Kızlık zarı hayvanlarda da var mı?

Bekaret zarı sadece insanlaramı mahsus,hayvanlarda da varmı böyle bir durum hiç düşündünüzmü?

Bakireymiş değilmiş daha önce kiminle ne olmuş bitmiş umurlarında değilmi yoksa?

Ben üremek için varım arkadaş,geçmişin beni ilgilendirmezmi diyorlardır?

0|0
22|19

En İyi Kız Görüşü

• bazı hayvanlarda vardır.köpeklerde olduğunu duymuştum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• maymunlarda varmış, onlar için bu durum cinayete kadar gidermiş, birde insanlarda var ama insan olanlar pek önemsemezler, maymun kalmayı başaranlar için en önemli meseledir.

1|4
    2|2
  • varmışş

0|0
    0|0
  • normal bi soru ya, niye bu kadar tepki veriyorsunuz? içiniz fesat yeminlen herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz. soruya gelince, ben var diye biliyorum bazılarında.

0|1
    0|0
  • Sabah sabah iyi beyin fırtınasıydı:) hiç düşünmediğim, aklıma gelmeyen bir konuda düşündürdün ya:) Allah razı olsun.:)

0|1
    0|0
  • hep böle bi soru beklemişimdir sıradışı wow :D ben varmış diye biliyorum :(

0|1
    0|0
  • Valla adet gorenler var ama bu konuyu hic duymadim.

0|0
    0|0
  • hayırdır kardeş...? bunu sorduran zihniyetten tırstım yaa :dD

1|0
    0|0
  • Hayrola?

1|0
    0|0
    • valla hayır

• ahahahahahahahahdfbshdfbsdhf

hayallah gece gece kahkaha attım. erkek arkadaşım uyandı yat artık diye söyleniyo.

• !.. Emin ol her hayvanın kızlık zarı var!

• garson ! Hero27 ne içtiyse bi tane de bana dönder

0|0
    0|0
  • bakire koyunmu arıyorsun hayırdır.

2|0
    0|1
  • var olduğunu bilmiyordum ögrenmiş oldum

0|1
    0|0
  • ne bıcım bır soru nıye mekak ettın bukadar..

0|0
    0|0
  • sadece atlarda varmış.ben öyle biliyorum.

0|0
    0|0
  • bu benimde aklıma geldi vardır herhalde

0|0
    0|0
    • bende senin aklına kesin gelmiştir diye düşünmedim de değil hani:)

• insan düşünen hayvandır

0|0
    0|0
  • Bu sorunun sağlıkla ne alakası var.

Türkiyedeki önemi malum deyip sonuna gülücük koyarsan bende senin cinsellik ile ilgili şeyler düşündüğünü sanarım.

Ayrıca google'ye "kızlık zarı hayvanlarda varmı" diye kısacık bir soru sorsan bir sürü şey çıkar burda dumur olmaktan kurtulurdun.

Ayrıca Xper yetmediği için laf olsun torba dolsun üstü örtülü cinsellik sorusu sormuşsun.

0|0
    0|0
    • 1.senın sorunun oldugu kesin bakire değilsin heralde.

2.gülücük değil bu ikon benm ıcın tebessumdur :)

3.googleye yazıp sorucak olsam buraya uye olmazdım.

3.xperle ılgım yok.

4.saglıkla ılgılı bu cınsellıkle alakası yok.

• Hakket mi.Valla bravo sana nasılda ağzımın payını verdim pes pes :))

• oke by:D

• İlginç bir soru,bazı hayvanlarda olduğunu duymuştum.

0|0
    0|0
  • Sen önce mı mü soru eklerini ayrı yazda , sonra gelip bilmişlik yap.

Sana ne kardeşim ? Sen kendi zarına bak bakalım yerinde mi ? Allah muhafaza beyin zarı , omur ilik zarı yırtılırsa ölümcül olur..

Boş işlerle meşgul olup kendini yıpratma. Yazık bu yaşta hırpalama , üretmeye çalış , oku çalış..İmanını kuvvetlendir mesala en azından inandığın gibi yaşarsın bir ihtimal.

Şu sorduğun soru büyük terbiyesizlik.

Keni eşini geçtin millete de karışıyorsun. Bu tövbe mekanızmasına, insanların birbini kabullenme mekanizmasına bile aykırı.. !

4|2
    2|2
    • Sana katıldım.. +1

• hahahahah mesala,iyi yakalamışsın,kendininkini görmeyen..

• Sorunun sorma şekli birilerine gönderme olduğu apaçık ortada,kendi kendine muhalefet olmak vitamin eksiliğindendir..

