Homofobik insancıklar... Homofobikliğinizi neye borçlusunuz :D ?

Eşcinsellik bir hastalık değildir fakat eşcinselliği kabul etmemek psikolojik bir hastalık ya da cehaletin kanıtıdır.

Neden hasta olmak ya da cahil olmak yerine hoşgörülü olmayı denemiyosunuz.

Türiyede'ki eşcinsellik oranı %7 dir

.Ve bu oran bilinen orandır.Kendini saklayanlarıda göz önüne alırsak bu oran küçümsenmeyecek kadar fazla.

Sizinde muhtemelen ailenizden,yakın arkadaşlarınızın arasından biri eşcinsel olabilir.

Yargılamak yerine anlamayı deneyin ..!

1|0
14|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Dalga geçip yargılamak daha kolaydır, böylece toplum tarafından daha kolay kabul görürler ayrıca.. Bonusu var yani.

5|2
    1|0
  • Özetle Tüm Homofobiklerin Canı Cehenneme.

Neden mi:

Sen Allah ın yarattığı kimseyi aşağılayamazsın

Sen insanların seçimlerini seçemezsin

Sen Allah ın adına karar veremezsin onların kötü olduğunu söyleyemezsin.

Ve unutma Onun yarattığıyla dalga geçmen Onun adını kullanarak o insanlara zara vermen Allah ı çok kızdırabilir.

6|4
    1|3
    • Ben Allahın aşağıladığı birşeyi yüceltmem de!

Resmen saçmalamışsın, saçmalarken de birşey söylediğini sanarak cahilce kontrolsüz saçmalamışsın. Allahın lanetlediği "varlıkları" bari Allahın adına savunmasaydın.

• Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol. demiş Mevlana bunda sonra yapacağın hiç bir seviyesiz ve şahsıma yönelik aşağılayıcı yorumuna cevap vermeyeceğim.

• Sen kendine bak denyo senin anca nikin cumaya gider :D :Dbu kadar saçmaladığın yeter git başka yerde öt kaybol.

• Homofobik değilim. Eşcinsel insanlar, heteroseksüel insanlardan kat kat daha renkli düşünüp, daha pozitif bakabiliyorlar dünyaya, bence.

Hemcinslerimin cevaplarına baktım da, insanlığımdan utandım.

Bu nasıl bir sığlıktır, yuh diyorum...

Sığ arkadaşlar, beni engelleyebilir, çok makbule geçer...

5|2
    1|3
  • Homofobikliğin saygısızlık olduğunu ön yargılılık olduğunu nerden çıkardın Sen ? Homofobik ne bilmiyorsun sanırım .. O değilde Tatlım senin hiç gay arkadasın oldu mu ? olduysa oturup onlarla sohbet etmeyi denedin mi..

Ben şahsen homofobiğim.. düşününce bile miğdem bulanır.. Ama arkadaslarım vardı homo olan.. Ve inan hiç bir homo tam anlamıyla memnun değildir bu durumdan ama yapacak birşeyimiz yok biz buyuz diyorlar.. Hatta transeksüel arkadasım bile oldu..

Yani demem o ki homofobik olmak bir saygısızlık değil.. Yada önyargılı olmakla alakası yok..

Sadece bu durumun ona ters olduğunu anlatır.. Yani bana bu konuda dokunma sana giren çıkan umrumda değil demek.. Yoksa ben hiç karsılasmadım homofobik birine hakaret eden aşağılayan dışlayan birini.. Çünkü bizim sorunumuz değil.. Taki bize teklif edilene kadar..

Ayrıca türkiye de bu arastırmayı yapamazsın.. Sormak bile saygısızlık olur..

Çünkü tanıdıklarım daha ailesini geçtim en yakın arkadasına bile anlaamıyor durumu kötü gözle bakılır diye..

Ayrıca sen bos ver bunları.. Lezbiyensen eğer sana güzel haberim var.. Lezbiyenleri her erkek sever :) bende öyle.. Kimseye zararları yok herşeyi kendi aralarında hallederler.. :p

0|2
    6|3
  • Hiç kimseyi ama hiç kimseyi yargılayamayız tercihleri sebebiyle. Herkesin yaşadığı hayat kendisine, tercihleri kendisine, doğruları ve yanlışları kendisinedir... Evinde kedi besleyen, sokaktaki köpeklere mama taşıyan insanlar her ne kadar varsa, Yaban TV'de elinde tüfekle koskoca geyiği öldürüp, onunla güle güle resim çekilip cesedi ulu orta zavallı hayvancağızı bırakan adamlar da var. Ama biz evde kedi besleyene "pis", sokaktaki köpeğe mama taşıyana "çatlak", geyiği vurana ise "avcı" deriz... Şiddeti seviyoruz çünkü...

