Sizce de yalan değil mi?

Daha onceden tanisiyosunuz ama arkadasssiniz hafta sonu gece gec saate kadar bir cafede muhabbet ediosunuz muhabbet oyle bir durma geliyorki eve gidiyorsunuz ve malum ilerliosnuz ve soyununca kiz opusmenin tam ortasinda ne olur beni anla bu kadar oldugunu tahmin bile etmedim alamam ben ben bunu diyor kizlar sizcede yalan degilmi neden boylee bisey demis olabilir ve kiz bakire degil

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Seni kışkırtmak için söylemiş. Bu cümleden etkilenmeyecek erkek çok nadirdir. Aklını karıştırmak istemiş ve başarmışta. 2.ilişkinizde almaya çalışcak güya, inleye inleye seni mest edecek, tadını çıkar ama sakın kapılma ;)

0|0
    0|0
    • ama hanımefenmdi tam tersi sabaha kadar kafamı kurcaladım durdum ilişkiyee bilee adapte olamadım düşünmekten cünkü bende saglıkcıyım mümkün degil bir kadının alamam diyecegi kadar büyük olmasıı üstelik mest olacak bir karakterdeyim bunuda okadar iyi biliyorki bence eger dediğinizz gibiyse cok yanlıss birrpolitikaa gözümden düştükızz yaaa

• Anladım.. Başarılar

• Tsk ederim :-)

Kızlar Ne Diyor 4

• bence seninle yapmaktan vazgeçti birşeyinden tiskinmişte olabilir

0|0
    0|0
    • Tiksinen sevismeyide bitirmezmi sabaha kadar devam ama surekli korktu ya da taklit yapti bende saskinm

• Bencede biseyinden tiksindi bunun baska aciklamasi yok

0|0
    0|0
    • Tmmda insan tiksindigine oral yaparmi sevisirmi burayi anlamadim icn kadn gozuyle sizin fikirlerinizi alayim dedm

• Bak bunu dusunememistim haklisiniz simdi dusunuyorumda ben eve bilee nasil geldigimize inanamamism agir bir kiz cunku. Cok tsk ederim

• Rica ederim ;)

• biz nerden bilelim?

0|0
    0|0
  • çok ama çok saçma küçücük pipin var zaten

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• oraya kadar getiren kız "bu çok büyük bunu alamam" demez dostum. hiçbir kız böyle demez :( tam aksine büyük olunca heyecanlanır daha çok ister

0|0
    0|0
  • vay ince reklam hahaha

hadi bakalım, hayırlı işler :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...