• bakire olmayan tüm hayvanlara (insan dahil) benden gelsin öyleyse.

ajda pekkan söylüyor, "hür doğdum hür yaşarım"

link

1|0
    0|2
  • Hiç dusunmedıgım bır olay

0|0
    0|0
  • daha öncede sorulmus varmıs:) link

0|0
    0|0
    • evet uzun süre önce sorulmuş hafızalar tazelensin:)

• abooo simdi bu abazanlar bakire hayvan arar bozmak icin cok zevk veriyo diye

Erkekler Ne Diyor 19

• Sincaplar

Antiloplar

ceylanlar

Kurbağalar

muhabbetkuşu

Yarasalar

Kediler

Şempanzeler

Köpekler

Tavşanları

Filler

Llamalar

kobay

Atlar

Zebralar

Lemurs

Sıçanlar

dişli balinaların

gelincikler

Kanada geyiği

çıngıraklı

uğur böceği

vs bircok hayvanda kizlik zari bulunur

1|1
    0|0
    • demekki hayvanlarda bile NAMUS kavramı var.

• Bu hayvanların hiçbiri nikah olmadan çiftleşmez zaten.

• tabiki mesela atlar anadoludan gelme oldugundan daha bir tutucu ve geleneklerine bagli ailelerdirler bekareti bozulmamis kiz alirken kiz babasina 2 balya saman baslik parasi verilir.. bazilari esege kacip cocuk yaparlar cocuga katir denir baba ocagina donmek istediginde dislanirlar neyse national cografige cevirdik siteyi :)

• onlar insanlardan daha üstün yaratıklar, bu tür şeyler kafası o kadarcık çalışanların sorunu, onların değil..

0|0
    0|0
  • Memelilerde olabilir. İşlevi hazır olana kadar rahmi dış etkenlerden korumak.

0|1
    0|0
  • arkadaşım verilen tepkilere baktığımızda cinselliğin tabu olduğu bir ülkede yaşadığımızı unutmayalım olurmu acı ama gerçek ..!

0|0
    0|0
  • var tabi. hatta iliski sirasinda hayvandan kan akmasa onu aile meclisiyle oldururler... kirk yillik tinerciyim boyle kafa gormedim

1|0
    0|0
  • öyle değil tabii bizim horozun kümesine bi tavuk getirdik, gerdek gecesi olay cıkardı kız değilmiş diye. hayvan işte

0|1
    0|0
    • eyvah daha öncede yumurtlamış demekki.

• bu soruyu ben lisede din hocasına sormustum gururu olan tüm hayvanlarda var demişti

2|0
    0|0
    • hayvanda gurur da acayipmis ben hic gururumu kirdin kocer birdaha seninle ayni cayirda otmaliycam diyen koyun yada kilolusun dendiginde spora baslayan inekde gormedim oysaki :)

• akrepler sen kos koca ormanlar krali aslanin kizisin bense fakir ama gururlu bir akrebim melahat bu iliski yurumezmi diyormus :)

• kızlık zarı sadece insanlara mahsus ayrıca zevk için sevişen iki mahluk var biri insanlar diğerleri de yunuslar

0|0
    0|0
  • mahlukat içinde eşini kıskanmayan tek hayvan domuz dur.insalarda artık bu hayvanın ürünlerini tüketerek ona benzemeye başladılar.

0|0
    0|0
    • çoğu yabancılar bundan dolayı çok geniş demekki.

• evet geniş insanların büyük çoğunluğu bu nedenden dolayı.hatta bazı iğrenç insanlar çekemedikleri çiftlerin arasını bozmak için bu hayvanın ürünleriyle o çifte büyü yapıyorlar.

• buda yılların palavrası ha, tek hayvan olmadığı kanıtlanınca da kıskanmayan hayvanların başında gelir, diye düzeltiyorlar, nasıl başında geliosa artık neyse kriterleri, boş işler bunlar... domuz yasaksa yasaktır bitmiştir ne diye gereksiz saçma şeyler yapıştırılır anlamam, bir şey mükemmel olduğu halde de yasak olabilir eğer mesele inanç ve inancın testi ise...

• türkiyedeki önemi malum ha :D. hayvanın namusu kirlenmişse nerden anlaşılcak yani:D.

0|0
    0|0
  • HAyvanlardada Var Kızlık Zarı Ama Senin Bir Derdin VAr Gibi ?

0|0
    0|0
    • sen olduğunu bildiğine göre,dert olurmu diyemi öğrendin?

• cinsellik sorularına bakarsan,bekaret konuları çoğunlukta..ben onlara istinaden bunu sormuş olabilirmiyim?..düşündüğün türde değilde farklı yönde bir gönderme olabilirmi acaba?

• karşı bahçedeki boğa bizim ineğin namısını kirletmiştir ha

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır... Onlar bekaret mi arıyorlar... Bir aslanı düşün. Yada boğayı...

0|0
    0|0
  • git bak altlarına

0|0
    0|0
  • Bazı hayvanlarda vardır ama onlar evlenmeden sürtünmüyorlar

0|0
    0|0
  • koptum yaaa...soru google a göre...

0|0
    0|0
  • Fantezilerin seni kesmiyor olmalı dostum. Bunu düşündüğüne göre ağır olabilirsin

0|0
    0|0
  • ne yapacan la hayvandaki kızlıkzarını hayvanlamı evlencen kızlık zarı olmazsa evlenmezmisin

0|0
    0|0
  • Kurban bayramında bir boğa, düveye saldırmıştı. bir anda girdi ve bitirdi işini, düvenin cinsel bölgesinden kan akmıştı. demekki onlarda da varmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...