Ancak kimseyi yargılamak kimsenin haddi değildir. Benim için bir insanın "karakterinin" olması en önemlisidir. Feminen erkeklere "i*ne" diyen, ama zor günümde aradığımda yanımda olmayan, karısını aldatan çok delikanlı (!) insanlar tanıyorum ben. Ya da travestiler bir arkadaşlarına laf atılsa hep beraber onun yanına gelip müthiş bir arkadaşlık duygusuyla o saldırana tekme tokat dayak atarken, diğer yanda "üff ders notları bende yok, başkasından çektirin" diye yalan atan fakülte okuyan esaslı (!) kızlar da... O sebeple... Önce karakter sağlamlığı olacak. Herkesin kendi hayatı ve kendi tercihi.

3|0
    1|1
  • Escinsellik Anne karninda baslar. Nasil sen Hetrosexuell dünyaya geldiysen onlarda Escinsell dünyaya gelir.

Bazilarida Biseksuell olur, ve bunu belki seneler sonra fark eder.

Sen bir örnek olarak Hetrosexuell adam olarak, birden diger erkekleri cekici bulmaya karar veremedigin gibi onlarda karsi cinsi cekici bulmaya baslayamazlar.

Ama gelde anlat bunu bu yobazlara. Benim tahminim, o Homofobikler gercekte escinsell duygularini bastirmaya calisan gizli Homolar :D

2|3
    1|3
  • Hoşgörülü olmakla eşcinselliği doğal bulmak arasında fark var. Hoşgörülü olup doğal bulmayabilirim, böyle olduğum için bana hasta denmesine de sadece hastalık derim.

Eşcinselliği kabul edip etmemem eşcinsellerin pek umrunda değil bence. Ama bir erkeğin başka bir erkeği dübüründen becermesine de "normal" diyemiyorum.

Hani eşcinsel bunu "normal" buluyor ve bundan hoşlanıyor ya, benim ki de aynı hesap. Bu durumda neden o normal ben hasta oluyorum onu anlamadım.

0|2
    4|0
  • lan bir bitmediniz. tamam saygı duyuyoruz hadi şimdi bitin gidin yeter amk.

2|5
    4|2
  • şimdi bak açık açık konuşalım birinin eşcinsel olduğunu farketmesi için en az 15-16 olması lazım

yaşlı kesimi de çıkar çünkü onların yaşadığı dönemde bunun söylenmesi bile imkansızdı

geriye 35 milyon civarı insan kalıyor yüzde 7 si ne yapar (40 puhahahha) 2.5-3 milyon insan yapar

bunu bulacak bir araştırma kesinlikle yapılmamıştır, türkiye gibi yerde nasıl yapılacak bu araştırma söyler misin acaba, gey misiniz lezbiyen misiniz diye bu kadar insanı nereden öğreneceksiniz? insan bir düşünür de mi

uydurma rakamlar vermeyin plizzzzz

not: homofobik değilim hatta en yakın arkadaşım gey

cayırt

1|2
    4|1
  • Eşcinsellik cinsel sapmanın danisgasıdır yavrum

0|2
    5|2
  • Herkes mutluluğu hangi şekilde , nasıl buluyorsa öyle devam etsin zaten az zamanımız oluyor Dünya'da .

2|0
    1|1
  • Gerçekten güzel bir konuya değinmişsin. 3 senelik bir arkadaşım vardı, beni ve arkadaşlarımı hermafroditim diyerek kandırmıştı :D 3 sene sonra öğrenince pasif gay olduğu için değil, yalan söylediği için uzaklaştırmıştım çevremden. Geçen süreçte gayler hakkında oldukça fazla bilgiye sahip olduğumda söylenebilir. Anlayış gösteriyorum, belki arkadaşlık da kurabiliyorum ama nasıl annemle ya da bir akrabamla hiçbir cinsel hayali kuramadığım, aklımın ucuna gelecek olduğu anda bile ışık hızıyla bu düşüncelerden kaçıp kendimden tiksindiğim durumda ki gibi kesinlikle cinsel bir paylaşım hayalini dahi kuramıyorum.

0|1
    1|0
    • arkadaşım gay arkadaşın var diye onunla beraber gay olmak zorunda değilsin ki zaten. erkek psikolojisi midir nedir bu yav? hemen bana yaklaşacak, acaba benim hayalimi mi kuruyor düşüncesi. arkadaşım diyosa sana arkadaşındır. senin hiç kız arkadaşın yok mu sadece arkadaşın olarak gördüğün? öyle düşün. eşcinsel diye önüne gelen her hemcinsine sarkacak diye bir kaide yok ki. niye böyle düşünüyorsunuz?

