5
    • neden böyle dedinizki

• zorunami gitti

• hıı evet:D

Erkekler Ne Diyor 6

• delinmiş olsa kondom ilişki sırasında yarılırdı. bence birşey kapmamışsındır ama çok işkillendiysen git bir test yaptır bu arada kadının aids'li olduğu kesinmi?

0|0
    0|0
  • Bayan aidsli miydi ki endişe ediyorsun?

0|0
    0|0
    • bilmiyorumki hayat kadınıydı :(

• 5 dakika zevk için bu sıkıntıya değeceğini düşünmüyorum. Bu yüzden hiç hayat kadınıyla olmadım.

• kadının hastalıklı olduğunu nerden biliyosun

0|0
    0|0
    • bilmiyorum tahmin ediyorm sadece

• yaw tahminle olurmu öyle şey kafanı takıp moralini bozuyosun

• hem unutma aidis mikrobu kuluçka süresi 10 yıldır öyle bişe varsada kı olmasın zaten 10 yıl ömrün daha var demekdir

• paronaya yapma gelene gıdene devammmm

0|0
    0|0
  • hacı olsam ben olurdum

ver ayarı geç :D

0|0
    0|0
  • kafana takma dicem ama takacaksın . aids bulaşma ihtimali en zor hastalıklardan . cinsel ilişkiye girdiğin kişi aidsli olsa bile bu ihtimal yüzde 1 den bile daha düşüktür . biraz araştır istersen internetten .

0|0
    0|0
Yükleniyor...