Sitede çoğu insan bakire olmayanları yerden yere vuruyor peki kendisi yapınca neden sorgulamıyor?

Sitedeki birçok insan özellikle erkekler bakire olmayan kızları yerden yere vuruyor. vurmayıp akıl verenlerde var sözüm meclisten dışarı. Peki arkadaş sen yaparken birşey olmuyor kızı neden yerden yere vuruyorsun. Tamam hatalıdır değildir orasını geç kimisi isteuyerek kimisi de kanarak yapıyor onu yargılamak kimsenin haddine değil onlar yardım istiyor siz neden yargılıyorsunuz ?

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen öle.Çok güzel kapak bir soru olmuş.evet ben bakireyim, bakir olmayan adam da beni hak etmiyo o zaman.zarı yerinde olsun istiyrm diyen bakir olmayan arkdaş, senin namusun nerde o zaman?Ben erkegim yaparım kadının zarı yerinde olsun diyen insancıklar ,adam olun.Günah ve haram kadına işlemez tek ,sizin için de geçerli.Kimsenin namusu kimseyi ilgilendirmez.

2|1
    0|0
  • Tebrik ederim,böyle düşünenler de varmış...

0|1
    1|1
  • kedi uzanamadığı ciğere mundar der

0|1
    1|1
  • boş konuşurlar bizde boş boş dinleriz..hayat onların isteğine göre şekillenmez..kader diye bişey vardır..

0|1
    1|1
    • hmm değişik bir bakış açısı.

• Neyse artık insanları değiştiremiyoruz malesef.

• boşver gitsinn:))

• kimse kimseye şeyinin hesabını vermek zorunda değil aynı zamanda.

0|1
    0|1
  • haklısın panpa.

0|1
    0|1
    • Bu sitenin kanayan bir yarasına parmak basmak istedim umarım anlatabilmişimdir.

• kanayan yarasına parmak basmak istedin :D aahahah nerdesin + verecem

Erkekler Ne Diyor 5

• herkesin hayat tarzı kendini ilgilendirir ama bakire olmayıp bunu saklayan yada tıbbi metodla cambazlık yapıp yama yapan evleneceği erkeğe kendini bakire diye tanıtıan kadını eleştiririm arkadaş! kadın dürüst olsun erkekte bunu kabul ediyorsa eyvallah! zaten herkes ne arıyorsa onu bulur kadında erkekte sorun yok yani

0|2
    0|0
    • hah işte bu bro o kadın zaten hak etmiyor. Drüst olsun erkek kabul etmiyosa o erkeğin vicdanına kalmı.

• hadi bunu sorun yapanlarda bakireyse ... nerden bılıosun adam bellı bır ahlakı cerceve ıle yetısmıs ve evlenecegı kısıden beklentısıde bu dogrultuda olabılır . 3 5 tane serefsızı bızlere örnek göstererek bunlar her boku yıyo sıze hersey mustehak dıyemezsınız . tonla bok yıyıp sonra temız ısteyenlerı ayırın su sorularda lutfen ... herkesın kendı tercıhı ama erkeklerı genellestırmeyelım hepside abaza degıl sonucta sabredıp evlenecegı kadını bekleyen suruyle ınsan var onlara haksızlık etmeyın

1|0
    0|0
    • Arkadaşım okuman yokmu orada vurmayıp akıl verenlerde var sözüm meclisten dışarı demişim zaten ?

• var birader okumam ama ben o akıl veren tayfanın verdıgı aklı bılıyorum sorun orada zaten

• Bu bakirelikte sitede çok popüler oldu 10 sorunun 4ü bununla ilgili

0|1
    0|0
  • her koyun kendi bacağından asılır... da ben öyle yorumlar görmedim yahu o.O

0|0
    0|0
  • kimse kimseyi yargılıyamaz ancak ben evlilik öncesi doğru bulmuyorum

0|1
    0|0
    • Tamam bro onu biliyoruz zaten sorun yargılamaları.

• kızların günahı çok üstadım :) tek taraflı olmuyor bunlar bak yukarıda yazmış kızlar helal falan ama evlendiklerinde eşleri kabul etse bile ayrılıcaklar bir süre sonra gerçek mutluluğu asla bulamicaklar :)

• E eşide yapmışsa ya ? neden ayrılsınlar bro. Onlarda günah varda erkekte yokmu ? Ayrılmazlar. Tüm drüstlükleri ile gitsinler en güzeli olur merak etme. Önemli olan senden öncesi değil önemli olan senden sonra ne yapacağı.

Yükleniyor...