• Ohooo yan ben anlatamadım ya da sen çok yanlış anladın olayı :D

• katli vaciptir ee ne demişler arkadaşını söyle sana kim oldugunu söylüyüm mide bulandırıcı

0|5
    7|4
  • bence dini eğitimsizliğin yol açtığı bir kitle hastalıktır eşcinsellik

0|4
    7|4
    • bir kitle hastalık hımmm yeni bir terim sanırım açsana biraz :D:D

• Ben sana niye bu sapıklar hetero geçinenler diye sordum. Ayrca burda hasta dediğiniz insanların olduğu p*rnolar izleyerek tatmin olmuyomusunuz! Nasıl bir hasta ruh ki ruhun hasta dediğiniz insanlardan zevk alıyosunuz! Yine hasta dediğiniz gaylerden de totonuzu tuta tuta kaçıosunuz! Kaçıcaksanz kendinizden kaçn ben hiç sapıklk haberi çkan eşcinsel görmdim!

• genelleme yapmışsın kendi payıma cevap verebilirim

hiç eşcinsel videolardan keyif almadım tatmin olmadım ha hiçmi izlemedim evet izledim

• sendedemi aynı sıkıntı var

0|2
    5|1
  • homofobik değilim ama abaza olanlarından nefret ediyorum.

1|0
    2|1
  • Eşcinsellik bence psikolojik rahatsızlık. Sen Allahtan iyi mi? biliyorsun. cahil diyorsun Allah'a. Ben hiç bir zaman desteklemem.

0|2
    5|3
  • Sen şimdi dersin eşcinsellik evliliklerde yasalaşsın diye...

0|1
    5|1
  • hastalıkmıdır degilmidir bilmem

ben karsıyım sende bana hoşgörulu olcaksın hosgöru istiyorsan

saygımda yok bu durumuna ama umrumdada degilsin acıkcası

yada senin gibi olanlar

anlatabiliyormuyum ?

0|2
    7|3
    • Derinson sana yorum yapmicam.

• cunki sanki sizin dediğiniz seyi kabul etmeyenler ahmak mıs gibi hangi devirde yasıyoruz hala asamamıssınız gibi yorumlarınız var

iste sizin istediginiz ama vermediğiniz hogöru bu

yorum yapmadıgın için uzuldum ama

• empati yapıyorum, gözlemliyorum. peki sen bunu neden merak ediyorsun acaba?

• Hayatimda anlamadığım şey: bir insan bir erkekle uyumaktan nasıl bir zevk alabilir?

Lezbiyenleri seviyoruz :-)

Şaka bir yana Homofobimi yenmek istiyorum çabalıyorum bile denebilir...

1|0
    1|1
    • Bir erkekle uyumaktan zevk almak hastalıksa tüm heteroseksüel ve biseksüel kadınlar hasta. Eşcinsel bir erkek gelip sana "bir kızla uyumaktan nasıl zevk alıyorsun? diye sorsa ne cevap verirsin?

• Hastalık demedim anlamiyorum dedim...

• bir sigara yakar mutluluklar dilerim

3|0
    1|1
  • Eşcinsel arkadaşım var ve emin olun daha vefalı sadık oluyorlar.

2|1
    1|1
  • southpark'ta terrence ve phillips arasindaki bir

dialogda gecen bir kelime:

- i think he has homophobia.

- but we are not gay.

- are we not?

1|0
    2|1
  • Bir cinsiyet tercihi değil, temelinde cinsel bazı sapkınlıkların yer aldığı bir hastalıktır. Tedavi edilmesi gerekir.

0|3
    6|5
    • Peki, bu (-) veren arkadaşlar hiç saat 23:00'dan sonra Taksim-Harbiye'de bulundu mu?

• Rekora gidiyorum gibi.

• İnsanların tercih etmediği bişey için sapkın hastalar diyosun çok görme dostum bu kadar eksiyi onlar en azından burda eksiliyo 1000 tane olsa nolur.

• maalesef ki bu bir hastalıktır dostum..

0|5
    6|5
    • Hastalığını kabul ettiğin için teşekkür ederiz bu durumu anlamanı insanları yargılamamayı öğenerek hastalıktan kurtulmanı temenni ediyoruz ozaman.Geçmiş olsun dostum üzüldük senin adına :(

• O grubun demirbaslarindanim zaten raaaad ol sen. Önce kimenebundann nickini dogru oku sen

• Eşcinsel değil bir hetero olsam dünyada en son sen kalsan keserim şah damarımı laa

Tipine sokimmm laa :D :D Bu tiple bu özgeven iyi valla başkası olsa evden çıkmazdı:D :D

• fobik ne abi ya :D herşey bir yanada lezbiyen kızlar çok çekici olurlarda genelde yüz vermezler biliyomusunuz :D

0|0
    2|1
  • sigarayı bırak

0|1
    3|2
  • homolar bana yakın olmadıkça istediğini yapsın

0|0
    7|4

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...